Британська коротка рушниця кішка: опис породи, фотографії та особливості вмісту

Історія породи

Основна інформація про породу британських короткошерстих котів така, що, проживши майже дві тисячі років на Британських островах, не тільки вижив як вид, але й став домашніми тваринами для багатьох любителів тварин далеко за межами островів.

Історія породи

У породі британських короткошерстих котів є одна з найдовших історій. Приблизно через 40 років після нашої епохи римські легіони приземлилися на Британських островах. Кішки врятувались від кораблів до берега, який залишився для врегулювання нових територій.

У 19 столітті британці вирішили отримати національну породу крихти. До цього часу на островах жили численні далекі нащадки котів, які колись приїжджали з римськими завойовниками.

У 1871 році відбулася значна подія - перша фелінологічна виставка. У цій презентації перший англійський заводчик Гаррісон Вейр представив короткошерстих котів і описав породу англійців. Більше того, містер Вейр розробив систему опису різних порід домашніх тварин, названих "точками переваги".

Характеристика породи
Британські острови

Згідно з цією системою, оцінка представників порід відбулася відповідно до балів, які оцінюють різні частини тіла тварини. Зараз така оцінка називається "стандартами" порідів. Відомо, що британські блакитні коти були представлені на виставці.

Сьогодні британські коти породи відрізняються від стандартів, укладених Гаррісоном Вейром. Через більше ста років порода була покращена. Під час селекційної роботи в’язали з персами та сині декартові коти.

У 1980 році британці були визнані міжнародною котом котів та асоціацією любителів котів.

Характеристика породи

Особливості породи необхідні для дотримання стандартного опису.

Британська кішка - це істота з великою головою, сильною статурою, з чудовою плюшевою короткою вовни. Вираз морди британців хороший і доброзичливий, нагадує горезвісного "чеширського кота".

Характеристики та особливості породи британського короткошерстого кота:

 • Округлий, великий і широкий керівник, з потужним підборіддям;
 • Носа широкий, короткий, злегка вигнутий, без «стопи»;
 • Наповнений Щоки мають великі вуса;
 • Вуха маленькі, округлі на кінцях;
 • Очі розміщений широко, великий, круглий;
 • Волосся коротке, густий, з щільним підшерстом;
 • Тіло - великі розміри. Спина пряма, скриня широкі;
 • Лапки —Net -genous і потужний;
 • Хвіст - Близько двох - від довжини тіла, плавно звужується до закругленого наконечника.
Характер та звички
Великий вигляд котів

Зараз у Сполученому Королівстві є кілька типів британських котів. Не потрібно плутати британського прямого кота та шотландського візику, це різні породи домашніх тварин. Британські короткі рушлі вуха завжди прямі. Висновок місцевих експертів полягає в наступному: Є багато шотландців, британський - один.

Кольори британських котів

Felinologam відомий понад 100 кольорів британських короткошерстих котів. Деякі кольори є природними, давніми, з часів розведення, інші були отримані селекціонерами порівняно недавно.

Звичайні кольори

Коти мають коротку, щільну вовну. Якщо ви погладите такого домашнього улюбленця, ви можете відчути пальто м`якого, плюшевого.

Основні кольори: Чорна британська кішка, синій, шоколад, бузок, червоний, вершки, білий.

Білоокі тварини синьооки, у котах звичайних кольорів яскраво-помаранчеві очі.

Колір фауна

Колір котячого фауна - це колір молодого оленя. Покриття волосся тваринного приємного світлого бежевого кольору. Ніс і подушки лап мають рожевий відтінок.

Очі "фауна" золотого кольору.

Кольори черепахи

Поєднання двох кольорів у кольорі домашнього улюбленця надається кольору черепахи. Кольорові плями розподіляються на тілі тварини однаково і виглядають гармонійно. Для генетичних причин лише коти можуть бути черепахами.

Забарвлення кольорової точки

Основна особливість кольорової кольорової силової групи - світлий колір тіла та ділянки з темним забарвленням. Темний колір має лапи, хвіст, вуха, морда.

Колір характеризується назвою темних плям на тілі кішки.

Залишати
Колір кольорової точки

Основні: червоний, синій, шоколад, вершки.

Крім того, кольори кольорової точки можуть бути безперервними та черепахами.

