Зміст павука брахіпельма ваган вдома


Найчастіше ті, хто бажає розпочати екзотичну зупинку домашніх тварин у павутинному-петч під назвою Brahipelm Vagans. Це один з найпопулярніших видів для підтримки будинку, але все ж може виникнути проблеми з ним, якщо ви не маєте достатнього знання.

Опис виду
Павуки Брахіпельми не радять почати як перший павук

Ще до того, як придбати домашнього улюбленця, найкраще вивчити доступну інформацію про павука.

Опис виду

Брачіпельма Ваган-павук-фунт, або мексиканський рудий птахівник, належить до роду Brachypelma.

У природі він живе в Гватемалі, Мексика, Сальвадор. Найбільш привабливі тропічні ліси -павуки, де він витягує справжні нори до двох метрів глибиною в сміття під корінням дерев. Він обертається по краях житла і ховається всередині в очікуванні здобич.

Комаха рідко виходить - лише в періоди високої вологості або після дощу, коли житло затоплює водою.

Тіло павука пофарбоване в основному чорним кольором, особливо глибоким відтінком біля основи ніг. Однак живіт покритий яскраво -рудими волосками, що надає йому незвичного вигляду. Саме через цю функцію павук отримав свою назву.

Імена та гібриди
Весь тіло павука вкрите густими чорними або рудими волосками

Сексуально зрілий жіночий ваганський павук стає у віці двох-трьох років, самець трохи раніше в півтора-два роки.

Доросла людина може мати розміри від п`яти до семи сантиметрів, І з повністю випрямленими лапами це значення збільшується до п’ятнадцяти сантиметрів. У той же час самці трохи менші, ніж у жінок, але їх лапи набагато довші.

Поведінка павука
Сексуальна зрілість виникає у чоловіків у 2-3 роки, у жінок раніше-1,5-2 роки

Тривалість життя досить велика - у жінок вона може досягати п’ятнадцяти і навіть двадцяти років. Самці живуть набагато менше - лише 3-4 роки. Тому, починаючи з цих птиці, важливо не лише враховувати свої миттєві бажання, але й оцінити його плани на майбутнє, в яких домашня тварина все ще буде живою і вимагатиме того ж ретельного догляду.

Імена та гібриди

Шукаючи інформацію про цього павука, важливо знати, які імена його можна знайти. Окрім латинської та російської наголошувальної назви павука, Ви можете знайти такі імена:

 1. Мексиканський чорний оксамит.
 2. Мексиканський червоний руб.

Вони можуть бути використані для пошуку інформації про будинок птиці в англійському сегменті Інтернету в Інтернеті. Крім того, його часто називають не червоношкірою, а просто червоним мексиканським домашнім будинком.

Можливі труднощі
Живе на півдні Північної Америки живе на павуку

Крім того, рід Brachypelma включає інших подібних павуків, включаючи найвідомішого представника роду Brachypelma albopilosum. Саме він займає першу лінію в хітовому параді популярності, випереджаючи навіть домашню птицю вагітів. Плутанина виникає не тільки з цим видом, але і з іншими, наприклад:

 • Брахіпельма сабусум.
 • Brachypelma angustum.

Їх часто продають під виглядом піхви птиці. Любитель -початківці не так просто їх розрізнити.

Деякі навіть стверджують, що всі павуки, наявні в СНД, не є брахіпель -вагами, а лише представниками цих двох типів та гібридів від B. Вагани і Б. Альбупіолос. На жаль, такі гібриди далеко не завжди здорові і можуть мати відхилення в розвитку. Дуже часто вони навіть не живуть до сексуального віку через погане самопочуття. Ви можете їх розпізнати, порівнюючи павука з обома представниками відповідних видів, і знаходячи загальні особливості як з одним, так і з іншим типом.

Поведінка павука

Цей вид має багато відмінностей від інших павуків, що входять до роду Brachypelma. Наприклад, він любить копати нори і робить це вдома, якщо дозволяє шар підкладки. Для цього комаха називається бурхливим павуком. Однак він не завжди знаходиться всередині отвору і досить часто йде на прогулянку на поверхні землі.

