Бульдог алапах чистокровний (отто)

Про потужних м`язових собак, званих чистокровними бульдогами, вже посеред. Люди більше не могли пам’ятати, якби не програма для відродження породи. Це було розпочато в 1800 році. селекціонер B. Лаїн із Сполучених Штатів, що спеціалізуються на виведенні бульдогів. Завдяки роботі Лейн та його внучки, які продовжили розведення собак після смерті діда, закохані суворих собак змогли стати власниками тваринної синьої крові породи бульдога крові Алапаха.

Цікаві факти про собак

Відродження собак Plantator, до яких належать Алапаха-булдог, відбулося шляхом розведення старих англійських бульдогів. Предком англійських собак був кавказький бульдог, розведений для захисту худоби в горах Кавказу древнім сарматським народом. "Кавказький" повинен був впоратися із захистом великої рогатої худоби, мати можливість переслідувати свиней, тому він мав відповідні розміри та сили. Нащадки гірських собак стали власниками сили, розуму та зовнішності їх предків.

Цікаві факти про собак

Як виглядає собака виду Alapaha-Bulldog

У Плантаторських собак їх власники розвинули витривалість, агресивність, активність та здатність захищати захищену територію. Тому в поколіннях бульдогів, народжених у xx в., які вже не використовувались як працюючі собаки, заводчики навряд чи послабили свою схильність до незалежності та здатності приймати незалежні рішення.

Важливий! Собаки Alapaha-Bulldog без морди не ходять.

Історія походження

Більше перших представників породи, відродженого. Лети в xix in., мали риси, характерні для архаїчних собак. Його собака на ім’я Отто була настільки розумною і відданою власнику, що коли Лейн загинув під колесами поїзда, його чотириногий помічник і друг прийшли на місце трагедії щодня. На честь цієї собаки, Алалаха Блакитна кров`яна бульдог має друге ім`я Отто.

Порода отримала свою офіційну назву лише в 1979 році. Він асоціюється з назвою річки Алапах, на березі яких жила внучка Лейн, яка до смерті розводила бульдогів. Завдяки своїй роботі, організація наукових досліджень тварин зареєструвала стандарти собак Алапа -блакитного кров`яного бульдога. Зараз у світі живуть близько 200 собак Алапаха.

До відома! Порода офіційно не визнана Міжнародною асоціацією Поганологічних федерацій (FCI).

Історія походження

Представники породи Alapakh Bulldog не визнані міжнародними собачими лініями

Як виглядає Alapakh Buldog

Бульдог Отто -це довгий -м`язистий звір середнього розміру. Собака розширила груди, квадратний череп і морду, потужну нижню щелепу, м’язові щоки. Потужні м’язи покриті і верхівка черепа. Між очима - борозни. До стандартів породи належать:

  • Зріст і вага тварин. Чоловік важить до 40,9 кг, суки - до 34 кг. Відстань від землі до верхньої точки в`яжуть у самців становить до 60,95 см, у жінок - до 55,8 см;
  • Собаки в складі повинні мати від 36 до 42 зубів. Губи повинні бути повними;
  • Очі білих собак повинні мати чорні повіки та райдужну оболонку будь -якого кольору;
  • ніс з розширеними ніздрями, плоским, добре вираженим чорним або коричневим відтінком;
  • Напівхлині маленькі вуха повинні мати форму перевернутого загостреного трикутника;
  • Тіло і шия собак повинні бути потужними та міцними;
  • Хвіст густий, звужений до кінця, коли тварина рухається над спиною;
  • Вовна може мати білий базовий колір з плямами різних кольорів або, навпаки, основним кольором, на якому розташовані білі плями.

Бульдоги Алалах чистокровні Отто мають яскравий запам`ятовуючий вигляд, потужну спортивну структуру тіла, що дозволяє собакам виконувати свої офіційні обов`язки.

Як виглядає Alapakh Buldog

Американський бульдог Отто має потужну статуру

Характер і темперамент

Алалахові бульдоги, навіть пристосовані до життя в сім`ї, найкраще тримати в окремому просторому вольєрі перед господарями. Хоча вони дуже чутливі, уважні, неагресивні, слухняні, захищають власників від незнайомих людей, але не бажано залишати дорослих членів сім`ї дітей з цими собаками з цими собаками. Зрештою, собаки можуть неправильно розуміти дію дитини та реагувати на невдалий дотик дитини.

