Особливості застосування та типів котів для котів "friskies" ("friskis")

Загальні характеристики бренду

З появою кошеня в будинку питання про його належне харчування виникає одночасно. Вирішивши годувати домашнього улюбленця сухим харчуванням, власник стикається з важкою проблемою вибору бренду та різноманітності цієї їжі. Важливо, щоб власник для початківців кота дізнався, що саме запропонувати кошеня, в яких кількостях за якими критеріями вибрати та які особливості мають таку їжу. Ця стаття розповість про переваги та недоліки дієти Friskies.

Загальні характеристики бренду

Fryskis Cat Food виробляється Purina Friskies, яка займає одну з провідних позицій на ринку продовольства на ринку продовольства.

Чи знаєте ви?Історія появи сухого корму для тварин вже має понад 160 років. Вперше цей тип харчування був розроблений Джеймсом Клтом. У 1860 році Джеймс запатентував випічку у вигляді собачої кістки, яка включала хліб та добавки для виробництва м`яса.

Яскраво -жовта упаковка з червоною котом на коробці продається у всіх зоомагазинах та супермаркетах.

Friskies - це перше спеціалізоване харчування для котів, створених у США в 1956 році. Під цим брендом під цим брендом виробляються сухі та вологі види їжі для кошенят та дорослих котів, стерилізовані та довгі руслі домашні тварини випускаються. Засновник бренду - Вільям X. Данфорт. Що є частиною Friskies FeedЗараз Пурина є результатом злиття трьох різних компаній: Purina, Spillers та Friskies.

Перевірте SI

Friskies Feeds - це продукція економ -класу.

Основні особливості дієти цього класу:

 • Основою дієти є крупи. Їх більше, ніж інші інгредієнти;
 • Весна білка - відходи від відходів та відходів. Найчастіше білок представлений у вигляді м`ясного борошна;
 • Мінерали та вітаміни в складі не в повному обсязі. Їх кількісний зміст вказується на упаковці;
 • Зазвичай у таких каналах є консерванти та барвники без згадки про імена, а тому не абсолютно безпечні для здоров`я тварини.
Щоб говорити про переваги та недоліки певного типу їжі, необхідно звернути увагу на його склад.

Що є частиною Friskies Feed

В першу чергу в композиції - крупи. Тип зернових та кількості не вказані. Основна функція зерна в раціоні полягає. Зерно - головне джерело вуглеводів, необхідних для поліпшення засвоюваності харчування. Види їжіМенш представлене м`ясо та продукти його переробки (включаючи курку). Типи м`яса та відсоткового складу також не вказані. М’ясо є головним постачальником білка в організм тварини.

Чи знаєте ви?Корм для економічного класу почав розвиватися та випускати протягом багатьох років Великої депресії та глобальної економічної кризи. Основними компонентами цих видів їжі були крупи та м`ясне борошно.

На третьому місці в кількості - овочеві вироби. Овочі природно збагачують дієту вітамінами та мінералами. Вони також є джерелом клітковини, що сприяє покращенню засвоєння їжі.

Наступний компонент - овочевий білок. Джерело такого білка - це бобові. Мотивація введення рослинного білка в раціон полягає в тому, що білки складаються з змінних та незамінних амінокислот.

Тому рослинний білок необхідний для додавання частини незамінних амінокислот до їжі.Жири приносять до раціону поліненасичені кислоти, вплив яких на організм експресується при поліпшенні загальної свердловини організму, збільшуючи фізичні навантаження.

Склад корму також включає вітаміни (IU/кг) та мінерали (мг/кг):

 • Вітамін А - 12500;
 • Вітамін D3 - 1000;
 • залізо - 45,0;
 • Йод - 1,9;
 • мідь - 10,7;
 • марганець - 6,1;
 • Цинк - 80,0;
 • Селен - 0,13.
Плюси та мінуси їжіКрім того, консерванти, барвники та антиоксиданти з невизначеною композицією також включаються до складу.

Чи знаєте ви?1960 -х років заклали основу для перших суперечок про небезпеку та переваги сухої їжі в раціоні тварин. Однією з провідних ідей того часу була думка про те, що заощадити не тільки заощадити на харчуванні тварин, але й необхідно.

Енергетична цінність:

 • білки - 30%;
 • Жир - 10%.
Склад містить золи, сирого волокна, таурін.

Види їжі

Створюючи правителя, розробник зазвичай враховує вікові характеристики тварин та особливості їх стану здоров`я.Отже, лінія Friskies містить кілька видів кошенят, дорослих котів будь -яких порід, кастрованих котів та довгих рубців.

