Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля

Опис та фото

Більшість із нас, коли вимовляють назву "спанієль", на наш погляд, невеликий за розміром довгої запалювання собаки від групи мисливських собак. Набагато складніше уявити цього представника світу собак високої з характерними локонами та «перукою» на голові, крім того, чудовим плавцем та мисливцем для дикого водоплавного птаха. Ми говоримо про ірландський водний спанієль - чудову породу собак, опис та характерні особливості яких ми розглянемо в цій статті.

Опис та фото

Досить рідкісна порода ірландських плавців для собак сьогодні, на жаль, не дуже популярна, але це не стає менш цікавим, оскільки це один із найдавніших типів спанієля. Історія появиНайвищий з точки зору зростання від загальної породи - Ірландський водний спанієль - це дуже розумна, хороша підготовка, ідеально отримуючи собаку з високорозвиненою координацією в будь -якій області.

Відповідно до його призначення, здібності ірландського-спаніеля використовуються в полюванні на воду, а також під час захисту деяких предметів.

Стандарт і зовнішній вигляд

Описуючи зовнішній вигляд ірландського водного спанієля, слід сказати, що це велико-велике собака, голова якої пропорційна тілу, а морда-довга форма і витягнутий широкий ніс насиченого кольору коричневого честну з світло -червоний відтінок.

Великі породи собак включають

Очі характеризуються середнім розміром, мигдальною формою та кольором, що проявляється в різних відтінках коричневого кольору. Вуха - досить довга, висяча, подрібнена форма. Хвіст товстий біля основи, поступово звужується до кінця і довгих. Як вибрати здорового цуценяЦя кінцівка, яка служить рульовим колесом тварин під час плавання, нагадує хвіст щурів у формі і має характерну характеристику загального вовняного покриву: в основі все ще є густі локони, а прямі тверді волосинки вже ближче до кінця.

Саме через цю особливість їх також називають щурами або довгохвостими спанієлами.

Порода належить довгим запливним собакам, і її представники мають звичайний кучерявий халат, додавання густих вовняних локонів на голові у вигляді "капелюха" або так званої "перуки" та характерної "бороди" в форма вузької смуги.

Довгошкірі собаки включають такі породи, як

Однак на передній частині морди, на горлі (у вигляді перевернутого трикутника) та на хвості цієї породи води спанієля, м`яке і кучеряве волосся замінюється коротким і щільно сусіднім. У яких умовах утримати домашнього улюбленцяКолір, притаманний цій собаці, змінюється у всіх відтінках коричневого кольору (це може бути теплий шоколад та каштан та інші). Статура ірландського водного спанієля забезпечує сильні м’язи, довгу шию, плавно перетворюється на лопатки, глибокі груди та коротка поперек.

Важливий!Через своєрідні "шапки" або "перуку" представника цієї породи часто називають "клоуном у масці спанієля" або "клоун з родини спанієлів".

Далі ми розглянемо основні характеристики цієї породи у вигляді невеликого списку, згідно з компонентами яких вказані всі собаки:
 • Країна походження: Ірландія.
 • Підстилка: від 3 до 8 цуценят.
 • Міжнародна назва: Ірландський водний спанієль.
 • Тривалість життя: Від 10 до 14 років.
 • Висота в Сюрі (Зростання): Від 56 до 61 см (чоловіки), від 53 до 58 см (суки).
 • Маса тіла: від 25 до 30 кг (чоловіки), від 20 до 28 кг (суки).
 • Тип вовни: товсті, кучеряві у вигляді локонів.
 • Колір: Каштан, печінка, печінка, теплий шоколад, подібні відтінки коричневого.
 • Посилання: Відсутнє.
 • Відмітні особливості: волога -захисна шерсть, цікавий хвіст, "капелюх", "борода".
 • Розпізнавання породи, група, розділ, стандарт: Міжнародна кінологічна організація FCI (Federal Cynologique Internationale), № Група - 8 (ретривери, пташині собаки, «водні собаки»), розділ - 3 (водяні собаки), № 124 - 124.
 • Розмір: великий.
 • Довжина вовни: Довгота.
Як доглядати за собакою

Природа спанієля

Ірландські спаніелі для води дуже сміливі (з належним вихованням), спостережувані собаки, що характеризуються особливими силами та витривалістю, розвиненою здатністю до плавання, а також тенденцією до інших видів собачих видів спорту.