Зміст і догляд
При недостатній вологості у павука може виникнути проблеми з линькою

Його характер може бути різним. Багато досвідчених експертів стверджують, що Початківці не рекомендується розпочати будинок для птиці, оскільки він поводиться агресивно та непередбачувано. Дійсно, деякі люди демонструють агресію навіть з незначних причин, одразу стаючи в стійці і намагаються кусати. Однак це не завжди трапляється, і багато представників видів вагів мають спокійне спокійне настрої.

Якщо є бажання розводити цих членистоногих, то вам потрібно звернути увагу на той факт Поганий персонаж - спадковий знак. Якщо принаймні один з батьків є його носієм, то ймовірно, що він буде успадкований і все потомство. Тому для розведення потрібно ретельно вибирати людей з найбільш підходящою поведінкою.

Ті, хто вже розпочав не надто хороший -недоброзичливий будинок птиці, повинні сподіватися, що персонаж зміниться після лиття. Але під впливом наступної линьки вона може змінитися назад.

Можливі труднощі

Вагани можуть бути не лише дуже агресивними, але й швидко і активно рухаються, навіть трохи нервовими. Тому незвичну людину може бути досить складно зловити його. Початківці краще знати про цю функцію, або вибирати набагато більш спокійного представника клану у домашніх тварин, або не випускати павука з дому без особливих потреб та ретельно стежити за ним.

Відчутним плюсом буде такий отрута птиці для людей не небезпечна, І навіть при укусі нічого страшного не станеться. Відчуття будуть подібні до наслідків укусу бджоли.

Годування будинку птиці
Довжина тіла дорослого-6-7 см

Тим не менш, він все ще дещо небезпечний для людини. Якщо ви його лякаєте або розгніваєтесь, що цей вид трапляється досить часто, він піднімається в позі, яка виражає агресію, і починає інтенсивно рахувати волоски з живота. Це не просто нервовий жест - жалості волосинки мають дратівливий ефект, приблизно як шипи кропиви. Опинившись на шкірі, вони викликають сильне почервоніння та свербіж. Ця алергічна реакція не надто небезпечна для більшості людей, але деякі можуть спричинити дуже неприємні наслідки.

Таким чином, початківець також може містити цього павука. Але все -таки Brachipelm Vagans буде більш придатним для досвідченого багаття.

Зміст і догляд

Щоб утримувати брахіпельму Вагани в неволі, тераріум або область інсектарію з принаймні двох повних марок лап птахівництва підходять. Оптимальні розміри - 30*30*30 сантиметрів або більше.

Оскільки цей павук любить дуже копати нори, варто подумати, що він буде радий це зробити і вдома. Правильне середовище принаймні частково врятує його від стресу, тому вам потрібно прагнути забезпечити йому комфортне життя. Для цього потрібно покрити підлогу тераріуму субстратом товщиною не менше семи сантиметрів. Кокосові чіпси ідеальні як матеріальні. Крім того, ви можете використовувати такі компоненти:

 • хвойна тирса і кора;
 • Мосс сфагнум;
 • Вермікуліт;
 • лишайник.

Цього ваганів все ще недостатньо, щоб викопати повну дірку, тому йому буде корисно поставити для нього невелику штучну печеру, в якій він може притулитися за бажанням. Вам сподобається павук і корч, закладений у тераріум. Це дозволить йому відчувати себе майже вдома. Якщо немає способу забезпечити все це, то якось іншим способом вам потрібно обладнати невеликий притулок для домашнього будинку, де він ховається під час линьки чи сидіння в засідці.

Важливо підтримувати атмосферні умови для нього домашнього улюбленця. Температура повинна становити від 23 до 28 градусів Цельсія, вологість - 70–80%. Якщо ці значення будуть значно перевищені, тераріум стане ідеальним середовищем для різних патогенних бактерій та вірусів. Якщо в ньому буде занадто сухий, павук може відчувати проблеми, коли розпочнеться період каліки.

Щоб зволожити повітря до бажаної цінності, достатньо завжди тримати пияка наповненим: вода випарюється з неї поступово, без різких стрибків, змініть вологість. Якщо необхідно, ви можете періодично зволожувати підкладку водою з шприца.

