Тетра фон ріо: зміст у домашньому акваріумі


Тетра фон Ріо - зграя риби, яскравий представник родини Харайтінов. Тропічну красу легко адаптуватися до будь -якого вмісту і рідко. Перший погляд був описаний Майєрсом у 1924 році. З тих пір Тетра міцно увійшла у світ акваріуму. Через простоту вмісту його часто рекомендують для початківців. Друге ім`я - вогненний, або вогненний, тетра.

Хабітат і зовнішній вигляд
Тетра фон Ріо добре адаптується до умов і рідко захворіє

Хабітат і зовнішній вигляд

У природних умовах Тетра фон Ріо Фіш живе в Південній Америці, поблизу Ріо -де -Жанейро та на території Південної Бразилії. Любить річки та потоки з повільним курсом. Він живиться водними рослинами, невеликими ракоподібними та глистами. Життєвий цикл-3-4 роки, довжина тіла до 4 см.

За сприятливих умов ноутбук світить яскравим забарвленням. Тіло високе, сплющене з боків, з невеликими плавниками. Колір передньої частини тіла-сріблястий, білувальний живіт. Плавники (за винятком грудної клітки та жиру) яскраво-червоний, спина від спинного плавника до основи хвоста-той самий колір. Дві темні смужки проходять за зябровою кришкою. Очі великі, виразні, з синювальними зіницями.

Чоловік відрізняється від самки яскраво -червоним анальним плавником, у самки він легкий, часто жовтий. А також лише для жіночих людей, грудних плавників - з чорними порадами.

Основи догляду та змісту

Невибагливий і наполегливий Тетра фон Ріо, зміст якого не складно, є справжньою знахідкою для початківця. Основна умова - зграя щонайменше 7 осіб. Основними правилами догляду є:

 1. Акваріум з об`ємом 40 літрів, наповненим м`якою захищеною або відфільтрованою водою, густо посаджена рослинами біля задньої стінки, що не заважає вільному руху риби. Не забудьте мати притулки у вигляді гротів, печер, ви можете наполовину поховати керамічний горщик або декоративний, що врізався в землю - Тетра оцінить це.
 2. Ґрунт - будь -який темний. На своєму тлі риба буде виглядати яскравою та привабливою.
 3. Освітлення приглушене.
 4. Коливання води - помірні.
 5. Температура води - від +23 до +28 градусів.

  Основи догляду та змісту

  Для вмісту риби тетри підходить вода з температурою від +23 до +28 с

 6. pH - 5,5–7,0.
 7. Сіль не потрібна.
 8. Боротьба - 3–15.
 9. Рівень - Всі шари води акваріума.
 10. Потрібні аерація та фільтрація.
 11. Сумісність. Характер риби є похідним, тому сусіди підійдуть їм подібних за природою Даніо, Гуппі, Моллінії, променів, мечів, інших ноутбуків, нижньої риби - мурашник, коридори.

Вимоги до акваріума

Будь -яке домогосподарство потребує регулярного прибирання, оскільки з часом аміак та інші речовини, шкідливі для життя риби, відсоток яких ще більше збільшується через випаровування води та перенаселення акваріума, накопичується. Підводні жителі стають незручними, Вони намагаються залишатися на поверхні води або почати вискакувати з акваріума. Для регулювання накопичення шкідливих домішок рекомендується замінити 25-50% води щонайменше 1 раз за 2 тижні, залежно від кількості риби.

Їжа та їжа

Тетри використовують сухі, жваві та заморожені продукти. З живих вони вважають за краще:

 • Артем;
 • Моль;
 • невеликі ракоподібні та глисти.

Суха їжа повинна мати високу якість. Домашні тварини годують 2-3 рази на день, у невеликих порціях. Через три хвилини надлишок подачі видаляють, щоб не засмічувати акваріум.

Розмноження вдома

Зошви досягають статевого дозрівання на 6 місяців. Щоб прискорити початок нересту, чоловіки та самки індивідуально висаджуються в життя і кормують лише живі корми.

У цей час вони готують нерест з обсягом від 4 до 10 літрів, внизу якого вони поставили сепараторну сітку, щоб батьки не їли ікру. Налийте варену охолоджену воду, підтримуючи в ній температуру +24 градуси, рН - 6,5, DH (твердість) - 10.

Розмноження вдома
Для розповсюдження самців і жінок їх вперше висаджують і годують живою їжею

Нерест покритий яванським мохом, слугуючи підкладкою для нересту. Виробники розміщуються в акваріумі ввечері - Спочатку самці, потім, через кілька годин, самка - у частку двох -трьох самців на самку.

Нерест починається вранці. Самка прокручує до 400 яєць. Ікра падає і через сітку сепаратора падає на дно. Відразу після закінчення ікри посадять виробники.

Через 24 години з’являються личинки. Сітку сепаратора негайно видаляють, після її струшування. Через 3-4 дні мальки вже активно плавають і добре харчуються невеликою порошковою їжею (наука про артемію або циклопи). Діти дуже чутливі до світла, тому рекомендується приховати акваріум.

Власник Важливо підтримувати постійну аерацію акваріума. Діти дуже вимогливі до кисню. Через два тижні вирощеної риби розміщуються в головному акваріумі.

Вогненний тетра - це недосліджений вигляд, який не є одним із постійних жителів акваріуму. Це рідко у вільному продажу. Ви можете придбати його для замовлення в інтернет -магазинах, у акваріумістів, що спеціалізуються на розведенні цієї різноманітності риби.

При повному догляді та належному годуванні яскрава риба стане справжньою екзотичною прикрасою для будь -якого домашнього резервуару.

Статии на тема
LiveInternet