Все про собаку сувору "проноратуру" ("пронорація")

Загальна характеристика та виробник

Незважаючи на всі людські переконання, що суха їжа негативно впливає на здоров`я собак, сьогодні це найпопулярніший тип їжі. Нові розробки у виробництві сухої їжі для собак "пронорація" сприяли створенню вдосконаленої преміум -годної лінії для будь -якого віку собак.

Внаслідок таких подій пронатія набув покращеного складу та поповнив натуральними інгредієнтами.

Загальна характеристика та виробник

Їжа домашніх тварин "пронатірів" Він проводиться відповідно до стандартів Американської асоціації контролю та якості продуктів харчування (AAFCO) та вимогами Асоціації канадських ветеринарних лікарів. "Природність" приводиться до продукту, який має найбільшу харчову цінність - м`ясо та м`ясні продукти, овочі, трави.

Особливості упаковки

Якість також впливає на той факт, що їжа не містить барвників, ароматів та консервантів. Для досягнення такої високої якості дозволяє сучасне виробництво PLB International.

Чи знаєте ви?Корм, вибраний з урахуванням віку та зображення собаки, є панацеєю захоплюючих захворювань і є повністю ексклюзивним для використання вітамінних добавок у раціоні.

PLB International - Компанія, яка базується на сімейному бізнесі та є вираженим виробником продуктів з 1969 року. Постійний розвиток у галузі продовольства для домашніх тварин та впровадження сучасних інноваційних технологій дозволяє компанії займати високий рейтинг серед експортованих виробників та визнати у всьому світі, залучаючи нових споживачів.

Прочитайте 10 собак

Якщо ви співвідносите ціну та якість, то міжнародний виробничий продукт PLB належить до сухих кормів Premium. Річ у тому, що природний склад не тільки приносить здоров’я домашнім тваринам, але й "диктує" дорогу ціну в продажах.

Сорти правителя та композиції

Особливості упаковки

Всі продукти, виготовлені PLB International, виробляються у позначених пакетах з графічними символами, що полегшують сприйняття вміщаних компонентів та розуміння вікових обмежень. Позначення основних інгредієнтів - це специфіка використання у конкретних випадках (наприклад, вміст лецитину, розмарину або насіння білизни в продукті).

Важливий!Натуральна дієта собаки не повинна містити та продукти з борошна, t. до.Легко засвоювані вуглеводи такого способу призводять до зміни мікрофлорі та збільшення ймовірності інфекційних захворювань.

У виробництві корму Pronatyur виробник враховує, що такий продукт не підлягає тривалому сховищі, тому діапазон продукції представлений у продажу:

Поради щодо годування

 • Лінійні упаковки упаковки 0,34 кг, 2,72 кг і 13,6 кг;
 • Лінійніорігінальні у пакетах 2,72 кг, 7 кг і 15 кг.
Невеликі та великі пакети дозволяють купувати їжу в необхідному обсязі та допомогти передбачити її споживання.

Дізнайтеся більше, про різноманітність собак як:

А також прочитайте рейтинг Кримові

Сорти правителя та композиції

Торгова марка сухої їжі Pronatyr представлена ​​двома лінійками продуктів у асортименті: цілісна та оригінальна.

"Пронатія" цілісної лінії для собак у асортименті з ключовим складом:

Переваги та недоліки корму

 • Шурік і баттал-розповідання на цуценят2-12 місяці. Збагачення та кальцій для сильної крові, а борошно від оселедця м’яса в складі сприятиме належному розвитку мозку. Вміст калорій (100 г) - 414 ккал;
 • Індійська журавлина, інтендується для дорослих собак 1-7 років. Броунин заробляє захворювання сечостатевої системи, а також містить імбир та кровопролиття протизапальну -низьку на організм тварини.Вміст калорій (100 г) - 400 ккал;

Чи знаєте ви?Так -катуване "шкіра" друге м’ясо (t. Е. Стоячи) має мінімальний вміст жиру, і як частина корму приносить максимальну харчову цінність організму собаки.

 • качки апельсин для собак 1-7 років.Помаранчевий додав до складу тіла, алое веральства, розвиток запальних процесів та ромашки - це відмінний інструмент, який знімає тривогу. Вміст калорій (100 г) - 433 ккал;
 • Сатлантичний лосось та коричневі собаки 1-7 років. Цей вітамінний комплекс є вітамінним комплексом з додаванням авокадо іросмарину, що сприяє роботі печінки та шлунково -кишкового тракту. Крім того, склад роя цикорії знаходиться в складі цукру та холестерину крові тварини. Вміст калорій (100 г) - 395 ккал;

Все про собаку сувору

 • Сохейська біла риба та канадська -й -рис -для непосильних та сидячих собак імпорту з 7 років. Круглі креветки краба як частина їжі націлюють елементи для цілющої життєрадісної тканини, а канадський білий рис - джерело клітковини, що необхідне для пренормального функціонування шлунково -кишкового тракту.Вміст калорій (100 г) - 390 ккал.

