Папуги моначі: як вони виглядають, скільки років вони живуть, ніж годувати і як дбати вдома

Зовнішній вигляд, характер та здібності

Яскраві, незвичні та, крім того, розмовляють птахів - це, звичайно, папуги. Багато людей люблять ці істоти, і вони із задоволенням влаштовують тропічних гостей у своєму будинку. Папуги-Монк, Каліта чи Квакер є представником сім`ї папуг, який, його екзотичний вигляд, виграв серця багатьох закоханих декоративних птахів. У цій статті ми поговоримо про турботу про папугу Monach, а також про вибір будинку, годування та навчання.

Зовнішній вигляд, характер та здібності

Північна частина Аргентини вважається батьківщиною Квакера (у південній півкулі північна частина - це територія, яка розташована ближче до екватора). Ці прекрасні птахи швидко розмножуються і осідають на інших територіях. Сьогодні Каліту можна знайти в тепліших країнах Південної Америки: Бразилія, Болівія, Парагвай, Уругвай. Як вибрати право і скільки коштує папугаНа батьківщині цей яскравий птах вважається шкідником, оскільки може масово знищити плоди багаторічних дерев. Через папуги Монаху, галузь вирощування фруктів сильно страждає.

Чи знаєте ви?В Австралії є спеціальні школи,.

За останні кілька десятиліть квартали кварталів широко поширилися на інших континентах. Вони зустрічаються в дикій природі в Італії, Іспанії, Бельгії, США, Японії, Багамах та інших країнах. Слід зазначити, що ці екзотичні істоти практично не бояться помірно холодних повітряних мас, тому вони відчувають себе комфортно на зимових деревах Нью -Йорка та Сіетла. Умови утриманняПтах має досить компактні розміри: довжина тіла - 30 см і лише 100 г падає на загальну масу. Квакер Керпан - приблизно пів метра. Я також хотів би зауважити, що ченці самки на 15-25% менше, ніж чоловіки, але навряд чи неозброєний око буде дивитись на сексуальні відмінності. Природний колір каліти дуже яскравий і красивий: крила мають яскраво-зелений відтінок з елементами жовто-зеленого очі спостерігача з світло -блакитним відтінком. На сьогоднішній день, внаслідок селективного розведення, нові типи папуг Monachi мають ще більш екзотичні кольори. Як вибрати будинок для папугуПапуги з калітом відрізняються доброзичливістю, вірністю та товариською здатністю. Ці пернаті істоти можуть бути без особливих зусиль, щоб навчити вимові кількох слів. Вони можуть розрізнити всіх членів сім`ї за іменами, подружитися з іншими домашніми тваринами та ніколи не брати участь у плані дієти та догляду за доглядом. Папуги Монахі легко адаптувались до будинку господаря- спеціально навчені птахи можуть сидіти на плечі власника, поки він ходить на відкритому повітрі. Більше того, Каліта так любить свій дім, що навіть якщо вони летять далеко від нього, то, швидше за все, незабаром повернеться.

Важливий!Квакер не зможе ладити в одній клітці з іншими типами папуг.

Квакери дуже активні, мобільні та словникові, вони люблять, коли їм приділяють посилення уваги. Якщо власник постійно відсутній, птах стане гучним і дратівливим. Найкраще придбати товариша для Каліти, з яким вони, безумовно, не набридають. Загалом, Каліта дуже доброзичливі та неконфліктуючі птахи, які легко контактують з людьми. Наприклад, у Мадрид -Квакерів може просто ходити по вулицях, тим самим замінюючи голубів.

Як вибрати право і скільки коштує папуга

Найкраще, перш ніж купувати пернатий товариша, щоб залучити підтримку ветеринара, що допоможе вам без проблем вибрати найздоровіший та активний представник екзотичних птахів. Один з найважливіших моментів при купівлі - це вік пташенята. Не купуйте папуг для дорослих, оскільки вони довго адаптуються в нових умовах вмісту, поводиться агресивно, виявляти недружність до нових власників. Найкраще придбати пташеня, вік якої не перевищує 5 тижнів.