Читати

Кожен сорт має компоненти у формулі поживних речовин, яка максимально задовольняє потреби цільової групи.

По віку

Суха їжа для кошенят "Friskies Junior" з курячим молоком та овочами Спеціально розроблений для кошенят до 1 року та містить набір вітамінів, необхідних для повного росту та розвитку. Кількість м`яса в складі становить щонайменше 10%. Як подарувати їжу Щоб ввести дієту сухої їжі в раціоні, спочатку її потрібно просочити до стану.

У такому вигляді він добре поглинається зростаючим тілом. У міру зростання тварини кількість води в частині зменшується. Слід пам’ятати, що кошеня повинно мати щонайменше 5 годування невеликими порціями на день.

Мокра (консервована) дієта для кошенят "Friskies Junior" Представлено у 2 сортах: з шматочками курки та шматочками ягняти. Відгуки користувачів мережіОсобливість вологих видів харчування полягає в тому, що вони виробляються у вигляді шматочків м`яса у гелі, упаковані в герметичні мішки. Одного пакету достатньо для одного годування.

Суха дієта "Friskes Adult" для дорослих котів представлений трьома різновидами:

 • М`ясо курки та печінки;
 • м`ясо з овочами;
 • лосось з овочами.
Основне завдання дієти для дорослих котів - забезпечити тварині збалансовану дієту для щоденного активного життя. Особливості застосування та типів котів для котів Якщо їжа кішки складається з сухого корму, то джерело води має бути постійним доступом. Це пов’язано з тим, що в шлунку суху масу слід кружляти так, щоб корисні речовини поглинаються в організм через стінки кишечника.

Мокра їжа "Friskies для дорослих" Також представлені двома видами: м’ясні шматочки в соусі та м`ясні шматочки в желе. М`ясо шматки в соусі - це лосось, яловичина, баранина, індичка та курка. Кількість м`яса і субпродуктів щонайменше на 20%. Особливості застосування та типів котів для котів М`ясо шматки в желе - це тунець з морквою та яловичиною. Обидва типи їжі - з вмістом м`яса в упаковці не менше 20%.

За типом їжі

Сухі типи харчування -це зневоднені сухарики, отримані з напівфінансованого продукту, утвореного та насиченим додатково вітамінами та мінералами. Вологі харчування - це субпродукти та шматочки м`яса, приготованих у вигляді пасти або шматочків у підливці.

Лінія дієти Friskies містить корм для кошенят і дорослих котів як у сухому вигляді, так і у вигляді консервної їжі.

Важливий!Негативний вплив сухого харчування на організм поступово накопичується. Якщо ви нещодавно ввели в дієту суху їжу, і тварина відчула ознаки нездужання - Летаргія, діарея або запор, то причина не обов`язково полягає в цьому продукті. У таких випадках, щоб уточнити проблему та метод її лікування, необхідна консультація лікаря.

Для особливих потреб

Friskies Рядок особливих потреб складається з сухої їжі для котів з вмістом квартир, стерилізованими та кастрованими домашніми тваринами. Особливості застосування та типів котів для котів Різноманітні «фриканські особливі потреби» з курячою та садовою травою забезпечують внутрішню тварину з необхідною клітковиною та корисним комплексом мікроелементів, що містяться в траві.

Вміст м`яса та суб`єктів - 10%. Трава представлена ​​петрушкою та цикорією.

Основне завдання харчування для стерилізованих котів та кастрованих котів полягає. Він використовує лосось та овочі.

Плюси та мінуси їжі

Домашні тварини, що годують домашніх тварин, здійснюються сухим кормом, натуральним харчуванням або комбінованими. Кожен тип харчування має як свої переваги, так і недоліки.

Перевірте такі корми для котів, як: і

Про плюс

Основні переваги вологих видів харчування включають збалансовану композицію, наявність природної вологи та відсутність необхідності пити їжу. Крім того, мокрі корми мають високу калорійність, містять багато жирів і мають чудові смаку якості. Особливості застосування та типів котів для котів У сухому, їх персонал відзначається вітамінними та мінеральними комплексами.

Переваги сухої дієти:

 • збалансований склад;
 • не погіршується;
 • Не потрібно готувати їжу і мити посуд;
 • Він зберігається довго.

Важливий!Вибираючи суху їжу, важливо пам’ятати, що вона повинна відповідати віку, вазі та енергетичній потребам вашого вихованця. Для дорослого кішки енергетична потреба становить 60-80 ккал на 1 кг маси тіла.