Домашні тварини кольорів кольорових-пунтів сині або синьоокі.

Колір Tabby

Розмальовки таббі - на тлі основного кольору розташовані візерунки та малюнки.

Розрізняють багато колорів таббі:

 • Британський мармуровий кіт - На світлі тіла візерунки утворюються широкими темними лініями. Смуги проходять уздовж спини уздовж хребта, з боків утворюються локони, шия та хвіст прикрашені кільцями. Найпоширеніші кольори - мармур у золоті та срібло.
 • Тигр ("Макрель") - Кольорова смуга проходить у центрі спини, тонші смужки відходять з неї з боків. Хвіст кішки смугастий, а не шия смуги, як намисто.
 • Синій таббі -Основний колір блакитної вовни з темно -синім малюнком. На тілі тварини є плями та забарвлені плями тварини.

Кошенята британської кішки

Після народження дітей будь -який заводчик повинен вирішити питання про те, що буде поруч. Клас кошеня визначається на основі стандарту скелі.

Як виглядають британські кошенята при належному виборі та турботі:

 • Маленькі сильні ноги підтримувати сильне тіло з широкими грудьми;
 • Голова закруглена, пухкі щоки, широкий лоб, прямий ніс з невеликою «зупинкою»;
 • Вуха короткі, широко встановлений;
 • Очі круглі. До трьох місяців колір очей британських кошенят не можна визначити - це синюваче для всіх. Нарешті, колір очей у кошенят проявляється за один рік;
 • Шия коротка і закруглений;
 • Хвіст ще не зростав, Але вже щільний, з круглим кінцем;
 • Вовна - Товстий, короткий. Кошеня нагадує плюшевого ведмедя;
Проблеми зі здоров`ям
Британський короткий -затьмарений кошеня

Кошенята британської породи поділяються на три класи:

 1. Показувати клас - кошенята, які максимізують стандарт породи. Надалі домашні тварини стануть учасниками та призерами виставок.
 2. Клас Брітуса - Це коти з незначними відхиленнями від породи. Використовується для розведення, оскільки вони довели родовід, міцне здоров`я та гарну спадковість. Кішки, якщо це не шоу -клас, відображаються в класі Петра, а в майбутньому вони не беруть участь у в`язанні.
 3. Клас Піт - кошенята, які мають недоліки породи. У той же час тварини не втрачають чарівності та краси, і певні недоліки не є заводчиком, будуть невидимими.

Характер та звички

Їх найкращі якості - дружба та ніжність британських котів Шортайр показують стосовно людей. Домашня тварина приділяє найбільшу увагу власнику, який піде.

Природа та звички котів такі, що вони будуть добре грати з дітьми, завдяки їхній пацієнтній природі вони зможуть ладити з іншими тваринами в будинку, навіть з собакою.

Але, незважаючи на приємний, відданий персонаж, англійці мають самооцінку і не терплять недбалих звернення. Багато тварин дуже стримуються в прояві емоцій, і вам потрібно обережно та обережно спілкуватися з ними.

Британці можуть грати з будь -яким об`єктом, який вони випадково знайшли. Майже все підходить: куля нитки, невеликий куля, грудочка шелест -паперу. У квартирі рекомендується оснастити кут, де кіт міг полювати на свої іграшки.

Власник повинен грати з котом кілька разів на день, дати йому можливість активно бігати. Під час гри коти поводяться майже як на полюванні, але вони ніколи не виявляють агресії для людей і не випускають кігтів. Кішки люблять грати в хованки, іноді вони самі починають цю гру, імітуючи напад із засідки.

Незалежна природа британських котів та короткої вовни, яка не потребує робочої сили, зробила британську кішку популярною серед ділових людей, що проводять багато часу поза домом.

Скільки живе вдома?
Гра в британці

Кішки розумні, швидко прокинуті, і багато в чому розуміють себе. Маленькі кошенят без будь -яких проблем освоїти лоток та кігті.

Довгий час спить протягом дня, особливо після їжі. Під час солодкої дрімоти не стискайте і не сповільнюйте кішку. Не сонний вихованець стає дратівливим і може втратити апетит.

Британці займаються своїм туалетом близько половини вільного часу. Потрібно пам’ятати, що облизування - це не лише процедура прання. Кішки роблять це для досягнення психологічного вивантаження після неприємних переживань, таких як: поїздки транспорту або відвідування лікаря.

