Автоматичні годівниці для котів

Що це таке?

Відносно нещодавно в магазинах домашніх тварин з’явився інноваційний пристрій - автоматичне годування для котів - пристрій, призначений для видачі їжі відповідно до розкладу.

Якщо власник домашнього улюбленця часто відсутній вдома або просто працює до пізнього вечора, такий аксесуар потрібен. Продукт має кілька різновидів, і за бажанням це можна зробити самостійно.

Що це таке?

Автоматична годівниця для кішки - це корисний пристрій, який надає домашньому улюбленцю суху або вологу їжу в певні проміжки часу в правій частині. Після придбання такого аксесуару власник може не турбуватися про свого вихованця, оскільки його завжди годують.

Електронні годівниці оснащені спеціальним контейнером та таймером. Щоб тварина не їла всю їжу до потрібного часу, кришка контейнера заблокована та відкрита відповідно до розкладу. Деякі моделі мають кілька відсіків, звідки подаються або сухий, або волога корм, щоб тварина може отримувати хороше харчування.

Переваги та недоліки автоматичного годування
Підходить як для сухої, так і для мокрої їжі

Робота з годівницею дуже просто:

 • Для початку необхідно заснути в нього (така кількість, яку вихованець повинен їсти під час відсутності власника);
 • Далі вам потрібно налаштувати таймер, щоб пристрій відкривав доступ до каналу в певні години;
 • Якщо продукт оснащений функцією запису голосу, ви можете залишити голосове повідомлення для домашнього улюбленця.

Після виконання цих дій ви можете безпечно займатися своїм бізнесом, не турбуючись, що кіт буде голодним цілий день. Пристрій розділить їжу на рівні порції та дасть їжу в потрібний час. Той факт, що настав час, домашня тварина попередить сигнал таймера. У той же час з ним пристрій перетворює відсік із подачею до отвору.

На замітку! Годівниці, призначені для тривалої відсутності власника, можуть годувати домашнього улюбленця до 5 днів.

Переваги та недоліки автоматичного годування

Fly Auto Feeders дуже зручні, якщо власник часто виїжджає на ділові поїздки або просто затримується на роботі. Але перш ніж придбати аксесуар, вам потрібно розібратися, які переваги та недоліки він має.

Що є і як вони працюють?
З дозатором

До переваг автоматичних годівниць належать:

 1. Практичність. Продукт характеризується компактними розмірами, тому його можна легко розмістити в будь -якому зручному місці. Крім того, пристрої мають хороший дизайн, тому їх можна легко вибрати для інтер’єру.
 2. Зручність. Якщо ви плануєте довгу поїздку з котом, ви можете взяти з собою годівницю.
 3. У виробництві пристрою використовуються лише високоякісні матеріали, Не маючи гострого запаху, тому ви не можете хвилюватися, що домашня тварина відмовиться їсти.
 4. Такі годівниці дуже легко мити. Все, що необхідно для цього, - це просто видалити відсік для їжі та промити її.
 5. Можливість точної дози. Пристрій дає їжу домашніх тварин у порції, тому тварина рівномірно отримуватиме їжу протягом дня.
 6. Тяжка вага. Оскільки пристрій важить багато, кішка гарантовано не переверне його. Ви можете залишити такий пристрій де завгодно.
 7. Кілька способів роботи. Є моделі, які працюють з мережі та з акумуляторів, тому кожен власник зможе вибрати найкращий варіант, залежно від власних уподобань.
 8. Оскільки контейнер щільно закривається, Суха їжа буде захищена від вологи і не втратить своїх якостей.
 9. Звуковий таймер виробляє інстинкт у тварин, Тому він не пропустить час годування.
 10. Різна вартість. Залежно від бренду та функціональності, автоматичні годівниці для котів відрізняються ціною. Придбання бюджетної моделі не потрапить у гаманець власника тварини.
Критерії вибору
Різноманітність пристрою

Не так багато недоліків таких пристроїв, але вони все ще мають. До недоліків належать:

 1. Відсік для подачі в бюджетних моделях іноді може мати певний запах сировини, саме тому домашня тварина може відмовитись їсти з такого пристрою.
 2. При активній роботі ймовірність розбиття продукту збільшується.

