Домашня акула - декоративна риба для акваріума


Ви можете зробити свій акваріум цікавим і незвичним, встановлюючи його з красивими рослинами та екзотичною рибою. З багатьох сортів варто вибрати декоративну акулу - це, безумовно, стане прикрасою штучного водосховища. Домашня акула абсолютно мирна і добре поєднується з іншими жителями акваріума.

Особливості вмісту
Подібну акулу можна утримувати в акваріумі

Особливості вмісту

При згадці про акули в голові виникають жахливі картини: Зубна усмішка, нещасний турист, який впав у гирло хижака.

Важко уявити, що акула - це акваріумна риба, яка може мирно плавати в домашньому акваріумі. Ви можете почати це вдома без страху-це невеликі розміри порівняно з морськими хижаками, і не схильний до будь-якої агресії.

Акваріумні акули - це невеликі копії своїх хижацьких аналогів, але насправді вони не є їх прямими родичами. Риба не має вираженого мисливського інстинкту, вони не є кровожерними. У природних умовах ці риби живуть у прісноводних річках Таїланду, В`єтнам і є об`єктом риболовної промисловості.

У цьому відео ви дізнаєтесь більше про цю рибу:

Щоб риба почувала себе комфортно в домашньому акваріумі, Необхідно спостерігати деякі умови:

 1. Температура води повинна бути постійною, його діапазон - +22 ... +29 ° C.
 2. Вода PH підтримується в 6,5-8,0.
 3. Для кожної людини має бути щонайменше 40 літрів води.
 4. Щотижня, 30% води в акваріумі слід змінити.
 5. Необхідно забезпечити хорошу фільтрацію та аерацію, створити сильний струм.
 6. Грот і печери повинні бути розташовані в акваріумі, щоб умови життя риби були максимально близькими до природних.

Годування риб акул не викликає труднощів, вони можуть їсти різні продукти. Основна умова - наявність великої кількості білків та вуглеводів у їжі. Домашні тварини годують 2-3 рази на день, тоді як і тварини, і рослинні компоненти включені в дієту.

Типи акваріумних акул
Дані про рибу можуть їсти кабачки

За винятком спеціальної сухої їжі, яка продається в магазинах, Міні-боки можуть їсти:

 • М’ясо креветок;
 • заморожена риба;
 • маленькі комахи;
 • натерті огірки;
 • капуста;
 • кабачки;
 • різні типи круп;
 • Маленька жива риба.

Типи акваріумних акул

Відомо кілька різновидів міні-чарка для акваріума, кожен з них має невеликі відмінності в поведінці та зовнішньому вигляді. Але всі типи домашніх акул об`єднані спокійним персонажем і відсутністю загрози для людей.

Популярні типи акваріумних акул включають:

 1. Акули Сомік (Пангасій Панге). Росте не більше 60 см. Має великий рот і сплющена голова, дуже схожа на справжню акулу. Сомік сором`язливий, з небезпекою миттєво шкурить у притулку. Пансел Пангасій легко етапне з іншими жителями. Як сусіди, краще вибрати велику рибу, що проживає в нижній частині акваріума. Сомік приймає невелику рибу на їжу і негайно їсть.
 2. Чорна акула. Повністю чорний, але з неправильною турботою стає легше. Його довжина досягає 50 см. Цей вихованець акваріум дуже ненажерливий, тому вам потрібно стежити за кількістю корму, але не перегодовувати рибу.
 3. Акула Бала (Акула Барбус) - Срібна риба довжиною 25-30 см, живе в середньому шарі води. Акула Бала має м`який характер, невибагливий у їжі. Особливість домашнього улюбленця - це зграя, тому вам потрібно запустити кілька осіб одночасно (з п’яти і більше). Якщо встановити акулу Барбуса в менших кількостях, риба стає агресивною.

Поради щодо купівлі

Невеликі акули для акваріума почуватимуться комфортно лише в тому випадку, якщо власник знає правила придбання риби та вдома для них. В одному контейнері рекомендується оселити один тип риби, оскільки різні види характеризуються характером, розміром та способом життя. Це створює стрес для риби та зменшує тривалість життя. Копії одного виду, але різних розмірів також почуватимуться незручно. Ці рибні особливості обов`язково враховуються при покупці.

Поради щодо купівлі
Не забудьте підготувати сприятливе середовище для акули

Вибираючи акваріум, вони керуються такими параметрами:

 1. Об `єм. Одна акула повинна складати щонайменше 40 літрів, але це не означає, що ви можете придбати 40-літровий акваріум і влаштувати там одну рибу. Чим більше води в ємності, тим краще вихованець буде відчувати себе домашнім улюбленцем.
 2. Розмір. Риба повинна не тільки вмістити в акваріум довжиною та шириною, вона повинна надати можливість вільно обернутися та плавати з великою швидкістю.
 3. Форма. Для жителів з нижчим способом життя ви можете придбати квадратний або прямокутний акваріум. Еслі риба живе в середній колекції води, вибирайте круглі контейнери. Кругле житло добре, оскільки відсутність куточків не дозволяє домашнім тваринам травмувати під час поворотів на великій швидкості.
 4. Система фільтрації та аерації. Вода в акваріумі акули повинна бути ідеально очищена та збагачена киснем, для цього вони купують потужні фільтрові установки. Ідеальним варіантом є зовнішні фільтри, які забезпечують очищення води на багато стадії.

Приємно, домашня акула живе 8-12 років, деякі люди можуть прожити 20-25 років. За цей час риба стає справжнім членом сім`ї та універсальним фаворитом, радує власників та гостей незвичним виглядом.

Статии на тема
LiveInternet