Породи червоних котів та червоних котів

Особливості кольору

Червоні коти давно завойовували серця людей. Пухнасті домашні тварини з вогненною шерсть не тільки незвично красиві та яскраві. Багато традицій і легенд займаються ними. Вважається, що такі коти наповнюють будинок позитивною енергією та приносять багатство. Сонячне забарвлення вважається стандартним для багатьох порід.

Особливості кольору

Червоний колір пальто у котів утворюється під впливом помаранчевого гена, який частіше зустрічається у самців. Спочатку в природі немає котів з абсолютно червоним пальто, колір слід розбавити смужками або черепаховим малюнком. Якщо тварина повністю пофарбована в такий незвичайний відтінок - це результат генної інженерії.Через розведення помаранчевого гена заводчика вдалося досягти одного не стандартного відтінку вовни, який не є стандартним для котів -«Кофне молоко».

Червоні коти зазвичай відрізняються доброзичливим та грайливим персонажем. Такі тварини мають високий інтелект, люблять дітей і рідко конфліктують з іншими домашніми тваринами, які живуть у квартирі. Крім того, вони зарекомендували себе як красиві мишники. Тим не менш, серед представників цього кольору є люди зі шкідливим характером, які практично не можуть бути налаштовані.

Чи є червоні коти або лише коти?
Сонячна дитина

Шанувальники котів, схильних до депресії, психологи настійно радять почати котів з вогненним кольоровим пальто. Це пов’язано з тим, що помаранчевий колір асоціюється з літом і теплом, і позитивно впливає на психологічну свердловину.

Цікавий! Найпоширеніший колір очей у червоних котів - жовтий або зелений. Райдужної оболонки синього відтінку у пожежних домашніх тварин не знайдено.

Чи є червоні коти або лише коти?

Червоний колір вовни характерний як для самців, так і для жінок. Але оскільки спочатку помаранчевий ген розташований на x-хромосомі, яка є чоловіком, червоні коти-дівчата значно рідше. З 100 пухнастих домашніх тварин з вогненним хутром. Якщо ви хочете отримати червону кішку, без кольорів перемежовано, кошеня рекомендується замовити заздалегідь.

Важливий! Особливість помаранчевого гена полягає в тому, що він ніколи не дає суцільного рівномірного кольору, утворюючи складні візерунки, плями та смуги на хутрі для домашніх тварин.

Породи червоні

Червоні коти зустрічаються майже у всіх порідах, але найчастіше це:

  1. Мен Кун. Вважається найбільшим домашнім котом. Існує переконання, що Мен Куни з`явився природним переправою кота та єнота. На відміну від інших котів, Мен Куни виростають протягом 4 років. Незважаючи на те, що ці тварини здаються агресивними та небезпечними, вони насправді мають м`який і гнучкий характер, дуже добре поживаються з дітьми та іншими домашніми домашніми тваринами. Вони вибирають одного власника і скрізь прагнуть слідувати за ним, тому може створити враження про надмірну одержимість.
  2. Перська кішка. У Росії ці аристократичні тварини з`явилися лише наприкінці 19 століття. Відмінна особливість персів - це сильно притиснутий ніс, розташований на одному рівні з очима. Очі великі і круглі. Персидські коти по всьому світу відомі своєю густою довгою шерстою, яка може мати найнезвичайніший колір. Червоне хутро персів вважається одним із найрідкісніших.
Породи червоні
Перський
  1. Американське ядро. Одна з їх найрідкісніших котів котів, відмінною особливістю яких - вуха, повернутих у зворотному напрямку. Перший представник цієї породи був офіційно зареєстрований у 1981 році. Американські локони мають трохи подовжене тіло з закругленою головою. Домашні тварини відрізняються сильною імунною системою та здоров’ям, вони досі не знайшли жодної генетичної патології. Такі коти люблять активне проведення часу і раді брати участь у різних іграх.
  2. Наполеон. Декоративна порода котів, що характеризується невеликим ростом. Було розведено в США в 1995 році. Вага цих пухнасті домашні тварини рідко перевищує 2,5 кг, вони мають злегка сплющену морду та густі ноги. Наполеонна вовна довга і товста, може бути пофарбована в різні відтінки. За характером Наполеонів є добрими і довіряючими, вони не терплять самотності і потребують постійної турботи власника.
  3. Турецький фургон. Коріння цієї породи переходять у далекий середньовіччя, але вони отримали розподіл у світі ближче до кінця 90 -х. Представники породи мають великі розміри, їх вага може досягати 8-10 кг. Турецькі лопатки не мають підшерстя, довжина вовни середня. Якщо вихованець проводить багато часу у дворі, шерсть стає ще коротшою і коротшою. Для таких домашніх тварин червоний колір вважається одним із найпоширеніших. Тварини - ласкавий і прямий характер.
  4. Шотландський Vysloguyy. Червоний шотландський кіт завжди буде в центрі уваги, і не тільки завдяки яскравому хутряному пальто, а й через незвичну форму вух. Вогняний відтінок вовни для шотландців не є своєрідним, і якщо таке кошеня з’являється в підстилці, це справжня удача. Відмінна особливість червоної шотландської - лапи та носа в них також завжди пофарбовані в насичений помаранчевий відтінок.
  5. Кімрік. Відноситься до передніх порід. Кімріков має компактну статуру з добре розробленими м`язами. Замість хвоста такі коти - це невеликий хрящ. Справжня гордість Кімріків - це їх пухнасте довге пальто з м`яким підшерстом. Найпоширеніші кольори - синій, таббі та червоний. Cimrics має високий інтелект і добре вражений, вони легко знаходять спільну мову як з членами сім`ї, так і з іншими домашніми тваринами.
Висновок
Кімрік
  1. Куріл Бобтайл. Офіційне визнання породи відбулося лише в 1994 році. Сьогодні вони вважаються одним із найрідкісніших і знаходяться на межі вимирання. Kuril Bobtails має середній розмір тіла, красива шерсть та доброзичливий характер. Як і Кімріков, у них немає хвоста. Kuril Bobtails має сильну імунну систему та здоров`я, тому вони часто живуть до 16-17 років.
  2. Урал Рекс. Відмітною особливістю цих тварин є кучерява вовна. Ural REX має середній розмір, найпоширеніші відтінки вовни - шоколад, черепаха та червона. Ці коти дуже цікаві та активні, дуже прикріплені до власника.
  3. Сибірці. Червона сина -сибірська кішка неймовірно красива і розкішна. Домашні тварини цієї породи спостерігаються і завжди ревно охороняють свою територію від незнайомців. Такі коти віддані власнику та сміливими - вони можуть вступити в бій не тільки зі своїми родичами, але навіть із середньою собакою.

Список скель червоних котів на цьому не закінчується. Тварини з вогненною хутряною пальто зустрічаються серед абіссінських, британських та сомалійських котів. Крім того, кошенята з яскраво -помаранчевим кольором часто народжуються у чистокровних котів.

Висновок

Люди, які мріють створити червону кішку, повинні враховувати, що така хутряна пальто не має монофонічного та форми. У будь -якому випадку, смужки, плями або невеликі кольорові переміщення будуть присутні на пальто тварини в будь -якому випадку. Перш ніж розпочати такого домашнього улюбленця, все варто добре розглянути. Це пов’язано з тим, що червоні коти досить активні та грайливі. Якщо власник проводить багато часу на роботі, це гарантовано негативно вплине на характер та поведінку домашнього улюбленця.

Статии на тема
LiveInternet