Годувати котів і порадами ветеринарів

Для чого кішки?

Її тривалість здоров`я та життя залежить від правильного вибору їжі для кішки. Природне харчування вважається ідеальним варіантом годування, але в цьому випадку вам доведеться постійно займатися незалежною кулінарєю з чітким дотриманням балансу, що вимагає великого часу часу.

Відмінні альтернативні натуральні продукти готові -виготовлені збалансовані корми, пропоновані сучасними виробниками.

Для чого кішки?

Ринок товарів тварин пропонує величезний вибір видів кормів для сім`ї кішок. Вони відрізняються між собою смаку, складом та послідовністю. За словами ветеринарів, ідеал для кота буде таким годуванням, яке матиме різноманітні продукти. Це вказує на необхідність включення декількох видів корму в дієту.

Є такі варіанти для готового каналу:

 1. Консерви. Виробляються в олов`яних банках. Вважається, що цей тип продукту буде ідеальним для вибагливих фаворитів. Склад корму - це висока вологість, що робить цю їжу найкращою для тих котів, які мало п`ють. Зручно придбати таке харчування на майбутнє, оскільки герметична упаковка робить термін зберігання довгим. Але після відкриття банки ви не повинні зберігати його вміст більше 12 годин. Не намагайтеся примусити кішку на всю порцію однієї банки, решту можна відкласти в прохолодне місце до наступної їжі тварини.
 2. Сухий корм. Така послідовність харчування для представників родини котів є найпопулярнішою і має основну позитивну якість - це корисно для зубів. Будучи невеликою часткою, кота очищає зуби від нальоту. Крім того, їжа не погіршується в повітрі, що дозволяє власникам за їх відсутності виїхати до своєї домашньої їжі в мисці на майбутнє. Однак тривалий час тримати відкриту сумку з їжею не варто, оскільки це призводить до втрати харчових властивостей. Як правило, упаковка сухої їжі для кота оснащена для зручності початкового запуску. Основним недоліком сухої їжі є низький рівень вологи в композиції, важливо переконатися.
 3. Мокра їжа. Консистенція цього типу харчування - це середня між сухою та консервною їжею. Він виробляється в герметичних мішках, у кожному з яких є кількість корму, достатня для одного годування. У соусі є наполовину вологу, ніж у консерваторів. Зберігайте останки з одного пакетика, якщо кіт не їв весь вміст для одного годування, не рекомендується. Шматки швидко висихають і втрачають усі свої харчові властивості.
Класи корму
Волога їжа для котів

Годування котів базується на поєднанні сухого та вологого корму. Основою харчування є сухий варіант, одне з годувань, які можна замінити консервами або шматочками в соусі.

Класи корму

Оскільки якість корму безпосередньо впливає на здорове життя котів, власники тварин повинні звертати увагу на його клас при виборі. Стан вовни, загальний вигляд і навіть його настрій залежить від якості дієти тварини.

Сучасні виробники товарів тварин пропонують кілька класів кормів для представників сім`ї котів. Міжнародна асоціація футів прийняла класифікацію корму CAT для 4 відомих класів, що належить до складу готової їжі, а не застосуванням виробника.

 1. Економ клас. Цей варіант найбільш доступний на ринку і представлений у найбільшому сорті. Основна мета цього продукту - просте задоволення відчуття голоду тварини, оскільки якість її композиції залишає бажати кращого.

Економічні та корми виробники представляють потенційного споживача з широкою рекламою, наполегливо пропонуючи придбати свою версію готового харчування для кота. Найвідоміші виробники економ -класу - Кітета, Віскас, Шеба, Фріскіс, Пуріна Ван та інші.

Власник кота не повинен вірити рекламі, оскільки навіть половина компонентів, оголошених виробниками. Оскільки можуть бути присутні додаткові інгредієнти в недорогих типах корму:

 • целюлоза;
 • соя;
 • крохмаль;
 • ароматизаторні підсилювачі;
 • кукурудза, часто викликає алергію.
Найкращий і хороший корм за порадами ветеринарів
Соя

Основним недоліком корму економ -класу є їх виробництво з рослинного білка. У такому продукті не більше 6%м’яса, і цей м`ясний продукт не використовується в чистому вигляді, але виявляється з відходів виробництва м`яса. Середня засвоюваність корму економіки не перевищує 70%, його харчова цінність не надто висока, і баланс практично відсутній.

Часто власники котів, які вважають за краще годувати своїх домашніх тварин економічними кормами, врешті -решт стикаються з облисінням вовняного покриву тварини, падіння його зору та проблем з кістками та суглобами.

Коли я збираюся врятувати котів з недорогою їжею на харчуванні, власник зіткнеться з великими витратами на відвідування ветеринара.

 1. Другий клас готової їжі для кота - корм середнього класу, також називається премією. У такому харчуванні є вітаміни та мінерали, що робить його більш корисним та кращим засвоюваним, порівняно з представниками варіанту економіки. Клас преміум -класу містить кращі суб`єкти, які створюють необхідну частку білка. Однак головним для виробництва продуктів харчування, як і в економіці, є рослинний білок. Середня кількість м’яса становить до 20%, цього показника також недостатньо, поки встановлена ​​норма кота не буде встановлена.

Тим не менш, клас преміум -класу відрізняється найкращим балансом з точки зору співвідношення білків, вуглеводів та жирів. Однак такі шкідливі компоненти, як барвники, підсилювачі аромату та консерванти все ще присутні в кормі.