Завдяки їх вродженим та розвитковим психічним здібностям представники цієї породи характеризуються швидкою дотепністю, а впевненість у собі надає їм якість певної влади. Справжня відданість, любов до власника - основні характерні риси характеру цієї сімейної собаки.

У процесі підтримки власникам доведеться приділяти досить великій кількості часу цій тварині, оскільки вода ірландців - дуже «товариська» собака. Ніж годувати домашнього улюбленцяЦе в основному ладити з іншими тваринами, якщо в грудному віці з’являються ознаки агресії або, навпаки, побоювання стосовно інших домашніх тварин, необхідно негайно провести процес ранньої соціалізації.

Як правило, ці собаки тихі і роблять сигнали сповіщень про небезпеку або з інших причин лише за необхідності. Плюс полягає в тому, що вони досить насторожено ставляться до своїх незнайомих людей: це вказує на прихильність лише до свого господаря та членів його родини.

У той же час вони дуже спокійні і намагаються відійти від такого контакту, а не демонструвати ворожнечі, гавкати або навіть намагатися кусати, атакувати. Добре розвинене почуття гумору, час від часу "грайливі витівки", що трапляються з ним, служать репутацією цирку, Джестера чи клоуна.

Чи знаєте ви? Кожна собака має свій індивідуальний ідентифікатор. Якщо у людини є відбитки пальців у людини, то собаки мають відбитки носа. Наявність задокументованого «зразка» носа є обов`язковим елементом пакету документів для кожної собаки, яка зберігається заводчиком.

Про навчання та освіту

Історія появи

Однозначні дані про історію виникнення породи не встановлені. Країна походження вважається Ірландією, оскільки вони вперше побачили таких собак у зовнішніх характеристиках.

Згідно з однією з легенд, предки цього типу собак були спанієлами, принесеними в країну, подорожуючи моряками з Португалії.

Дізнайтеся про такі типи спанієля, як

Якщо ви слухаєте інші чутки, то предки ірландських спанієлів вимерли англійські спаніелі.

Незважаючи на розбіжність думок, обидва типи собак були водою, тобто мисливцями за водоплавними птахами та качками.

Вчені досі будують припущення щодо походження породи, і одним із способів вирішити цю загадку є порівняння диспозиції породи з поведінковими особливостями зниклих порід собак. Здоров`я породиСеред останніх, таких як північна та південна водяна спаніелі, звичайний пудель, барбет (французька водна собака) та муді (угорська вівчарка) можна назвати.

Археологічні розкопки в районі озера Лакор, проведені в 60 -х роках 20 -го століття представниками експедиції Гарвардського університету в Ірландії, вказують на те, що ірландський водний спанієль - одна з найстаріших порід собак, що існують на Землі.

Під час одного з досліджень вчені виявили, що купольний склепіння середнього черепа з чітко вираженим потиличним пагорбом та м`яким переходом від чола до морди. У своїх зовнішніх характеристиках цей елемент нагадує голову згаданої породи і датується VII-VIII століттями нашої епохи.

Згідно з інформацією місцевих жителів півдня Ірландії, що передається з покоління в покоління, у другій половині XII століття собака часто могла знайти такий вигляд біля узбережжя річки Шеннон, для якого вона отримала одну з його альтернативні назви. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляУ той час люди, які їх приручили, почали використовувати за призначенням, тобто для полювання в ставку. Це сприяло унікальній якості їх типу вовни - водостійкість. Варто також згадати іншу особливість цієї породи.

Як ми всі знаємо, водоплавні птахи, наприклад, качки, гуси, лебеді, мають такі допоміжні фізичні характеристики.

Отже, під час численного відбору цього конкретного типу породи фахівці змогли досягти присутності тієї ж властивості в легкій формі в ірландському водному спанієлі.

Важливий!Також серед міжнародних назв породи ви можете знайти такі, як: Whiptail, Bog Dog, Shannon Spaniel, щур.

Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляАктивне розведення породи ірландського водного спанієля розпочалося в 1859 році та кваліфіковано на виставках у 1862 році.

Предок породи на ім`я Ботсман, який виступає на різних виставках і визнаний клубами селекції собак, був предком або моделлю цього типу спанієля, але офіційний стандарт був випущений набагато пізніше - у 1990 році та зафіксований у 2001 році.

