Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жаби

Передача

Зміст будь -яких земноводних Терарій, будь то жаби, жаби, змії чи ящірки, вимагає спеціальної обережності від заводчика . Це пов’язано з тим, що переважна більшість із них, незважаючи на уявний зовнішній спокій і розслаблений зовнішній вигляд, здатні залишити існування, відведеним для них у двох рахунках і ховатися в усамітненому куточку вашого будинку. Крім того, важливо врахувати той факт, що багато земноводних токсичних. Ця стаття розповість про один із цих видів - отруйна жаба ага.

Передача

Цей тип характеризується широким спектром природних біопів. AGI вважає за краще більшу частину часу перебувати в районах із сухими ґрунтами, однак, під час линьки вони часто переходять до біотопів з високою вологістю. ОписЇх часто можна знайти на околиці багатьох міст і сіл, а іноді вони майже піднімаються до більшості центрів.

Чи знаєте ви?Жаби, на відміну від жаб, пристосовані до життя на ґрунті, а не у воді. Вони дуже погані плавці, і не стрибають, як жаби, але повільно рухаються повзати.

Найбільша кількість земноводних можна знайти в Південній Америці, а також на південному околиці Північної Америки.

Земнослов`я також орієнтується

Часто їх зустрічають на Гаваях, Антильських островах, Філіппінах, Фіджі, в деяких районах Японії (на островах Рюкю), Нью -Гвінеї, Тайвань, і на багатьох Тихоокеанських островах та Австралійському континенті.

Жаба Ага вважає за краще жити у вічнозелених та листяних тропічних лісах, в редакційній та зайнятому місцевості, субтропічних жорстких лісах, мангрі та на морських узбережжях, плантаціях, берегах зрошувальних каналів і канавів, уздовж берегів озер, річок і річок та річок потоки, а також у передгір`ях. Характер і спосіб життя

Опис

Zhaba aha (з латами. "Морська жаба") - земноводна, яка належить до відстороненого стабільності і є найбільшим з усіх видів жаб, що живуть в Америці. Розмір Жаба AGI коливається від 15 до 30 сантиметрів і залежить від статі, дієти, області середовища проживання та навколишнього середовища.

Вага великі особи часто перевищують 1 кілограм. Самці менші за самки.

Дані про землюдоводна в прямому ефірі, як правило, не більше десяти років, але коли вони розміщуються в ідеальних умовах, вони можуть існувати набагато довше.

Є випадки, коли віку вдалося вижити до майже 40 років, але не прагнуть повторити та перевершити цей запис, оскільки для його успішної реалізації вам знадобляться лабораторні умови та багато дорогих матеріалів. РепродукціяКольори, Жаби, найчастіше, сірі або темно -коричневі, темні відтінки плям на спині, різного розміру. Живіт пофарбований жовтим, на ньому розміщені велика кількість коричневих плям.

Передні лапи повністю позбавлені мембран, а ззаду вони слабко виражені.

Дізнайтеся також про таку жабу, як

Учні, Як і у більшості інших нічних видів, мають горизонтальне розташування. Бадес - потужний, виступаючий над поверхнею черепа і утворює помітний опуклий ореол навколо ока.

За вушними отворами стоять залози, наповнені великою кількістю отрути.

Чи знаєте ви? Найбільша кладка яєць жаби, яка коли -небудь була знайдена, становила близько 25 000 тисяч яєць, а її довжина становила близько 20 метрів.

Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жабиСамці мають темний колір, ущільнені ділянки на пальцях передніх лап, які називаються шлюбними мозолями. Вони необхідні для полегшення процесу копуляції з самкою, служити її під час Ампексуса та підтримувати стабільність самого самця.

Цілком проблематично стримувати цих тварин як дому, оскільки вони потребують дуже серйозного та ретельного підходу до формування та підтримки належних умов.

Нижче всі параметри, які вам доведеться спостерігати, якщо ви маєте намір успішно рости жабу Агу як домашнього улюбленця довгий час. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жаби

Рослинність

Варто відразу відзначити, що ці жаби дуже люблять копати землю, щоб зануритися в неї. У природних умовах це дозволяє їм переживати занадто посушливі періоди, чекати денного дня та належним чином полювати.

Тому посадка будь -яких рослин у ґрунті всередині тераріуму є досить невдячною окупацією, оскільки земноводні швидко їх виражають дуже скоро.

У тераріумі ви також можете містити

Рекомендується розмістити в землі для створення затінених умов та формування подібності з природним середовищем існування, штучними або ампетичними рослинами, наприклад: плюща, невеликі види фікуса, філоендрони, орхідеї, торговельні, філодендрони, орхідея чи бромелію.