Це цікаво:

Поява курча також має велике значення. Не слід купувати молоду Каліту, яка нерухомо сидить на гілочку з напівзакритими очима і розкинути пір’я. Такий птах, швидше за все, впливає на будь -яке захворювання. Ви також повинні оглянути пташенят пташенят: мокрота та сліди сміття стануть головними свідками того, що папуга хворіє на кишкову інфекцію. Худа Каліта з гострими грудьми є ознакою нездорової птиці, яка або отримала погане харчування, або заражалася інфекцією в процесі росту та розвитку. Годування та догляд за пернатимДавайте розберемося, скільки коштує папуга. Ціни будуть змінюватися залежно від умов, в яких зростала пташеня, а також від віку папугу. Хороші умови першого місця проживання та вік, що перевищує 6 місяців, є чіткою ознакою того, що вам доведеться заплатити принаймні 100 доларів на особу. Звичайно, дешевші представники екзотичних «крикурів» також продаються, але в таких випадках ви повинні бути обережними при виборі, щоб не купувати хворий флаєр. Оптимальна ціна на папуг-монах сьогодні-це сума 110-130 доларів

Умови утримання

Щоб підтримувати нормальний ріст та розвиток папугу Monach, йому потрібно регулярно забезпечити Сонцеве освітлення. У літні дні намагайтеся регулярно взяти клітку з птахом на вулицю, але помістіть її так, щоб у кутку було тінисте місце, щоб квакер міг періодично ховатися від палючого сонця. Взимку години денного світла значно менші, але папуга потрібно отримувати достатньо світла протягом року, саме тому експерти рекомендують придбати спеціальні світильники для освітлення.

Чи знаєте ви?Папуги втратили свої голосові шнури в процесі еволюції. І все ж це не заважає їм видавати різні звуки лише за допомогою язика та дзьоба.

Ми говорили вище, що папуги Моначі можуть жити без особливих труднощів у північних регіонах США. Це дійсно можливо, але в таких умовах екзотична птах не буде довго жити. Для підтримки нормальної життєво важливої ​​функції Каліти вона повинна бути захищена місцем проживання від різких змін температури та вологості. Тренування, рейси та ігриОптимальна температура для папуг Monachi вважається 18-20 ° С, У цьому випадку вологість не повинна бути меншою 60%, але також перевищення 75% також не бажано. Щоб підтримувати звичайні показники вологи, слід придбати спеціальний зволожувач у парі з кондиціонером. Крім того, доцільно отримати гігрометр, результати вимірювання яких продемонструють вам вологість у кімнаті.

Слід також зазначити, що раптовий стрес може призвести до серйозних захворювань або навіть до смерті папуг-мона. Ось чому експерти не рекомендують видавати різкі та гучні звуки, постійно моргаючи яскравим світлом, раптом змінюють мікроклімат, часто і різко переміщують клітку птахом у космосі.

Дізнайтеся більше про представників сім`ї Парлінг:

Як вибрати будинок для папугу

Вибір клітини для папугу є дуже важливим моментом на стадії одомашнення пернатного домашнього улюбленця. Багато буде залежати від характеристик місця проживання, зокрема, краси та здоров`я Каліти.

Розміри та форма

Вибираючи клітину, зверніть увагу на найбільшу і найпростішу. Клітина повинна бути такого розміру, що папуга може літати в ньому. Враховується оптимальний розмір: довжина-90-100 см, ширина-50-60 см, висота-70-80 см. Розподіл хворобДалі: резиденція пернатих домашніх тварин повинна бути виготовлена ​​з металевої нетоксичної структури. Дерев’яні клітини швидко перетворяться на стружки під різким дзьобом папугу, крім того, паразити можна запустити на дереві. Форма клітини повинна бути прямокутною або квадратною. Круглий вольєр виглядає естетично приємним і красивим, але немає куточків, де твій пернатий товариш міг приховати. І якщо він не знайде місця для "самоти", може розпочатися сильний стресовий стан.

Крім того, клітина повинна мати високий піддон, де пісок буде розпорошений. Піддон також запобіжить подачі корму.