Широка поширеність вмісту цих собак спостерігалася в 1975 році, але тепер селекціонери -любителі собаки все частіше почали надавати перевагу іншим собакам, зокрема, і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і і та, і і і та

Площа найбільш середовища проживання цієї породи сьогодні залишається територією Ірландії, вони також розводяться в Європі та Канаді. Також ірландські водні спаніелі вважаються предками американських видів породи. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля

Як вибрати здорового цуценя

Придбання цуценя ірландського водного спанієля можливе лише через розплідники або приватних заводчиків, професійна діяльність яких спрямована на розведення цієї конкретної породи в її чистому вигляді.

Як правило, всі селекціонери є членами міжнародних обробників собак, тому вони дуже ретельно контролюються листуванням сміття породи. Однак через низький рівень поширеності та обмежену площу цього типу спанієлів може бути не багато доступних варіантів.

Вибираючи цуценя ірландського спаніеля, необхідно керуватися загальними правилами вибору дитини собаки будь -якої породи. По -перше, вам потрібно обов`язково вирішити, що вам потрібна собака, і вартість, яку ви готові дати за це. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляЗа даними групи породи, водний спанієль використовується для полювання і практично не бере участі в регіональних та міжнародних виставках.

Але, з цього Порода досить рідкісна, Ви можете придбати цуценя з останньою метою, і ціна цього чудового представника світу собак коливається між 700-1300 доларів.

По -друге, переконайтеся, що умови, в яких ви плануєте стримувати собаку, задовольняють її природні потреби: оскільки це собака, яка вимагає багато місця, обслуговування в квартирі або навіть у міському будинку не підійде йому, і Найкращим станом буде приміська резиденція.

Приміське розміщення також ідеально підходить для таких порід, як

По -третє, згідно з фотографічними та відеоматеріалами, неможливо адекватно оцінити реальний вигляд цуценя, рівень його здоров`я, фізичної статури, тим більше, що вам потрібно подивитися на його поведінку.

Тому, після того, як ви вирішили перше та друге запитання, ви можете безпечно піти до заводчика. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля

З цього моменту набувають чинності решта та найосновніші правила:

 • Подивіться на цуценя власними очима: чи є дефекти фізичного розвитку, приділяйте особливу увагу очам, вухам, щелепам, пупку, гладкості та пишності вовни, впевненої підставки на лапах, чи пробіг легкий.До речі, не рекомендується вибирати найбільшого або найменшого цуценя відповідно до фізичних вимірів;
 • Оцініть умови життя, подивіться на родину щенят. Умови, в яких живе маленька собака, говорять про стан свого здоров`я, а поява батьків є показником рівня здоров`я потомства, а також потенційним появою колись дозрілого домашнього улюбленця;
 • Встановіть образ своєї поведінки серед інших цуценят: він показує, які соціальні риси характеру мають собака.

Важливий!Зверніть особливу увагу на відмову заводчика, щоб показати вам всю родину, оскільки це може бути звичайним посередником чи посередником.

Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляДо 45-денного цуценя, не рекомендується купувати домашнього улюбленця, щоб придбати домашнього улюбленця. Важливим моментом вибору цуценя є інформація про канали, які живлять цього цуценя.

Вам потрібно буде забезпечити дотримання початкової дієти придбаної собаки з дієтою, встановленою заводчиком.

У яких умовах утримати домашнього улюбленця

Собака цієї породи має хороший рівень терморегуляції, і оскільки її надмірна активність передбачає необхідність вільно рухатися на великій території, краще тримати водний ірландський спанієль під вуличними умовами на області, огородженій різними типами небезпека.

Це може бути або заміський будинок, і вілла, котедж, пентхаус, маєток.

Важливі умови - це забезпечення нормального житла для собаки, придбання сміття, шампунів та кондиціонерів для прання вовни, відповідно, ванної кімнати або великого басейну, веслярів для розчісування кришки, повідку, коміра, а також миски для годування. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля

Важливий!Якщо ви купуєте першу собаку, то ірландський водяний спанієль включений до списку тих собак, які не рекомендуються брати за відсутності досвіду в обслуговуванні собаки. Крім того, ця порода не підходить для вмісту людей з низьким рівнем фізичної активності в міських умовах.

Як доглядати за собакою

Список основних процедур догляду за собаками включає всі стандартні заходи, спрямовані на досягнення високого рівня життя собак.

Це турбота про вовни та гігієну, а також регулярні кампанії у ветеринарній клініці, а також ретельне обстеження частин тіла домашнього улюбленця для роздратування та запальних процесів та довгих прогулянок, а також ігор, що розвиваються фізичними навантаженнями. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля

Вовна

Через те, що ірландський водяний спанієль має своєрідну густу вовни у вигляді щільно бродячих локонів, м`яких і в тактильних відчуттях, що нагадують «оксамитовий», догляд за ним також необхідний, а ще точніше, кропіткий і ретельний.

