Hyacinth ara: як виглядає, де живе, що їсть

Опис та розрізнення особливостей

У природі є величезна кількість папуг, деякі невеликі розміри, інші - значно більші.

Серед найбільших і в той же час прекрасні представники родини Папута, Hyacinth ARA виділяються, про які буде обговорено в цій статті.

Опис та розрізнення особливостей

Hyacinth ARA належить до однієї з найбільших і найкрасивіших папуг у світі. Крім того, ці птахи є довгими, оскільки в дикій природі вони можуть прожити до 70 років. Де він живе

Зовнішній вигляд

Hyacinth Ara має яскравий і незабутній колір і вражає своїм оперенням. Цей папуга має такі характеристики:

 • вага - від 1,5 до 2,0 кг;
 • очі - темно коричневі;
 • дзьоб -Дарка сірий, великий розмір, стиснутий з боків, наконечник дуже округлений;
 • довжина тіла з хвостом - 100 см;
 • Довжина крила - 35 см;
 • Особливості кольору -cobalt-blue;
 • керівник - синій з жовтою смужкою біля основи дзьоба;
 • лапки -Греїш-чорні з великими кігтями;
 • голос - Гучно, це можна почути за 1,5 км.

Читайте про, а також дізнайтеся більше про

Відмітною характеристикою Hyacinth ARA є відсутність оперення на ділянці навколо очей та зв’язку. Ці частини пофарбовані в помітний жовтий колір. Що їдять у диких умовахВи можете відрізнити самця від самки лише за розміром тіла: самці більші, крім того, дзьоб більший.

Чи знаєте ви?Вперше Hyacinth ARA був описаний у 1790 році англійським натураліста-органітологом Джоном Лейтен. Цей вчений дав наукові назвитакож Багато інших птахів.

Інтелект та характер

Інтелект цих птахів на дуже високому рівні, тому їх часто можна знайти в цирках і показувати різноманітні хитрощі. Hyacinth Ara - дуже доброзичливі та допитливі птахи. Характер, вони нагадують дітей, які егоїстично потребують постійної турботи та уваги. Однак ці птахи є досить мстивими і можуть навіть прищипнути, якщо вони вирішать, що поруч із ними існує небезпека. Крім того, коли вони мають стрес або їм не вистачає уваги, вони можуть вирвати пір’я для себе. РепродукціяВажливо розуміти, що якщо ви не можете присвятити щонайменше 3 години на день своєму вихованцям, краще відмовитись купувати цих птахів. Або так, щоб папуга не пропустила, купуйте пару відразу.

Ці папуги дуже галасливі, вони не тільки голосно кричать, але й можуть звучати, що нагадує гавкіт, гарчання чи скрин. Вони не люблять говорити, хоча є люди, які можуть вивчити невелику кількість слів. У той же час вони дуже високоякісні імітують птахів, можуть наслідувати різні звуки, а також мелодії свистка.

Важливий!Щоб птах краще піддався тренуванню, вам потрібно знайти спільну мову з цим - Птах повинен відчувати вашу любов, і тоді це зробить усе, щоб сподобатися вам.

Статус населення та безпеки

Наприкінці 20 століття в дикій природі було до 3000 осіб цих папуг. Сьогодні Hyacinte ARA зникла з великих територій і знаходиться під загрозою повного вимирання. Причини зменшення кількості населення - це полювання, захоплення, а також втрата природного середовища проживання.

Завдяки програмам захисту цієї птиці та навчальною роботою з власниками земельних ділянок, на територіях яких вкладені ці птахи, населення вдвічі збільшилось на половину. Протягом досить довгого часу в Червоній книзі вказано Hyacinth ARA. Зміст у неволі

Де він живе

Батьківщина Гіацинта Ара - це тропічні ліси або пальмові гаї Болівії, Бразилії та Парагвай. Ці птахи люблять жити в лісових районах, тому що там вони знаходять їжу для себе без проблем і можуть спокійно ховатися від нападу хижаків. Рідше їх можна знайти поблизу водойм - вони літають туди лише для того, щоб вгамувати спрагу.

Папуги живуть у невеликих групах до 15 осіб, така група - це сім`я. ARA активні в денні години. Вранці вони збираються в зграях на сухих деревах, очищають перо, а потім йдуть їсти. Через те, що ці ARA є чудовими листівками, в пошуках відповідної їжі вони можуть літати багато кілометрів. У денний час вони сидять на деревах, ховаючись від палючого сонця. Hyacinth ara: як виглядає, де живе, що їсть

Що їдять у диких умовах

У природному середовищі ARA харчується такими продуктами:

 • горіхи;
 • Підходить деревні фрукти;
 • фрукти;
 • ягоди;
 • Равлики та інші безхребетні.