Прочитайте також про характеристики, а також додому.

Розташування клітин

Клітка Monach`s Parrot повинна містити різні кільця та полюси. Поляки, як правило, відіграють важливу роль у житті птахів, оскільки вони проводять більшу частину часу, сидячи на них. Полюси найкраще виготовляються з гілок твердих дерев. Діаметр гілок має велике значення, оскільки птахи люблять їх гризти. Полюси повинні бути діаметром щонайменше 5 см, але занадто товстий займе багато внутрішнього простору.

Важливий!Годуйте каліту великою кількістю яблук. Окрім того, що яблука є їх улюбленим типом делікатесу, вони також дуже корисні.

Не забувайте, що необхідно повісити сильний замок на дверях клітки, щоб активна папуга не могла звільнити себе без ваших знань. Пізні та годівниці для Quakera повинні бути середніми розмірами, виготовленими з довговічних, але нетоксичних матеріалів. Важливо, щоб вони не мали гострих країв і міцно трималися в клітці. Тривалість життя та відтворення в неволіКаліта Папуга - гарячий коханець водних процедур. Зробіть невелику ванну з чистою водою в клітці. Дно ванни повинно бути трохи шорстким, щоб птах не ковзав у ній.

Нова Зеландія, що мешкає в соці, папуга, а - папуга, що вбиває овець.

Годування та догляд за пернатим

Якщо ви збираєтеся містити монах -папугу в клітці, потрібно буде регулярно випускати її на рейси навколо квартири. У цей час вам потрібно ретельно стежити за птахами, щоб він не отримав опік чи механічну травму. Важливим етапом догляду за Калітою є регулярне освітлення клітин із ультрафіолетовим випромінюванням, особливо в зимовий період. УФ -промені є основним джерелом вітамінів D і B3, відсутність яких може призвести до проблем зі здоров’ям у птахів.

Необхідно щодня висвітлювати клітину ультрафіолетовим випромінюванням протягом 3-4 годин. Крім того, дотримуйтесь чистоти та порядок у резиденції вашого пернатного товариша. Регулярно наріжте в клітку і замініть питну воду та воду для купання.

Деякі люди, як правило, вважають, що Quakery лише зернові суміші. Це велика помилка, адже така різноманітна дієта може призвести до проблем з травленням серед папуг. Окрім зернових сумішей, спробуйте дати пернатий різні фрукти, ягоди, шматки свіжих овочів та трав. Не забувайте про регулярне оновлення гілочок, що птах може затопити дзьоб і кігті. Але пам’ятайте, що гілочки не повинні містити дубильні речовини та дьогтю, які хвойні дерева особливо багаті. Папуги моначі: як вони виглядають, скільки років вони живуть, ніж годувати і як дбати вдомаЦе трапляється, що шумки просто відмовляються їсти свіжі фрукти та овочі. У цьому випадку ви можете запропонувати їм свіжовичавлені соки з великою кількістю м’якоті. Питна вода - це основа всіх живих істот, вона повинна постійно бути в клітці птахів. Ви можете додати до води трохи апельсинового або лимонного соку, меду або перги.

Чи знаєте ви?Найбільший у світі папуга має довжину 100 см. Це види Амазонки родини Парротів, що живе в джунглях Південної Америки.

Регулярно дайте своїм пернатим товаришам з вареними куркою або перепелиними яйцями, особливо під час линьки та гніздування. Крім того, слід додати харчові добавки, багаті вітамінами та мінералами до раціону: вапняк, карапузна шкаралупа, мінеральний пісок. Найкраще проконсультуватися з ветеринаром про добавки мінеральних харчових продуктів. Я також хотів би зазначити, що надмірне годування папуг з зерновими сумішами може призвести до ожиріння. Експерти рекомендують давати квакерам не більше 2 чайних ложок корму на день. Папуги моначі: як вони виглядають, скільки років вони живуть, ніж годувати і як дбати вдома

Тренування, рейси та ігри

Після придбання папугу йому потрібен певний час для адаптації. Часто процес адаптації триває 3-4 тижні, після чого птах вже відчуває себе більш комфортно і впевнено в новому місці проживання. Якщо ви хочете, щоб ваш квакер говорив, вам потрібно щодня спілкуватися з ним. Проходячи повз клітку, завжди вітайте папугу, вимовляйте йому кілька невеликих речень.