Рекомендується контролювати чистоту кришки щодня, чистити та розчісувати жорсткі 2-3 рази протягом тижня.

Дізнайтеся, як

Майбутні власники Ірландського водного спаніеля повинні дізнатися, що під час мисливських лісових марафонів собаки можуть «дістатися» зі шипами Бурдока, різними гілками рослин та подібним засміченням вовни.

Ви можете вирізати спанієль води лише відповідно до стандартних стандартів появи породи, щоб підтримувати структуру волосся, тоді як стрижка "шапки" в іншій формі та формі заборонена. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля

Чи знаєте ви?Багато людей думають, що ймовірність проявів алергічної реакції людського тіла до собаки залежить від довжини вовни. Насправді алергени, які викликають дискомфорт у людей, містяться в шкірі, слині та сечі тварини, і жоден з цих домашніх тварин не є гіпоалергенним. І сам розлад виникає через чутливість кожної конкретної людини до конкретних алергенів.

Купання

Оскільки ірландські водяні спаніелі мають певний вид шерсть, вони їх нечасто купають (раз на 2-3 тижні), використовуючи м`який шампунь, спеціально розроблений для цього типу обкладинки.

Однак його своєрідні особливості забезпечують регулярну вологу у ванній кімнаті, а також у чистому резервуарі. Варто зазначити, що за відсутності річки чи озера біля будинку регулярний експорт тварини на поливу для інстинктивного закладення здібностей плавання буде необхідним. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля

Огляд на роздратування та інфекції

Щоб уникнути виникнення різних захворювань та запальних процесів у собаці, кожного разу після прогулянок, мисливських кампаній та подібних подій огляньте його лапи наявність наявності сторонніх тіл та мікротравів між пальцями та під кігтями подушок, як а також подряпини на подушках.

Чудовим помічником для полювання на птахів також будуть:

Зуби тварини - ще один об`єкт профілактичного обстеження, оскільки саме в ротової порожнини збудники можуть накопичуватися, з поширенням, спричиненим утворенням протеза та карієсу. Наявність будь -яких травм стоматологічної системи може спровокувати запалення ясен.

Регулярне чищення зубів за допомогою спеціальної щітки та пасти, а також систематичний моніторинг їх стану допоможе уникнути неприємних наслідків.

У собак з підвісними вухами часто трапляються інфекційні захворювання, пов’язані зі слуховим апаратом, тому необхідно регулярно оглядати вуха спанієля і видалити зайві розряди з бавовняною тампоном або вушною паличкою. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляУ випадку підвищення рівня виділеної рідини, спостережувані прояви свербіння у вухах, а також спроби собаки потиснути голову з нахилом у проблемі, ви обов`язково повинні терміново зв’язатися з ветеринаром та терміново.

У цьому випадку регулярні профілактичні обстеження лікаря слід проводити щонайменше 2 рази на рік.

Прогулянки та фізичні навантаження

Враховуючи стандартні вимоги до прогулянки собаками (2-3 рази на день 60-90 хвилин), ірландський водний спанієль вимагає великого часу для ходьби, тому їх тривалість або кількість слід збільшити, якщо це можливо.

У той же час вам потрібно вибрати тихий, безлюдний, де спостерігається мінімум автомобілів, щоб ви могли випустити собаку з повідця. Оскільки це дуже свобода -тип собаки, спанієль повинен витратити якомога більше часу на свіжому повітрі, компенсуючи відсутність природних умов. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляВідповідно до імені породи, собака любить плавати та грати у водному середовищі, отже, для кращого розвитку необхідно урізноманітнити режим свого життя такого роду фізичних навантажень.

Ігри на свіжому повітрі та допомога власнику в полюванні вгамуватимуть спрагу уваги, а також активують сплеск зайвої енергії. Серед ігор, з якими ви можете зайняти собаку, є такі, як: "Дай лапу", "Прямий", "APORT", "Бойова битва", "Приховування та хованка", "вибір предмета", "Хто швидше »(швидкість запуску).

Важливий!Собаки цієї породи все ще є непоганими: Для того, щоб кудись поставити свою енергію, їм потрібні щоденні фізичні навантаження та активні спортивні вправи. І рівень їх витривалості просто вимикається: Ірландські спаніелі можуть витримати від 10 до 15 годин полювання, кампанії тощо.

