Дірофен плюс: як подарувати собаці та коту

Склад та форма випуску

З дня, коли людина вперше приручила тварину, стало зрозуміло, що домашні тварини є найкращим середовищем для передачі небезпечних паразитів, тому активна боротьба з гельмінтозними вторгненням у домашніх тварин триває більше одного століття. Сьогодні швидкий розвиток фармакології сприяв створенню багатьох препаратів для усунення гельмінтів у ветеринарній медицині. Однією з останніх розробок вчених є таблетки відділу Dirofen Plus. Препарат - одна з найефективніших подій, створених у СНД.

Однак більшість домашніх власників домашніх тварин, купуючи кошти у черв’яків, припиняють свій вибір виключно на більш дорогих європейських та американських наркотиках. Тому сьогодні ми представимо більше деталей із досягненнями вітчизняного виробника, а також визначимо всі особливості та недоліки використання Dirophen Plus у загальній ветеринарній практиці.

Склад та форма випуску

Згідно з офіційними інструкціями виробника, планшети Dirofen Plus будуть витягнуті до високоефективних медичних засобів, що використовуються у ветеринарній медицині для боротьби з паразитарними вторгненнями. Інструмент має потужний гальмівний вплив на тіло паразита, в результаті чого лише за короткий проміжок часу можна повністю подолати проблему. У той же час, діючі речовини препарату не виявляють негативного впливу на тіло тварин, що дозволяє використовувати його для наймолодших людей. Біологічні властивості

Чи знаєте ви? Засновник науки про вивчення паразитарних черв’яків (гельмінтологія) вважається Карлом Рудолфі. У другій половині 18 століття цей німецький вчений вперше зібрав збірку паразитичних глистів і описав свої звички.

Препарат виробляється у формі таблетки. Кожна з таблеток має закруглену форму та характерний жовтувато -відтінок. У центрі кожної таблетки є невелика канавка, що ділить її на дві половинки, на кожному з яких застосовується логотип виробника. Ліки герметизуються в прозорому блістерному упаковці з одного боку та підкладки фольги на зворотному. Кожна планшет наливається в пакет з 2 або 6 штук, після чого він запечатаний у фірмовій картонній коробці.

Такі наркотики, як: і

Залежно від віку та ваги тварини, "Дірофен плюс" поділяється на три різні за складовим складом та концентрацією форми вивільнення. Є препарат: для цуценят і для дорослих та середнього розміру для. Кожен з них забезпечує однакове співвідношення компонентів між собою, але їх різна загальна концентрація. Основними діючими речовинами Дірофени є: празікантел, піранта-Памоат-прихильна: лактоза, кальцієвий стеарат, аеросил, тальк, целюлоза (у мікрокристалічній формі).

Чи знаєте ви? Ветеринарна медицина вважається однією з найстаріших медичних практик. Перші посилання на лікування тварин датовані 4 століттям до нашої ери. Е. Сам термін вперше знайдений у творах римського природного вченого Луцій Юніус Модерат Колумелл, що датується 1 століттям n. Е.

Біологічні властивості

Основні виконуючі компоненти препарату сприяють широкому ступеня антигельмінтичних ефектів, майже на всі поширені родні стрічки та круглі черви, що паразитують тварин у шлунково -кишковому тракті.Показання до застосуванняРозглянемо біологічний вплив кожного з них детальніше:

 • Фебантель: речовина, яка належить до групи сполук, що перетворюються на газ -мідазол. Вони сприяють депресії в організмі паразитів синтезу специфічної ферментної системи, пов`язаної з поглинанням лактози, та синтезом білка тубуліну. Це викликає дегенеративні процеси в житті паразита, що призводить до його смерті.
 • Празантел: Один із яскравих представників групових речовин піразінаміду. Зв`язок негативно впливає на черв`яків смужок на будь -якій стадії їх зростання та життєвого циклу. Під час взаємодії з гельмінтом Prazicantel сприяє посиленню проникнення іонів кальцію через зовнішні кришки хробака, які викликають патологічні процеси в організмі Гельмінта, спричиняючи його смерть (деполяризація мембран, руйнування тигра тощо.).
 • Пірантел Памоат: Речовина від групи піримідин, яка викликає блокаду передачі нервових імпульсів у глистах у м’язовій системі. Це спричиняє параліч тіла у глистах, що призводить до їх смерті. У той же час, погане всмоктування речовини в організмі домашніх тварин сприяє тривалому медичному ефекту після її прийняття.

Чи знаєте ви? За статистикою, професія ветеринара вважається однією з найбільш оплачуваних у Європі та США. З точки зору зарплати, ветеринари поступаються лише архітекторам, нейрохірургам та пластичним хірургам.

Спосіб застосування та дозування

Показання до застосування

Відповідно до офіційних інструкцій виробника, Dirofen Plus показаний для дорослих тварин, а також кошенят та цуценят у віці 3 тижнів. Інструмент використовується як для терапевтичних, так і для профілактичних цілей для боротьби з нематодозом, цестодіями та з недемопними ураженнями тіла тварини з асоціативними групами глистів, включаючи їх наступні народження: Антилостома, альвеокок, дипілідій, дифілботріум, ехінокок, мезоцестоїди, мультипепс, тохосара, токсаскаріс, трихуріс, неінарія

Спосіб застосування та дозування

Препарат застосовується перорально. Для цих цілей його можна керувати як індивідуально, так і з груповим годуванням у великих розплідниках. Найкращий час для входу в товар - це ранкова годування. Для цих цілей необхідна доза препарату повинна бути ретельно змішана з невеликою кількістю їжі, після чого її можна негайно дати тварині. Продукт використовується двічі, з частотою через 2 тижні після кожного прийому. При цестозі та асоціативних ураженнях препарат застосовується на двох курсах з частотою 2 тижні та довжиною 3 дні кожен, тоді як показано перша доза ліків на день.