Собаки Отто дуже витривалі, їх головне завдання, викладене в генах, - захистити своїх власників та їхню власність. Але вони не можуть тривалий час бути в довгостроковій самотності, це спричиняє їм стресовий стан. Собаки починають вити, кору, виявляти гіперактивність. Собаки вважають себе членами сім`ї, а іноді можуть бути впертими, намагаючись підійти до власників. З незнайомцями можуть бути агресивними, але добре ставляться до тварин, які живуть з ними поблизу.

Важливий! Бульдоги Алапаха не можна посадити на ланцюг.

Освіта та навчання

Собаки з чистокровними собаками Alapaha-Bulldog цінують тих, хто прив’язаний до власників. Але через тенденцію домінувати над цими собаками необхідні ранні соціалізації, управління та суворі однозначні навчання.

Зверніть увагу! Otto бульдоги потребують фізичної активності та регулярних тренувань, вони будуть чудовими супутниками та супутниками господарів, що ведуть активний здоровий спосіб життя. Собаки легко звикають і добре поводяться на повідку.

Характер і темперамент

Дружній Alapaha-bulldog лише зі своїм власником

Догляд за бульдогом Алапаха

Собаки потребують стандартного догляду за чистокровними собаками. Ми говоримо про своєчасну ходьбу, часте обстеження вух і очей, щотижневе чищення зубів. Собакам не потрібно часто розчісувати, це робиться періодично для усунення мертвих волосся. Собаки купаються за необхідності, як правило, не більше 1-2 разів на місяць.

живлення

Бульдоги потребують високоякісної їжі за натуральними продуктами або готовими професійними кормами. Вміст калорій, кількість їжі повинна бути порівнянною з руховою активністю тварин.

Важливий! Дорослі собаки годують до 1 часу на день протягом 2 годин. до вечірньої прогулянки або через 30 хвилин. Після неї.

Серед натуральних продуктів, м`ясо з низьким вмістом жиру, суб`єкти, невеликі порції сиру з низьким вмістом жиру, варена гречка, рисові крупи використовуються після тижня зберігання. Неприпустимо годувати собак їжею до столу, гострої та гарячої їжі. Собаки завжди повинні мати чисту воду в доступній близькості.

Розповсюдження та тривалість життя

Алалахові бульдоги належать до довгих довгих серед собак. Вони можуть жити з хорошими власниками турбот 14-15 років.

Суки дозволяють в`язати, які мали щонайменше 3 витоки. Вони несуть цуценят 2,5 місяців. Самка може мати до 8 дитинчат.

Освіта та навчання

Цуценята бульдога Алапаха

Плюси і мінуси породи

Усі негативні якості характеру бульдога можуть проявлятися, якщо виховання та соціалізація цуценя почали займатися пізніше 2-3 місяців. Половина -річна собака вже повинна звикати до регулярних тренувань та навчених у простих командах.

Зверніть увагу! Якщо бульдог належним чином не займається, він може стати неважливим, а в деяких випадках агресивним на один рік.

Несвоєчасне звернення до ветеринара може спричинити захворювання очей, вуха домашнього улюбленця. РОЛЬНІСТЬ І МАЛЬНА РОБОТА ДІЯЛЬНІСТЬ ДРУГІ для чистокровних собак, захворювань серцево -судинної системи та шлунково -кишкового тракту.

Але з постійною увагою до домашнього улюбленця та правильною освітою та від`їздом від чарівного цуценя, Алапа-Булдог виростить доброзичливу здорову собаку, яка, безумовно, стане другом свого господаря.

Любителі потужних та розумних собак, до яких, згідно з їхніми генетичними даними, належать бульдоги Алапаха, безсумнівно, будуть зацікавлені в цій породі собак. Якщо людина набуває цю тварину і ставить її з усією відповідальністю, то він ніколи не пошкодує про свою покупку.

Статии на тема
LiveInternet