Дізнайтеся, що потрібно зробити, якщо

Якщо ви бачите, що пернатий підходить до полюса до краю клітки - дайте йому смачне частування. Поступово починайте годувати його руками - тому Квакер стане вашим надійним товаришем, відчуває вас зі своїм другом та захисником. Можливо, він навіть буде сидіти на вашому плечі під час ходьби.

Регулярно давайте літати на папугу, але слідкуємо. Ви можете грати в різні ігри зі своїм пернатим товаришем. Запропонуйте йому гру з мініатюрним м`ячем або найпростішим «буксиром мотузок», коли один кінець мотузки вмістить папугу з її дзьобом, і ви витягнете другий. Папуги моначі: як вони виглядають, скільки років вони живуть, ніж годувати і як дбати вдома

Розподіл хвороб

Найпоширенішою проблемою в папугах є власне запуск. Щоб уникнути цього, необхідно контролювати поведінку пернства.

Основна частина захворювання відбувається через неправильну дієту. Перегодовування зернових сумішей може призвести до проблем з печінкою, порушенням шлунково -кишкового тракту.

Важливий!У неволі заборонено годувати квакерів лише з зерновими сумішами, оскільки така дієта може призвести до серйозних захворювань печінки.

Ветеринари кажуть, що ченці-монтки піддаються таким захворюванням, як подагра та орнітоз. Перше захворювання набагато простіше вилікувати, в той час як людина може заражатися орнітозом. Орнітоз викликає лихоманку, загальне інтоксикація організму та порушення в роботі центральної нервової системи. Несвоєчасне звернення до ветеринара може призвести до смерті. Як профілактика орнітозу, пернатну клітину слід регулярно видаляти, а також мінімізувати контакти з іншими птахами.

Вдома ви можете містити,

Тривалість життя та відтворення в неволі

Часто виникає питання, скільки років живе папуга, оскільки різні числа дають в різних джерелах. Середні показники вказують на те, що квакери здатні жити від 15 до 30 років. Тобто в ідеальних умовах затримання, належне харчування та своєчасне обстеження з ветеринаром, Каліта може прожити більше 25 років.

Квакери - єдині представники родини Папута, які здатні самостійно побудувати для себе гніздо і не шукати відповідної порожнини для життя та відтворення. Папуги Monachi практично не примножуються в неволі, оскільки вони відчувають власника зі своїм другом та товаришем, не бажаючи створювати пару з подібною птицею. Але якщо ви почнете квакерів з метою подальшого розведення, не намагаючись приручити птахів, то розмноження в неволі може бути чудовим і вигідним бізнесом. Папуги моначі: як вони виглядають, скільки років вони живуть, ніж годувати і як дбати вдомаЩоб розводити квакерів вдома, необхідно створити гніздо у своїй клітці, де вони можуть гніздо і розмножуватися. Гніздо встановлено у самій верхній частині клітки, там птахи зможуть відчути себе в повній безпеці. Самка здатна відкладати від 4 до 8 яєць, кожна з яких з’являється раз на день. Інкубаційний період для папуг Монахі триває приблизно 26-28 днів. У цей час самка вводить яйця, у цьому питанні самець також допомагає їй. Маленькі пташенята беруть з батьківського гнізда у віці 3 тижнів, після чого їх регулярно годують з піпетки.

Чи знаєте ви?Як домашні тварини домашніх тварин, папуги почали приручити ще 1000 років до нашої ери. Е.

Нарешті, я хотів би зазначити, що чверть-качок повинен бути навчений ще з дитинства, грати з ним ігри, годувати з рук. Такі птахи будуть більше прив’язані до своїх власників, люблять їх, будуть віддані їм. Як результат, такі папуги, швидше за все, навчаться говорити і приносити велике задоволення власникам.

142

Статии на тема
LiveInternet