Цей клас не має занадто широкої реклами, і, як правило, не спровокує хвороби тварин. Не рекомендується постійно давати їжу преміум -класу тварини, найчастіше цей варіант потужності спрямований на певну мету, наприклад, для запобігання захворювань.

Сучасний ринок Зотоварів пропонує різний корм для преміум -котів, який слід вибрати, залежить від вирішення проблеми: для алергії, якщо є проблеми з травленням, для примхливих домашніх тварин та інших. Найпоширеніші бренди цього класу, представленого на ринку.

Годування з такими кормами не буде економічним, оскільки кішку потрібно буде їсти більше кормів для повного насичення через відсутність достатньої частки м`яса в складі.

 1. Висока якість і дорогі -це корми, пов`язані з Супер-преміум клас. Вони відрізняються такими позитивними властивостями:
 • Найкраще поєднання кількості білка в складі корму та ціна на нього. Корм.
 • Основою цього рядка є здорове харчування, Тому клас Super-Premium має багато варіантів для терапевтичних, родовідних та дієтичних варіантів.
 • Зручно для котячі зуби Структура гранул.
 • В складі суворий високоякісні суб`єкти, мінімальні крупи та частіше їх повна відсутність. Крім того, потужність складається з великого поєднання вітамінів та мінералів, відсутності хімічних компонентів та консервантів.
 • Зміст м`ясо У кормі - понад 50%, і його отримують із сировини високої якості, а не від відходів м`ясної промисловості.

Власник, пропонуючи свою кішку про корм їх серії супер-преміум, може не турбуватися про стан її здоров`я. Склад корму повністю поглинається тілом тварини. Клас Priium також пропонує своїм споживачам різні варіанти для ліній, як для спеціалізованого, так і для медичного харчування кота. Найпоширенішими виробниками є Аркана, Хіллз, Еканубе, План та інші.

 1. Заключний клас корму кота - Цілісний. Цей варіант їжі для котів є відносно новим серед запропонованих зотоварів. Виробники цього класу позичали його як абсолютно природно, порівняно навіть із класом супер-премії. Вважається, що склад подачі не містить ГМО та інших добавок і максимально наближено до харчування представників сім`ї котів у природних умовах.
Висновок
Цілісна їжа

Цілістичний корм виготовляється лише з справжнього м’яса, наявність рослинного білка та субпродуктів не є прийнятним. Натуральні овочі можуть включати корми, тоді як корм врівноважений і поглинається тваринами на 100%. Додаткові вітаміни та мікроелементи для домашньої тварини, яка подає корм цілісного класу, не потрібні.

Харчування такого типу не має різноманітних ліній, на відміну від попередніх варіантів. Прохолодна буря може відрізнятися між собою лише за віком тварини. Деякі виробники також пропонують окремий варіант харчування для вагітних та годувальних котів.

Колісне годування не має реклами і не продається в звичайних супермаркетах. Основним недоліком такої дієти є висока вартість, і це пов`язано не лише з дорогим виробництвом, але й з високою вартістю імпорту, оскільки виробництво цілісного класу здійснюється лише в кількох країнах. Найпопулярнішими брендами цього напрямку є Innova, Rhoe Pak Holistic Selekt, Eve та Origen.

Найкращий і хороший корм за порадами ветеринарів

Збираючись вдома представника родини Кошачі, вам слід слухати поради ветеринарів, щоб не заощадити на здоров’ї домашнього улюбленця. Лікарі не радять годувати тварину продуктами, рівень якої нижче класу преміум -класу. В ідеалі віддайте перевагу класу супер-премію.

Серед ветеринарів немає консенсусу, на якій слід вибирати їжу консистенції - мокрий або сухий. Найпоширеніша рекомендація фахівців - включити сухий і вологого корму в раціоні тварини одночасно, спостерігаючи за рівновагу між ними. Вологий корм слід вважати виключно як частування, тоді як основа харчування кішок повинна бути сухою версією.

Найкраща їжа, на думку ветеринарів. Крім того, мінерали та вітаміни, важливі сполуки та клітковина повинні містити гарну котячу їжу для кота.

Експерти пропонують надати перевагу продуктам таких брендів:

 • Акана. Канадський виробник продуктів харчування для домашніх тварин з чудовою репутацією. Пропонує сухі корми з високим відсотком вмісту натурального м’яса та риби, у складі немає крупи, але необхідні вітаміни присутні. Основним недоліком корму Akana є висока вартість та відсутність лікарських ліній.
 • Походження. Ще один канадський виробник колістичного класу. Корм містить понад 40% справжнього м’яса та здорових овочів. Зернові, ароматизатори та інші добавки в цьому кормі відсутні.
 • Велни. Американський виробник кормів класу Kholistik. Середній відсоток природного вмісту білка становить більше 50%. Їжа не викликає алергії та порушення травлення. Склад містить 5 видів різних м’яса, здорових овочів, мікроелементів та вітамінів. У кормі немає синтетичних компонентів.

Орієнтуючись на думку ветеринарів щодо вибору харчування для кішки, важливо враховувати особливості кожної конкретної тварини. Навіть найдорожча і натуральна їжа може спричинити алергічну реакцію через непереносимість будь -якого продукту в складі. Годування тваринним білком може бути небезпечним для кастрованих та стерилізованих котів.

Висновок

Необхідно вибрати їжу для кота, керуючись особливостями породи та станом домашнього улюбленця. Доцільно спочатку проконсультуватися з ветеринаром.

Статии на тема
LiveInternet