Увага! Якщо ви не можете знайти відповідну модель або вона відрізняється високою вартістю, ви можете спробувати зробити годівницю самостійно.

Що є і як вони працюють?

Такі пристрої для годування домашніх тварин класифікуються на кілька типів залежно від принципу роботи та побудованих функцій. Найпростіша і найпопулярніша модель - це пристрій без електроніки. Він оснащений двома пластиковими контейнерами, одна з яких розташована сухою їжею, а другий призначений для наливання їжі.

Оскільки така годівниця поповнює миску, як вона спустошена, тварина може їсти всю порцію корму за один раз, тому її придбання є непрактичним. Особливо цей продукт не підходить для тривалого годування протягом декількох днів. Є ще:

 1. Автоматична годівниця з таймером. Пристрій складається з декількох відсіків, де ви можете розмістити суху та мокру їжу, а також пасту. У міру наближення часу відсіки наповнені їжею, а кіт може їсти. Найчастіше такі пристрої працюють з батареї, тому вони не бояться перерви в електроенергії.
 2. Автоматична годівниця з таймером для сухої їжі. Він складається з контейнера, де заповнюється їжа та миска, в якій їжа виливається після заданого часу. Перевага такого пристрою - його можна запрограмувати на кілька днів вперед.
 3. Загадка. Такі моделі більше підходять для підготовлених домашніх тварин і найчастіше є лабіринтом, з якого потрібно отримати їжу. У такому продукті їжа завжди залишається свіжою, а кішка розвиватиме інтелект.
 4. Моделі дистанційного керування. Дозвольте власнику віддалено контролювати споживання їжі та води, також за бажанням їх можна запрограмувати заздалегідь. Електронні годівниці з дистанційним керуванням є найдорожчими.
Промислові моделі
З пультом дистанційного керування

Критерії вибору

Щоб дотримуватися дієти, потрібно знати, які параметри повинні бути враховані при придбанні дозатора котів для котів. Рекомендується звернути увагу на наступні моменти:

 1. Матеріал виготовлення. Пристрій повинен бути виготовлений з високої якості та щільного пластику або металу. На чаші не повинно бути подряпин чи звубіна, тому що через них тварина може бути травмована. Якщо годівниця має виражений запах, краще відмовитись від покупки, оскільки вона може відлякати тварину.
 2. Об`єм чаші та методу подачі. Краще вибрати пристрій, який подає подачу в відсік з дозами, і не виливає його, оскільки миска порожня.
 3. Режим роботи. Модель повинна бути оснащена функцією встановлення індивідуального режиму годування. Також бажано, щоб пристрій можна було запрограмувати протягом декількох днів.
 4. Безпека.Дизайн Годівниці повинні бути стабільними, інакше домашня тварина може його скасувати і травмувати його.
 5. Гарантія. Високоякісна годівниця повинна мати гарантійну карту, інакше новий товар повинен бути придбаний під час поломки.

Перед покупкою рекомендується запитати продавця, щоб він чітко показував пристрій на роботі.

Промислові моделі

Для того, щоб не розчаровуватися в придбаному продукті, рекомендується ознайомитись з рейтингом найкращих автоматичних годівниць для котів.

DIY Auto Feeder
Moderma smart

Моделі, які потрапляють у цей список, характеризуються досить високою вартістю, але є надійними та якістю.