Крім того, облизування - це демонстрація доброзичливого ставлення до іншої тварини. Якщо двоє котів живуть разом з одним власником, то вони будуть мити один одного. Якщо домашня тварина дружить з собакою, то це може її облизати.

Залишати

Як і всі домашні тварини, британські коти з короткими руками потребують догляду та своєчасного годування.

З точки зору догляду, це необхідно:

 • Вовна. Для розчісування вам потрібно мати спеціальний масажний щітку - так -раз -кальовний "пудер". Домашнього домашнього улюбленця слід розчісувати три рази на тиждень, тим самим забезпечуючи масаж та видалення мертвих волосків. Потрібно подряпати у дві дози - спочатку на шерсть, потім проти вовни. Британці переносять цей тип спокійного розчісування. Після розчісування вовни наносять шар догляду за доглядом, а потім видаляють пензлем, а також пилом та частинками жиру;
 • Купання. Кішку можна мити, але не більше одного разу на півроку. Під час плавання використовується спеціальний шампунь відповідно до кольору домашнього улюбленця. Після водних процедур рекомендується загорнути кішку в рушник і лежати там, де він може висохнути;
 • Вуха. Раз на два тижні вам потрібно очистити мийки для вуха. Для цього підходить вологе вухо;
 • Очі. Якщо після сну в кутах очей є виділення, то їх видаляють мокрою бавовняною прокладкою;
 • Кігті. Кігті вирізають один або два рази на місяць.

Їжа британської кішки

Коли британське харчування, натуральна їжа, потрібно знати, що основою дієти є м’ясо та птиця з низьким вмістом жиру та птиці. Також допустимо додавати курячу суб`єкт до щоденної порції. М’ясо повинно пройти термічну обробку: спочатку воно замерзло, а перед готуванням його виливають окропом.

Висновок
М`ясо

Британський блакитний кіт у меню не повинно мати печінку та гречку - це захистить тварину від зміни кольору.

М`ясна їжа в меню кішки повинна бути щонайменше наполовину.

У раціоні домашнього улюбленця морська риба в вареному вигляді є прийнятною.

Крім того, в дієту можна ввести такі продукти: варені яєчні жовтки, варені овочі, крупи, кефір, сир, ферментоване запечене молоко.

Під час годування сухим кормом потрібно вибрати корм, не нижчий, ніж клас преміум -класу.Сухий корм також слід чергувати з мокрим. Миска з водою на місці їжі кота завжди повинна бути повною.

Досить годувати дорослого британського кота двічі на день.

Британського кошеня потрібно годувати частіше-4-5 разів на день, але в невеликих порціях. Починаючи з трьох місяців, кошеня можна надати невеликі м`ясні порції (30 г), дрібно нарізану курячу грудку (30 г). Каша та супи в меню повинні бути обов`язковими. Можна годувати вологими промисловими кормами "для кошенят".

Проблеми зі здоров`ям

Британський короткошкірий кіт, який прожив на природі, має міцне здоров`я протягом сотень років.

Але дбайливий власник повинен ретельно спостерігати за своїм вихованцем, щоб захистити його від хвороб котів, таких як:

 • Гінгівіт. Запалення ясен, порожнину рота котів слід регулярно досліджувати;
 • Гіпертрофічна кардіоміопатія - кошеня потрібно робити УЗД серця двічі на рік. Після 8 років захворювання більше не відбудеться;
 • Гемофілія можлива, який характеризується збільшенням кровопролиття для ран і подряпин.

Ключовим для здоров`я тварини є його своєчасна вакцинація. Раніше кішкам надається антигельмінтний препарат після проведення 10 -денної вакцинації, після чого зберігається два тижні карантин. Потреба та час наступної вакцинації повинні проконсультуватися з ветеринаром.

Скільки живе вдома?

Середня тривалість життя британських домашніх тварин від 12 до 15 років. Є випадки, коли окремі представники породи вижили до 20 років.

Висновок

Сьогодні британці здобули чудову славу. Це сприяє природі цих тварин - спокійно, не вимагає посилення уваги, а в той же час досить товариським і aliven. Незвично красиві, горді та незалежні, британські можуть бути гідними товаришами в будь -якій родині.

Статии на тема
LiveInternet