Важливий! Профілактика та терапія Dirophen Plus не потребує попередньої голодної дієти або прийому проносних засобів.

Заходи безпеки та особиста гігієнаНеобхідна дозування обчислюється на основі наступних рекомендацій:
 • Для молодих тварин використовується 1 таблетка на 1 кг ваги «Дірофен плюс» для кошенят і цуценят;
 • Для дорослих середніх розмірів, Dirofen Plus використання для собак та собак з розрахунком 1 таблетка на 5 кг ваги домашніх тварин;
 • Для великих собак Дірофен Плюс показано для великих порід собак, у кількості 1 таблетки на 20 кг ваги.

Заходи безпеки та особиста гігієна

Використання препарату вимагає відповідності власника або ветеринара загальними нормами та правилами роботи з медичними засобами ветеринарного напрямку. Перш за все, вони забезпечують дотримання особистої гігієни та стандартів безпеки:

 1. Працюючи з ліками, це суворо заборонено палити, їсти рідини або їжу.
 2. Після завершення роботи з речовиною ви обов`язково повинні мити руки милом або іншим очисним засобом.
 3. Використання використаних контейнерів для вторинних цілей суворо заборонено.
 4. Якщо продукт випадково потрапляє в очі, рот або слизові оболонки, уражені ділянки, безумовно, слід промивати під проточною водою. Якщо після входу в організм препарат спричинив гострі алергічні прояви на організмі, ви обов`язково повинні проконсультуватися з лікарем.
 5. Якщо у вас підвищена чутливість до компонентів Dirophen Plus, рекомендується уникати контакту з препаратом або замінити його аналогом.
Протипоказання, обмеження та побічні ефекти

Протипоказання, обмеження та побічні ефекти

Використання "dirophen Plus" у нормах, встановлених виробником. Однак у рідкісних випадках деякі домашні тварини мають негативні прояви шлунково -кишкового тракту (блювота, діарея) та надмірне слиновиділення. Але дані патологій лікування не потребують, оскільки вони проходять самостійно, після зменшення концентрації активних речовин ліки в організмі.

Важливий!Порожня упаковка від препарату повинна бути утилізована відповідно до існуючих норм медичного лікування медичної промисловості.

З передозуванням активними компонентами агента домашні тварини притаманні загальному стані організму, відмови від їжі та води та розладу функціонування шлунково -кишкового тракту. Для того, щоб зменшити сп’яніння тіла, необхідно проводити загальні терапевтичні заходи, використовуючи відповідні сорбенти. Незважаючи на повну безпеку для тіла, цей інструмент має ряд обмежень, що сприяють повному усуненню здатності завдати шкоди домашньому улюбленцю завдяки своєму застосуванню.Сумісність з іншими препаратамиСюди входять такі рекомендації:
 • Дірофен не слід застосовувати у разі індивідуальної непереносимості до компонентів препарату тваринам;
 • Утримуватися від терапії препаратом також має бути в дні на ранніх стадіях;
 • Вам слід відмовитися від препарату, якщо у домашнього улюбленця сильне виснаження організму, інфекційних чи інших захворювань;
 • Використання антигельмінтної терапії показано виключно під наглядом ветеринара і не раніше 14-20 днів після пологів;
 • Продукт не призначений для антигельмінтної терапії у продуктивних тварин.

Дізнайтеся, що це як вибрати кота.

У випадку використання Dirophen Plus кошеня вперше було, тварина має ймовірність розвитку гіперсалізації. Патологія не потребує додаткового лікування, оскільки вона проходить природним чином без втручання ветеринара. Тому ви можете надати тваринам засіб без особливого занепокоєння щодо здоров`я домашніх тварин.

Сумісність з іншими препаратами

Згідно з існуючими рекомендаціями виробника, препарат не слід застосовувати при терапії суглобами трубопрозузином та іншими лікарськими засобами, що сприяють уповільненню синтезу в організмі ферментів групи холінертерази.

Важливий! Щоб досягти бажаного ефекту, необхідно уникнути порушення вищезгаданої діаграми "Дірофен плюс". Якщо вам не вдалося дотримуватися необхідних умов між методами, вам потрібно якомога швидше ввести продукт, але ви не повинні змінювати інтервал між наступними програмами.

Умови зберігання та зберігання

Термін зберігання ліків становить 3 роки з дати виготовлення. Для того, щоб усі компоненти препарату повністю підтримували свою діяльність протягом усього періоду, Dirophen Plus вимагає спеціальних умов зберігання. Перш за все, це сухе місце, захищене від прямого сонячного світла, з температурою від 0 до + 25 ° C. Після терміну дії терміну дії заборонено вживати препарат, оскільки відповідно до нинішніх стандартів його слід утилізувати. Сьогодні ми повністю зрозуміли, що таке "Дірофен плюс" і як правильно надати йому цуценя та дорослих людей. Препарат - це досить потужний, ефективний та швидкий спосіб врятувати домашніх тварин від серйозних паразитарних організмів. Однак для того, щоб використання продукту не було марнотратами грошей та часу, необхідно переконатися, що перебіг лікування відбувається суворо відносно рекомендацій виробника.

Статии на тема
LiveInternet