Пам`ятайте, що для будь -якої домашньої жаби рослинність у тераріумі не є життєво важливою для виживання, і якщо у вас виникають труднощі з пошуком та підтримкою рослин всередині акваріума у ​​правильному стані, то їх можна добре нехтувати. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жаби

Вимоги до тераріуму

Для цих тварин найкраще підходить горизонтальна вода, мінімальний об`єм якого повинен бути не менше 40 літрів на людину.

Необхідна умова Нормальний функціонуючий тераріум - це наявність місцевого денного нагріву у вигляді дзеркальної лампи, теплового коричневого, теплового носія або лампи розжарювання, спрямованого вниз.

У найгірший денний час температура Не слід перевищувати +32 ° С, а вночі +25 ° С середня температура в тераріумі повинна змінюватися від +23 ° С до +29 ° С вдень і вночі від +22 ° С до +24 ° C.

Для того, щоб жаба було зручно вибирати притулок із комфортом самостійно, рекомендується розміщувати різні гілки, корчі всередину, ви можете придбати спеціальні споруди у вигляді замків або інших будівель у зоомагазині. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жаби

Важливий! Рекомендується покласти тонкий шар моху поверх підстилки тераріуму, це допоможе жабі легко копати під сміттям.

Доцільно використовувати кокосовий крихт або торф на верховенні без домішок як такого сміття. Для цієї мети можна використовувати суміш опалів, піску та торфу (1: 1: 1).

Ви також можете закласти шар гравію з товщиною 5 сантиметрів на дні акваріума, і накрити його свіжим землею шаром щонайменше 8-10 сантиметрів зверху.

Питва вода повинна бути в тіні, бажано в найдальшому куті від джерела освітлення.

Ці тварини дуже невимушені до складу води, вони можуть пити і плавати в будь -якому, але трохи солона вода підходить для них найкращим чином для них. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жабиДля його підготовки можна використовувати морську сіль (1 год.л. Сіль на 2 літри води).

Освітлення для підтримки AGI не є необхідним, оскільки головний період їх діяльності припадає на сутінки та нічний час.

Однак для поліпшення процесів поглинання кальцію та підвищення загального імунного тонусу рекомендується встановлювати УФ -лампу в тераріум у денному світлі.

Як екзотичні домашні тварини, ви також можете почати змії :, павуки:

Турбота

Сам по собі жабу слід торкнутися якомога менше, оскільки вони досить отруйні. Це доцільно після кожного контакту з ними, не маючи руки під проточною водою та милом.

Терарій повинен бути повністю очищений від посліду щонайменше кілька разів на місяць, виводячи з нього весь вміст і вимиваючи різними дезінфікуючими речовинами, що необхідно для запобігання розвитку грибкових та бактеріальних захворювань у домашніх тварин та бактеріальних захворювань. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жаби

Важливий! Для більшості жаб, звичайні дезінфектори не підходять, зацікавтеся спеціальним магазином зоомагазину, розробленим спеціально для земноводних, де. засоби.

Годування

Вдома дорослі жаби їдять відносно нечасто лише раз на 2-3 дні. Однак слід пам’ятати, що їх дієта значно змінюється з віком.

Пригомінам необхідно надати детрифти, різноманітні водорості, невеликі ракоподібні, прості, невеликі безхребетні, суспензії рослин та акваріумних кормів для пуголовків.

Коли з пуголовків утворюються невеликі представники виду, необхідно перенести їх на іншу їжу, в основному рекомендується давати мух дрозофілу, невеликих кровоносних черв’яків та молодих цвіркунів. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жабиКоли ви старієте, ви можете додати глистів, трохи пізніше варто включити мишу в їжу, а потім вони оцінюються, а нещодавно вилупили курей. Молоді жаби та пуголовки повинні їсти щодня.

Ці тварини також можуть бути перекладені на харчування неживою їжею, для цього найкраще для цього шматки курки або будь -якого іншого м`яса або риби з низьким вмістом жиру.

Миші та щури можуть спричинити жабу, коли вона нападе на них, тому рекомендується позбавити їх здатності рухатися, пошкоджуючи їх перед тим, як годувати хребет.

Вам потрібно додати велику кількість вітамінів і кальцію до їжі для своїх домашніх тварин. Особливий акцент повинен бути зроблений на вітамінах В12, В6, В1, Фітін та гліцерофосфату кальцію. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жабиУ той же час, годування молодих жаб повинні проводити кілька разів на тиждень, а для дорослих одного топ -одяг на тиждень буде достатньо.