Ніж годувати домашнього улюбленця

Вибираючи схему потужності для ірландського водного спанієля, необхідно спочатку звернути увагу на продукти, які мають вражаючий відсоток вмісту тваринного білка, а також зниженого рівня вуглеводів. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляБілки - це основні амінокислоти, які беруть участь у відновленні клітин, а також регулювання водоймового організму собаки.

Враховуючи це, варто піклуватися про присутність у раціоні вашого вихованця з м`яса (з низьким вмістом яловичини, курки, індички, ягняти), курки, перепелиних яєць та молочних продуктів (сир, йогурт, кефіри, молочні відходи, вершки, молоко).

Омега-3 та омега-6 жирні кислоти, що містяться в рибі, стимулюють клітини мозку, які впливають на функціонування зорових та слухових органів, а також на систему, яка забезпечує процес запаху собак.

В такому випадку Варто додати до обов`язкової дієти Морська та прісноводна риба (тріска, гека, польська, лосось, форель, окуня з щукою).Високий відсоток вуглеводів може спровокувати розвиток ожиріння, діабету та інших захворювань, пов’язаних із підвищенням рівня цукру в організмі. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляЖирна, солодка та копчена їжа взагалі повинна бути відсутня, зернових продуктів - в обмеженій кількості, але різноманітність їжі з фруктами та овочами принесе користь вашому спанієлу (гарбуз, огірки, біла шкурована капуста, буряк, кабачки, помідори, безрегульовані фрукти ).

Найкращим варіантом буде натуральна їжа, приготована в домашніх умовах або високоякісна продукція преміум-класу або цілісного класу (корм цих класів має всі мікроелементи, необхідні для розвитку собаки, тобто біологічно відповідають).

Також переважна їжа, приготована вдома

Важливим моментом в режимі харчування спанієля є підтримка достатнього рівня вітамінів та мінералів в організмі тварини, які потрапляють не у вигляді окремих добавок, а з натуральною їжею.

У той же час варто обережно з кальцієм та фосфором: надлишки першого елемента можуть спровокувати затримку росту та надлишок другого - проблеми з роботою нирок. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляФітокомпоненти, що містяться в терапевтичних рослинах.

Щоденний харчовий показник повинен бути прирівнюється до стандартного харчування середньої собаки собаки або 50 % перевищує її. Окрім годування їжею, собака завжди повинна мати можливість пити чисту воду в потрібній кількості.

Про навчання та освіту

Велика корисність для навчання ірландського спанієля для ранньої соціалізації практично не потрібна: цуценя дуже швидко звикає до власника, встановлює контакт з ним і адаптується до нового життя.

Перевірте за допомогою

Але все -таки варто ретельно стежити за цим процесом, обережно та розумінням ознайомити цуценя із зовнішнім світом. Психологічні пороки, які можуть розвиватися у собаки. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляОднак, з правильною тактикою ранньої соціалізації, ви назавжди закриєте шлях до прояву цих негативних особливостей породи.Навчання собак повинно бути послідовним, помірно суворим, включаючи різні види фізичної підготовки.

Ця процедура повинна здійснюватися з самого раннього віку і, бажано, досвідченого собак чи собаки.

Під час навчання Ірландського водного спанієля слід звернути увагу на кілька аспектів:

 • Хоча представники цієї породи легко навчатись і податково, вони не люблять часті повторення команд, а також монотонний процес навчання;
 • Під час тренувань використання валової фізичної сили, надмірної емоційності та прокляття заборонено;
 • Чим раніше починається процес освіти (ви можете почати з 1 місяця), тим простіше буде навчати спанієль;
 • схильність до впертості, незалежності, а також незначного бажання домінувати над цією породою забезпечує використання власника в процесі тяжкості викладання, але терпіння, наполегливість та велика сила волі;
 • Потрібно регулярне схвалення команд, які виконують вихованець, а також просування різних видів смаколиків.
Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляЯкщо є наміри використовувати породу собаки за призначенням (полювання на воді), то обов`язково тренувати собаку з уривком.

Ця вправа є додатковим елементом складного "сидіти, брехати, стояти", тобто ця майстерність необхідна після засвоєння вищезазначених команд.

Щоб провести цю процедуру, наповніть миску їжею і, тримаючи собаку на комірі, дайте йому команду «брехати».

Потім покладіть судно, все ще стримуючи тварину, і через кілька секунд скажіть магічне слово "може".

Для консолідації позитивного результату інтервал між командами повинен поступово збільшуватися до 30 секунд у кінцевому результаті.