Важливий!Частина преміум -годування набагато менше, ніж економ -клас. Це пов’язано з тим, що преміум -продукт повністю всмоктується організмом відповідно, харчова цінність організму приносить менше порцій.

Продукти Orijinal Line в асортименті з ключовим складом:

Все про собаку сувору

 • 19Senior (Schurica) - Для викрадення з 7 років або свиней сидячого способу життя. Шпинат, чебрець і розмарин у складі фідерного впливу на функціонування імунної системи та систему корпусу корпусу собаки. Вміст калорій (100 г) - 375 ккал;
 • 22 дорослі (з рисом та ягнятим)-для зростаючих собак 1-7 років. Відсутні -зарості продукти в складі не приносять собак з чутливою системою. Вивільнення цієї серії продуктів виробляється у двох формах: звичайні та міжгорні гранули (для великих порід).Вміст калорій (100 г) - 389 ккал;
 • 26 дорослих (з куркою)-для собак 1-7 років. Ляжки та шпинат зміцнюють зростаючу собаку, а чебрець покращує травлення. Випуск серії виготовляється у 2 формах: звичайний у великих гранулах (для великих порід).Вміст калорій (100 г) - 410 ккал;
 • 27 Зростання (з куркою)-2 місяці. Цей особливий тип їжі "пронатія" для споживачів, тому кукурудза та соя. Продукт не розчиняє алергію, а пребіотики сприятимуть підтримці нормальної мікрофлори кишечника. Вміст калорій (100 г) - 425 ккал;

Важливий!Переважання рослинних компонентів у корм може спровокувати розвиток серолітіазу у тварин.

 • 28 Зростання (з куркою)-2 місяці. М`ясо, трави та пребіотики сприяють правильному розвитку зростаючого організму, а рис -квіноа та Коренкорія запобіжить утворенню холестерину та високого рівня крові. Виробництво серії виготовляється у двох формах: звичайні та у великих гранулах (для цуценят великої породи). Вміст калорій (100 г) - 419 ккал.

Все про собаку сувору

Крім того, PLB International виготовляє цілісні та оригінальні серії у вигляді консервованої їжі. Меню, поживна цінність та вміст калорій у таких каналах ідентичні "сухому".

Прочитайте також, як доглядати за цуценятами породи

Поради щодо годування

Щоб уникнути перевантаження та перевантаження травної системи, компанія розробила спеціальну таблицю розрахунків частин. Дозування порцій корму для собак «пронатія» проводиться по відношенню до ваги собаки:

 • Петамійці своєї маси до 5,5 кг - 52 г подаються до обігрівача;
 • Петамійці своєї маси до 9,5 кг - 80 г подаються до обігрівача;

Все про собаку сувору

 • Петамійці своєї маси до 15,5 кг - виділене годування 115 г;
 • Петамійці своєї маси до 22,5 кг - 150 г подаються;
 • Петамійці своєї маси до 33,5 кг - відраховували годування в 201 г;
 • Петамійці до своєї маси до 45,5 кг - 255 г годування постачаються;
 • Петамійці понад 45,5 кг - 455 г.
Кожна упаковка продуктів має детальну таблицю розрахунків, тому не буде важко обчислити порцію правильно.

Чи знаєте ви?Досить закруглений живіт собаки після їжі вказує на перегодовування і, відповідно, переїдання.

Переваги та недоліки корму

Незважаючи на природність та корисність сухої їжі бренду Pronaturra, відгуки про продукт дуже різноманітні і говорять не лише про переваги, але й про деякі недоліки продукту.

Щоб зберегти здоров`я свого вихованця, вам потрібно регулярно проводити профілактичне лікування ферментами як:, а також протилежна допомога та інші.

Про плюс

Відповідно до численних оглядів торговельної марки Prontur, переваги можна віднести до:

Все про собаку сувору

 • наявність контролю якості за якістю;
 • Природні інгредієнти в складі;
 • Вітаміннексокомплекси та пребіотики в композиції;
 • відсутня -без яловичини в композиції, що спричиняє алергію у тварини;
 • відсутні -інтенсивні консерванти та барвники;
 • простота розрахунку порцій;
 • Чітко система маркування на упаковці;
 • Наявність мульти -ваги різної ваги.

Важливий!Висока засвоюваність поживних речовин з їжі досягається за умови постійного використання кормів високої якості. З частою зміною торгових брендів засвоюваність падає навпіл, що негативно відображає здоров`я собаки.

Про мінуси

Негативні відгуки відображають лише два недоліки продуктів:

 • Відсутність ароматів та підсилювачів у складі може не одразу зацікавити собаку;
 • Висока ціна на торгові марки.

Все про собаку сувору

PLB International, вироблений сухою їжею бренду Pronatier, належить до класу преміум -класу. Ця оцінка приводиться до продукту природним та багатим складом. Природні компоненти є основою дієти та здорового харчування тварини, а їх співвідношення в лінійках бренду спеціально розроблений для собак різного віку. Упаковка містить зрозумілу маркування та спеціальну таблицю розрахунку порцій на спині, ці позначення прості та зрозумілі для розуміння людей будь -якого віку.

Статии на тема
LiveInternet