 1. Карлі-Фламінго. Пристрій виготовлений у вигляді пляшки, призначеної для декількох годувань. Основний контейнер може вмістити до 2 кг їжі. Їжа та вода постачаються, оскільки миски спустошені.
 2. Moderna Smart. Механічна модель, яка не оснащена таймером. Чаша має невелику ємність, тому корму достатньо протягом 1-2 днів. Перевага пристрою - це простота роботи та очищення.
 3. Тріксі. Розроблений для одного годування, час якого встановлюється за допомогою таймера. Продукт підходить для постачання сухого та вологого корму. Оскільки модель обладнана ємністю льоду, їжа в ній залишатиметься свіжим тривалий час.
 4. Trixie має 4 чаші для постачання різних видів корму та води. Пристрій можна запрограмувати на 4 дні вперед.
 5. Сітитек. Розроблений для 6 годувань. Чаші такої годівниці мають невеликі розміри, сам пристрій працює від батарей. Продукт оснащений функцією запису голосу. Повідомлення відтворюється безпосередньо перед подачею каналу.
 6. Feed Ex. Багатофункціональний пристрій, який легко запрограмований і має функцію запису. Одна миска заважає до 60 г сухої їжі, загальна ємність годівниці становить 7 кг. Пристрій підходить для тривалого годування протягом 3-5 днів.
 7. Feed Ex для 4 годувань. Пристрій має додатковий відсік для води та льоду. Пристрій оснащений сенсорним дисплеєм, з яким налаштовано час подачі домашніх тварин.
 8. Anmer Alien. Цей космічний конструктор дозволяє розповсюджувати страви 4 рази. Продукт оснащений спеціальним датчиком, який контролює подачу подачі, що запобігає переливу лотка.
 9. ПЕТ хочуть PF-102. Контролюється сенсорною панеллю. Їжа виливається в чашку, коли вона зникає.
 10. Sititek Pets Uni (Авто -годівниця). Основна відмінність цього пристрою полягає в тому, що він може подавати воду у вигляді бурхливого потоку води, який дуже любить коти. Продукт характеризується компактними розмірами і легко запрограмований.

Вартість простих механічних годівниць починається з 550 рублів. Електронні моделі, оснащені додатковими функціями, дорожчі, їх ціна коливається між 2800 - 4000 рублів.

DIY Auto Feeder

Якщо ви не можете знайти відповідний товар або його ціна здається занадто високою, ви можете спробувати зробити автоматичну годівницю для котів своїми руками. Якщо ви дотримуєтесь алгоритму дії, такий продукт за функціональністю не поступається промисловим. Найпростіший варіант - зробити годівницю пластикової пляшки.

Висновок
Приклад домашнього дизайну

Знадобляться такі матеріали:

 • 2 пластикові пляшки з 5 літрів.;
 • ножиці;
 • Шотландська стрічка, острів.

Пристрій виготовлений відповідно до цього алгоритму:

 1. Одну з пляшок потрібно обережно відрізати дно, щоб зробити своєрідний піддон. Його висота повинна бути 5-8 см.
 2. Отриманий піддон повинен бути вирізаний з одного боку, щоб одна стіна майже була відрізана. Стіни трохи вирізані з інших сторін, а останні залишаються недоторканими.
 3. Тепер вам потрібно взяти другу пляшку і зробити отвір на самому дні, висота якої буде дорівнює висоті виробленого піддону.
 4. Піддон обережно вставляється в вирізаний отвір на другій пляшці.
 5. Тепер пристрій потрібно склеювати стрічкою або островом. Елементи повинні щільно відповідати один одному. Краї піддону також рекомендуються склеювати електричною стрічкою, щоб тварина не зашкодила на них.

Все, що залишається, - це лише заповнити їжу в основний отвір. Оскільки миска спустошена, їжа автоматично спатиме.

Висновок

Автоматична годівниця для котів - це зручний пристрій, який може полегшити життя власнику. Але, незважаючи на всю практичність та функціональність, рекомендується використовувати його лише в міру необхідності, наприклад, якщо людина виїжджає протягом декількох днів, і йому немає з ким залишити домашнього улюбленця. Якщо власник залишається вдома, краще годувати домашнього улюбленця самостійно, щоб він почував турботу і любов.

Статии на тема
LiveInternet