Чи знаєте ви?Всупереч встановленій думці, що собаки нас розуміють, це неправда. Але це одна з тварин, яка дуже добре реагує на прояви невербальної мови (мова тіла, міміка та жести). Використовуйте ці методи спілкування з собакою під час навчання та освіти, і ви побачите дивовижні результати.

Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляКрім того, важливо знати, що будь -яка собака вважається неслухняною і не виробляється, якщо вона не звикла до уривок, оскільки це головний важіль контролю над домашнім улюбленцем, а в полюванні він ще більше, інакше значення У згаданому процесі вилучення дикої їжі зовсім не буде.

Вправи, спрямовані на розвиток навичок для пошуку предметів та предметів, також будуть корисними для мисливських марафонів.

Здоров`я породи

З рівня розвитку фізичної активності, генетичні передумови, особливості імунітету собаки, а також від умов, створених вами для повсякденного життя, це залежить від того, чи є у нього характерні захворювання. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля

Ірландський водний спанієль, як представник великої породи собак, схильний до таких недуг:

 • Вроджена дислокація стегна (Дисплазія стегна) є генетично схильним захворюванням і може бути викликано порушенням роботи опорно -рухового апарату тварини;
 • катаракта (Часткове або повне затьмарення об`єктива ока) - хвороба може мати як спадковий прогресивний характер і виникати як порушення, що супроводжує інші запальні процеси в організмі домашнього улюбленця;

Чи знаєте ви?Протягом багатьох років вчені стверджували між собою про те, чи собака відрізняє. Деякі сказали, що собаки бачать усе чорно-біле, а інші-що картина зовнішнього світу розкривається їм у тих же кольорах, що і для людини. Однак останні дослідження довели, що насправді такі тварини, як собаки, здатні розрізнити лише два основні кольори: синій та жовтий, а також найзапекліший до них.

Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієля
 • Фолікулярна дисплазія - Рідкісна хвороба собак з невідомою етіологією, що характеризується узагальненим порушенням структури волосся або вогнищею ватною вовняною обкладинкою;
 • гіпотиреоз - Дефіцит гормонів щитовидної залози, поява яких спровокується несправністю органу, а також додатковими онкологічними захворюваннями та ожирінням;
 • ентропія -Теверсія повік, що виникають через зниження рівня еластичності повік, наявності складок, а також запалення очного яблука та порушення структури століття;
 • Пароніхія (Хвороба кігтів та ліжко з кігтями): Необхідна умова розвитку-це запалення валика близького пуху через іноземне тіло, що входить у мікрокраку або порізання між шкірою та кігтом;
 • Дистигіаз (Неправильне зростання вій) - це переважно спадкове захворювання, яке проявляється паралельним дотиком верхніх вії собаки на поверхню рогівки ока;
 • епілепсія (Розлад мозку) - генетично схильна недуга у собак, що характеризується припадками спонтанної, регулярно повторної природи без можливості контролю над ними;
 • Остеосаркома (Рак кісток) може статися за будь-яких обставин і не має ні генетичних, ні сексуальних передумовлених, оскільки собаки всіх великих порід схильні до цього захворювання у присутності закритих переломів кісток.
Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляКрім того, щоб підтримувати високий рівень здоров`я, необхідно зробити обов`язкову вакцинацію від найнебезпечніших захворювань собак, які здійснюються, коли цуценя досягає 8 тижнів.

Glorhings, а також усунення бліх також повинні стати регулярними процедурами догляду за здоров’ям домашнього улюбленця.

Характерними негативними особливостями породи ірландського водного спанієля є схильність до алергічних реакцій, а також чутливість до лікарських засобів та вакцинації (наприклад, до сульфаніламідних препаратів, штаму лептоспіра).

Тим не менш, ретельний моніторинг гігієни, харчування, фізичних навантажень та інших процедур догляду за собакою допоможе вашому будинку улюбленому довгим, життєрадісним і здоровим існуванням.

Таким чином, ми можемо зробити висновок, що це дуже цікава порода собаки, яка дивує її здібності та риси характеру. Професійна підготовка допоможе розвинути та зміцнити якість генетично закладеної в ірландському спанієлі. Особливості природи та нюансів змісту ірландського водного спанієляПредставники цієї породи-це і супутники, і працюючі собаки, які можуть стати не лише вашим найкращим чотириногим другом, але й стане в нагоді в полюванні на велику дику птицю.

Статии на тема
LiveInternet