Вірулентність

Як уже згадувалося, найбільша кількість отрути міститься в теспіперних залозах, однак при спілкуванні з цією земноводкою необхідно враховувати той факт, що отрута також міститься в залозах, які розташовані по всьому тілу, навіть у Набагато менших кількостей.

Вони також повинні бути отруйними, для інших жителів Акваруїма та

Таке розташування залоз робить спілкування з дітьми з земноводцями особливо небезпечними, оскільки вони можуть, не звіти чи недбалість, взяти залози, що призведе до значної частини отрути на їх шкірі.

Для дітей такий інцидент може навіть закінчитися смертельним. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жабиНеобхідно також пам’ятати, що не тільки дорослі жаби отруйні, але й дуже молоді люди чи навіть пуголовки.

Варто обмежити взаємодію ваших інших домашніх тварин з цими домашніми тваринами, оскільки це не поодинокі випадки, коли собака чи кішка, що грає з Ага, вмирала від отруєння.

Характер і спосіб життя

Ці жаби вважають за краще вести активний нічний спосіб життя, часто сплять у другій половині дня, закопані в сміття чи притулок.

Не рекомендується надмірно заважати їм під час денного сну, оскільки це може призвести до порушення природних циркадних ритмів, що призведе до подальших розладів ваших домашніх тварин. Тому годування найкраще робити вночі або посередині. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жабиAGI не любить, коли їх взяли в руки, залізо і уважно оглядаються на близькій відстані, але якщо ви звикли свого вихованця до таких взаємодій від народження, то це не спричинить йому такого значного дискомфорту.

Усі представники виду аналогічно реагують на появу абсолютно будь -якого члена сім`ї, а точніше, практично нічого.

Ці земноводні Ведіть надзвичайно адінамічний спосіб життя: Вони мало переходять на тераріум, видають кілька звуків і не нададуть вам значного дискомфорту навіть у їх активному, тобто вночі, періоду.

Іноді єдиний спосіб змусити їх оживити - це продемонструвати їх вечерю для них. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жаби

Репродукція

Ви можете почати пропагувати описані жаби, коли вони досягають свого одного -річного віку. Період активного шлюбу Це триває з початку травня до кінця жовтня. Для розведення тераріумів найкращий час спаровування - це травневий період.

Перш ніж розпочати цей процес, вам потрібно буде підготувати горизонтальний тераріум із закритим водоймою.

Жаби, після того, як вони виходять із зимування, поміщають у підготовлений тераріум, в якому вони активно імітують сезон дощів, рясним обприскуванням водою (кілька разів на день) або різними автоматичними зволожуючими повітрями.

Необхідно ретельно контролювати, що вологість в акваріумі не падає нижче 60%. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жабиПісля підтримки цього режиму на тиждень акваріум відкривається та наповнюється резервуаром. Далі протягом місяця вони продовжують підтримувати високу вологість у тераріум.

Вода Резервуар повинен бути постійною фільтрацією та аерацією. Для цього необхідно встановити насос, акваріумний компресор або зовнішній

Після спаровування, як правило, триває протягом декількох годин, самка покладе довільну кількість яєць у водойму, часто з 8 до 7000, що буде виглядати як довга слизька стрічка.

Після цього трапляється дорослі жаби, які слід натиснути в окремий акваріум.

Протягом декількох днів пуголовки почнуть з`являтися з ікри, розвиток якої займе близько 1 місяця молодим представникам виду. Хабітат, опис та спосіб життя отруйної жабиТемпература води, оптимально придатна для вирощування пуголовків, повинна змінюватися в межах від +23 до +25 градусів. Щоб уникнути зменшення сміття, вживаючи вживання слабших пуголовків, більш розвинені, рекомендується сортувати їх за розміром і посадити їх у різні водойми.

Доцільно, щоб водойми в акваріумах оснащені спеціальними мостами для вивільнення осіб, які завершили метаморфозу на берег.

Отже, ми сподіваємось, що ця стаття відповіла на всі ваші запитання щодо цього типу жаб.

Ми рекомендуємо вам ретельно стежити за тим, щоб ваш вихованець не тікав, регулярно і рясно годує її, контролювати своє здоров`я і не дозволяє іншим людям і тваринам завдати їй шкоди, і тоді цей земноводник радує ваш погляд протягом багатьох років своєю присутністю.

28

Статии на тема
LiveInternet