Чи знаєте ви?Hyacinth Ara - Великий жадібний. Коли папуга знаходить їжу, він намагається не видавати жодного звуку, щоб інші папуги не чули, і йому не довелося ділитися з ними жертва.

Репродукція

Hyacinth Ara починає давати потомство, коли вони досягають віку 7 років. Ці папуги створюють пару одного разу на все життя, хоча вони можуть жити в групах, в яких є до 10 осіб. Пташині гнізда розташовані в дуплах дерев, які часто розширюються до потрібних розмірів за допомогою лап і дзьобів, або копають отвори в крутих берегах бурхливих річок. Період шлюбу цих папуг падає в кінці зими - початок літа. Найчастіше вони вилуплюють 2 яйця, період стоячи триває 30 днів. На рік може бути лише 2 кладки. Чоловічі обов`язки під час вилуплення - забезпечення захисту гнізда та їжі для самки. Hyacinth ara: як виглядає, де живе, що їстьНароджуються сліпі та голі пташенята, і зазвичай один з них помирає в конкуренції за їжу за їжу. Оперення у немовлят з’являється через 2 місяці після народження. Лише у віці 3 місяців пташенята починають вилітати з гнізда, але, незважаючи на незалежність, яка з`явилася, батьки продовжують їх годувати.

Зміст у неволі

Можна зустріти гарних чоловіків Hyacinth в неволі, оскільки досить важко створити зручні умови для такої великої птиці. Крім того, мало хто може дозволити собі придбати таку дорогу птицю. Найчастіше ці птахи живуть у зоопарках та розплідниках - там організувати для них відповідне середовище проживання для них набагато простіше. Hyacinth ara: як виглядає, де живе, що їсть

Ціна

Hyacinth Ara-рідкісна птах, тому його вартість досить висока і становить від 2500-40000 доларів США.

Вольєр

Підтримка цих великих птахів вимагає багато місця. Вольєр повинен бути металевим, довговічним, з сильним запором, стрижні для решітки краще використовувати густі, щоб птах не міг перекусити. Площа житла повинна мати такий розмір, що Ара може без проблем випрямляти крила. Мінімальний об`єм вольєра становить 10 × 3 × 2,5 м. Hyacinth ara: як виглядає, де живе, що їстьМопси для папуг виготовляються з гілок дерев і розміщуються таким чином, щоб птахи могли легко рухатися по них. Птахи потребують постійних фізичних навантажень, і для неї потрібно додатково розмістити різні пристрої в вольєрі, такі як сходинки, мотузки та бамбукові кільця, а також для відпочинку - будинок для сну.

Імена повинні бути встановлені на різній висоті, одна з них повинна бути біля годівниці та пияків. Папути люблять плавати, і для цього їм потрібно поставити неглибоку, але в той же час широкий купальник.

Важливий!Спрага діяльності цих птахів не знає меж, тому вдома вони можуть дуже зіпсувати меблі, обладнання та інше. Неспокійні птахи вибирають усе і переживають сили з сильним дзьобом і гострими кігтями.

Корм і вода

Будинки пернатного вихованця годують особисто готуються або купують суміші з різних зерен. Зерновий корм повинен становити приблизно 65 % від загальної дієти. Також пропонуються птахів:

 • свіжі овочі та фрукти;
 • ягоди;
 • насіння;
 • кукурудза;
 • Горіхи.
Giacintic ARA також потребує білка, який міститься в сирі та варених яйцях. Достатньо годувати птахів з такою їжею 2 рази на тиждень.

дізнатись,

Крім того, папуги повинні отримувати свіжі гілки, а також точинок для дзьоба та невеликого гравію, що їм потрібно для травлення. Hyacinth ara: як виглядає, де живе, що їстьЯк видно з усіх вищезазначених, якщо у вас є додаткові гроші та бажання створити для себе дику птицю, то Hyacinte Ara може бути ідеальним варіантом. Його жвавий персонаж швидко встановить контакт, а папуга стане справжнім другом. Головне - полюбити домашнього улюбленця та забезпечити йому належне обслуговування та харчування.

п’ятдесят

Статии на тема
LiveInternet