Про мінуси

Недоліки сухої дієти економного класу:

 • низькоякісні інгредієнти;
 • завуальований склад без уточнення відсотка компонентів;
 • невеликий вміст м`ясного білка;
 • Невідоме походження м`ясного компонента;
 • Поганий склад вітамінів та мінералів.
Крім того, разом із використанням сухого корму тварина повинна випити велику кількість води. Особливості застосування та типів котів для котів Ви не можете годувати кота лише одним сухим джерелом живлення. Через дуже обмежений набір корисних компонентів, які можуть змінитися від упаковки до упаковки, тварині постійно не вистачає речовин, необхідних для розвитку тіла.

Як подарувати їжу "Friskies" ("friskis") котам: рекомендації та поради

Суху їжу слід зберігати в крично закритому мішку. Таке харчування має ряд обов`язкових вимог:

 1. наявність постійного доступу до води. Сухий вміст у шлунку повинен пом`якшити до вологого стану, щоб легко перетравлювати організм. Крім того, частинки сухариків можуть прилипатися до кишкових стінок, викликаючи запальні процеси та печію. У зв`язку з цим доцільно надати їжу злегка зволоженою, особливо це стосується кошенят;
 2. Виживання кормів економ -класу доведеться доповнити додатковою їжею. Дієта цього класу не містить усієї необхідної кількості вітамінів і мінералів, тому їх доведеться додавати окремо до раціону;
 3. годуйте дорослим твариною 3 рази на день відповідно до графіку. Ця вимога пов`язана з особливостями шлунково -кишкового тракту. Постійні закуски змушують шлунок весь час працювати, і кіт починає споживати більше їжі, ніж вимагає її організм;
 4. Ви не можете годувати тварину різними видами сухої їжі. Якщо домашня тварина добре їсть цей тип їжі і не має скарг, не експериментуйте. Ви можете спровокувати алергічну реакцію або порушення травлення.
Особливості застосування та типів котів для котів

Який би тип їжі ви не вибрали, навіть найдорожчий, жоден з них не гарантує постійному здоров’ю кота та необережності. Дійсно, багато інших факторів впливають на стан тварини, крім харчування: спадковість, екологія, умови життя тощо. D. Отже, прийняти рішення про те, що і коли годувати свого вихованця необхідно на основі переваг для тварини та їх можливостей.

Відгуки користувачів мережі

Friskis Friskis Freedian FreeT фірма Purina дуже успішна, мої домашні тварини їдять його із задоволенням.

Немає шкідливих проявів, таких як Kitikete та інші неприємності. Фурс дуже популярний, його легко можна знайти в будь -якому продуктовому магазині.

Я купую своїм котам, щоб купувати їжу з консервами кота в маленьких мішках --порцелайн. У тій же ціновій категорії, з якої один з моїх котів повністю відмовився, і цей їв з такою жадібністю, він лопнув за його вухами.

Friskis Feed містить вітаміни та амінокислоти, він збалансований у складі. Правда, через Чур є багато рекламних фрижісів власників зі своїми щасливими домашніми тваринами, що іноді дратує. Це було можливо і не могло бути настільки дратуючим накласти цю їжу клієнтам. Добре, що мої коти не дивляться телевізор.Я дуже раджу цій їжі, оскільки вона має найменш шкідливі хімічні елементи, ніж у віскі чи Кітеті.

Elennas21

http: // otzovik.Com/review_674175.HTML

Ця їжа для своїх домашніх тварин, я дуже давно купував. Він не призвів до жодної хвороби! Вони були їхніми близькими для них, були вологою їжею з фрісків, для кошенят з куркою-юніором- в могилі з індичкою та морквою- в могилі з куркою- в желе з яловичиною та сортом з яловичиною та ягня. Цей корм також подається, як і всі, при кімнатній температурі. Склад хороший: м`ясо та продукти його переробки, мінералів (залізо, йод, мідь, марганець та цинк), цукор та вітаміни (вітамін А, вітамін D3).Маса однієї сумки - 100грам. Прийнятна ціна- 15 рублів.Виробляє цю їжу - ооо" Нестія Росія" (Москва) та її гілка, в регіоні Калуга. Бренд- "Пурина".Здоров`я та чудовий настрій для вас та ваших домашніх тварин !

Ліана Ланц

http: // otzovik.Com/review_758011.HTML

Статии на тема
LiveInternet