Собак

Здебільшого металеві собачі ланцюги - це інструмент для навчання тварин великих та середніх розмірів з важким характером та великими прогалинами на тренуванні. Деякі можуть використовуватися щодня, а інші повинні мати навчальний ефект у частині. Якщо труднощі виникають з незалежним вибором, настійно рекомендується проконсультуватися з заводчиком або обробником собак.

Які ланцюги для собак

Для собак у зоомагазинах ви можете побачити найрізноманітніші аксесуари та іграшки. Деякі з них виконують декоративне завдання, інші розроблені для регулювання поведінки чи інших потреб.

Які ланцюги для собак

Металеві аксесуари для собак

Сьогодні металеві ланцюги часто використовуються, завдяки цьому великій кількості їх переважних особливостей:

 • Метал високої якості не викликає роздратування шкіри тварини, може протистояти поганим погодним умовам;
 • Візуально такі ланцюги не руйнують шию тварини і не відволікають її уваги;
 • Під час руху посилань ланцюги видають характерний звук, який можна використовувати в процесі навчання.

Селекціонери також відзначають відмінну якість, міцність та довговічність продукції за досить прийнятну вартість.

Ланцюг для собаки розділений на такі сорти:

 • Собачий ланцюг, або ривковий ланцюг;
 • бумальний ланцюг для собаки;
 • Комірний ланцюг для собак.

Зверніть увагу! В останні роки рідше люди використовували продукти хвилювання, оскільки неефективність собак, які були на повідці протягом усього життя, була доведена.

Металеві повідки та коміри бажані використовувати великі та середні породи для собак, наприклад, німецька вівчарка, хаскі, пітбулі тощо. D. Це буде важко носити металеві вироби з невеликими порідами.

Ланцюг ривків або ланцюг

Для собак, яким потрібно коригувати поведінку, досить часто використовуються повідки для собак. Додатковою перевагою аксесуара є можливість використовувати його кілька способів:

 • Безпосередньо як комір видалення, який при смиканні підтягується на шиї домашнього улюбленця. Каблики та професійні тренери вважають цей атрибут невід`ємною складовою освіти недоброзичливих та неконтрольованих чотиримісних друзів;
 • Як подовжувач для звичайного повідця.

Закриття для собак, що гарантують собак

Ланцюг ривків для собак середніх і великих порід

Конструкції оснащені двома металевими кілець для кріплення за допомогою повідку. Таким чином, при сильній напрузі повідця собака стискає сам горло.

До відома! Середня довжина становить 0,5 метра, а оптимальна товщина для середніх порід - 2,5 мм.

Закриття для собак, що гарантують собак

Підв`язні ланцюги для собачих охоронців в основному виготовлені з високоякісної сталі, щоб посилання не відкривалися в процесі безперервної роботи. Крім того, конструкція оснащена карабіном, завдяки якому здійснюється швидка та надійна фіксація ланцюга на території, де потрібен захист. Необхідно вибрати аксесуар з урахуванням області.

Оптимальна товщина посилань становить близько 5 мм, навантаження-30-45 кг, довжина 3-5 м.

Пішохідна ланцюг

Піхові повідки рекомендується використовувати середні та великі собаки для собак. Довжина і товщина вибраного аксесуара знову залежатимуть від розміру та ваги тварини, а також її темпераменту. Як показує практика, найбільш підходящим варіантом є довжина 0,8-1 м.

Зверніть увагу! Посилання можуть мати різні розміри, форму, у деяких моделях ви можете додатково відрегулювати довжину.

Критерії вибору

Закриття для собак, що гарантують собак

Критерії вибору

Це може здатися важко зробити вибір лише на перший погляд. Під час покупки настійно рекомендується дотримуватися декількох основних критерію.

Вага твариниТовщина ланцюга:
 • не більше 5 кг - до 2 мм;

 • від 5 до 15 кг - 3 мм;

 • 15-25 кг товщиною 4 мм;

 • 25-40 кг-товщини 5 мм.


Якщо тварина має вагу понад 40 кг, то рекомендується надати перевагу ланцюгу казок з рівнем ланок 6 мм.
Довжина аксесуараВибираючи довжину, потрібно враховувати один простий нюанс - чим довше буде продукт, тим більша швидкість швидкості і, відповідно, ривок.
Метод і місце кріпленняВибираючи метод підтримки тварини, настійно рекомендується надати перевагу жорсткому повідку. Якщо амортизатор встановлений із фіксацією та повідком, то це продовжить експлуатаційний період аксесуара.
Поведінкові звички та темперамент твариниТут все просто - чим більш неспокійно і активніше тварина, тим швидше ланцюги зламаються.
ПоверхняЯкщо, наприклад, кабінка з домашнім улюбленцем, буде встановлена ​​на асфальті, то посилання будуть витерти набагато швидше, ніж якщо він встановлений на землі.
Довжина посиланняПродукти з короткими та довгими посиланнями. Чим коротше посилання, тим сильніше аксесуар буде для розриву. Але продукти з короткими посиланнями набагато дорожчі.


Найбільш запущені аксесуари вважаються довжиною 2,5 м. Нендистарні розміри можуть бути виготовлені з ланцюгів, які продаються лічильником. Використовуйте продукти довжиною менше 1,5 м, просто непрактично.

Собак

Металевий повідок для великих собак

Зверніть увагу! Якщо посилання трохи стерті під час роботи, для ремонту ви можете використовувати різьбові карабіни, які призначені для підключення пошкоджених елементів.

Для того, щоб продукт тривав довше, вам потрібно регулярно перевіряти цілісність структури, інакше тварина може зламатись і загубитися або створити багато клопоту своєму власнику, атакуючи людину чи іншу тварину.

Ви можете придбати продукцію у зоомагазинах, вартість їх змінюється дуже. Все залежить від виробника, якості використовуваного матеріалу та багатьох інших факторів. Якщо виникають труднощі при виборі, рекомендується проконсультуватися з продавцем або людиною, яка думає в цих питаннях.

Статии на тема
LiveInternet