Рекомендації щодо розведення
Цей тип павуків живе в коренях дерев, де він часто копає отвори до 2 м в довжину

Не рекомендується зволожувати повітря за допомогою розпилювального пістолета. Це спричинить сильний стрес у піхах, а розпилення води може навіть потрапити в його дихальний шлях. Йому не сподобається раптовий дощ, ані різкий стрибок у вологості.

Терарій не може піддаватися прямих сонячних променів. Найкраще висвітлити його лампою місячного світла або червоної лампи.

Крім того, вам потрібно переконатися, що тераріум ретельно провітрюється, інакше, через застійне повітря, в ньому можуть бути запущені паразити.

Годування будинку птиці

Павуки не їдять так часто: доросла їжа потрібна раз на тиждень. Найкраща кількість їжі - це живіт павука, але він може спробувати напасти на більшу здобич, особливо якщо вона дуже голодна.

Вони харчуються різними комахами:

 • сарана;
 • цвіркуни;
 • таргани різних типів;
 • борошняні черв’яки;
 • Личинки Zophobas.

Для людей з птиці для дорослих навіть така їжа, як великі мадагаскарські таргани, маленькі жаби та навіть миші, підходять.

Права здобич повинна бути живою і рухатися, і тоді павук почне полювати на нього. Йому сподобається переслідувати її по всій поверхні тераріуму і відчути хвилювання. Це корисна для нього природна поведінка.

Варто це пам’ятати Дорослі піхви дуже довгий час здатні без їжі - протягом декількох тижнів, і з міцним здоров’ям вони можуть голодувати місяцями, до одного року. У цьому випадку необхідно, щоб поблизу були вода у необмежених кількостях. Звичайно, їм не потрібно влаштувати голодні удари, а також переживати, що павук голодує, не повинно бути. Ви можете збільшити період між годуванням до 8-10 днів. Ви не повинні їх годувати занадто часто.

Зміст павука брахіпельма ваган вдома
Друга назва павука-птаха з роду Brachypelma-мексиканська руда павука

З молодими людьми все інакше. Вони активно ростуть, і їм потрібна їжа набагато частіше, ніж дорослі. Доцільно годувати їх раз на два дні, а наймолодший і наймолодший постійно, ніколи не обмежуючи їх доступ до їжі. У Тераріумі має бути щось їстівне.

До речі, маленькі птиці не потребують стільки місця, і їх можна утримувати навіть у невеликих контейнерах. Тож їм буде легше знайти їжу.

Спеціальний період для кожного павука можна назвати линькою - його тіло готується до нього заздалегідь і адаптується згодом. Тому, за деякий час до початку процесу, потрібно припинити годування комахи. Ви можете відновити годування через кілька днів після лиття.

Рекомендації щодо розведення

Розведення цих членистоногих у неволі не так складно. Спочатку кожен павук повинен міститись окремо, але для спаровування потрібно буде розміщувати в одному терарію. Найчастіше процес відбувається без проблем: якщо самка добре годується, вона спокійно дозволяє чоловікові, який швидко запліднює її і ховається геть.

https: // youtube.Com/годинник?V = ocyo1nfcxqs

Тим не менш, часто трапляються надзвичайні ситуації, в яких самка не любить самця. Вона може поводитися агресивно проти нього і навіть намагатися їсти. Тому власник павуків повинен ретельно стежити.

Решта проблем з розведенням зазвичай не виникає. Вагани також підходять для початківців як першого павука для поширення.

Це дуже плідний вигляд - після спаровування самка кладе його в кокон від 600 до 1200 яєць. Період інкубації - сімдесят днів. Після цього періоду перший павук починає з’являтися. Кілька сотень осіб вилуплюються з яєць однієї пари. Це пояснює низьку ціну цього типу павуків та легкість їх придбання.

Люди з птиці новонароджених ростуть досить швидко - їх темпи зростання значно перевищують, що у більшості інших брахіпельм і дорівнює лише. Альбупіолос.

Відразу після вилуплення павука ви можете годувати найменших комах, поступово переходячи на більшу їжу.

Статии на тема
LiveInternet