Фаріоновський собака: єгипетський анібус, опис породи

Собака Фаріонов вважається однією з найдавніших у родині ПСОВ. Перш ніж отримати цю породу, слід дізнатися про її характеристики характеру, поведінки, догляду тощо. D.

Історія походження виду

У Єгипту виникла собака Фаріонова. У стародавній літературі про це багато описів. На одному з знайдених артефактів дослідники знайшли зображення цієї собаки, які полюють на Газелі. Її образ також був захоплений на картинах з фараонами та благородством.

Історія походження виду

Як виглядає собака фараона

До відома! Є ще одна порода, яка вважається собакою -фараоном - Басені. Єгипетська собака має схожість з Богом Анубісом.

Фенікійські купці привезли до Фаралова собаку, або Анубіс, як багато хто називає її на Мальті, де її називали кролячим собакою для мисливських гризунів та царів. З 1984 року. Порода була офіційно визнана в США.

Опис та зовнішній вигляд фараона собаки

Собака фараона витончена і аристократія. Доросла тварина досягає зростання приблизно на 64 см, а вага не перевищує 25 кг.

Відповідно до стандарту, у собаки витончений силует, витягнута голова клину, у формі довгої шиї.

Опис та зовнішній вигляд фараона собаки

Собаки мають великі застійні вуха

Охарактерні очі не великі, мають бурштиновий відтінок. Блискуча вовна значно прилегла до шкіри. Колір вовни завжди має червонувато-коричневий відтінок різного ступеня насичення.

Зверніть увагу! Собака Фаріонов не може бути чорною.

Особливості характеру та поведінки

Білі плями прийнятні на грудях, пальцях, кінчику хвоста та лобової частини

Особливості характеру та поведінки

Собаки собаки добрі та ласкаві. Охоронці з них не найкращі. У хорошому настрої вони можуть зморщити ніс і розтягувати рот, для якого їх іноді називають "посмішками".

Анубіс Собака-порода, яка сильно прив’язана до власника, членів сім`ї. Залишаючись вдома наодинці, собаку буде нудно. Він не підходить для незнайомців, ставиться до них без агресії, але проявляє обережність.

До відома! З маленькими дітьми собака ідеально відходить, бере активну участь у своїх іграх.

Полювання на чуття розвивається на високому рівні, отже, дізнавшись запах гри, він може поспішати на неї, ігноруючи команди власника.

Освіта та навчання

Щоб навчити вихованця фараона, слід почати з віку цуценя. Цуценята демонструють велику діяльність, тому їх потрібно частіше виводити на вулицю, щоб вони бачили людей, інших тварин, автомобілів.

Тварина швидко асимітує команди, на три місяці собака повинна розуміти і виконувати прості команди - дайте лапу, сісти і лягти. Зі зростанням домашнього улюбленця команди складні.

Важливий! Через велику впертість собака може відмовитись виконувати власника власника, фізично покарати за непокору категорично неприйнятним. Досить перевищити голос для розумної собаки, і вона обов`язково послухає.

Піклуйтеся про дорослу собаку та цуценят

Найкращий варіант для комфортної живої тварини - це приватний будинок. У квартирі він відчуває себе обмеженим, але може змиритися. Собаці потрібні часті довгі прогулянки, активні ігри.

Тварину можна вивезти на вулицю з другого місяця життя, щоб ознайомитись із зовнішнім світом. Не рекомендується відпускати повідку, оскільки допитливий цуценя може легко втекти, вивчаючи область. У віці 2,5 місяців цуценя може звикнути до туалету на вулиці.

Важливий! Єгипетська собака не терпить холодної погоди, взимку потребує комбінезони.

Їй не потрібен особливий догляд, оскільки вона чиста, а неприємний запах вовни не приходить. Раз на тиждень шерсть слід очистити мокрим рукавицею, вам потрібно купатися, якщо чотирьох змагань дуже заплямований на прогулянці. Шампунь додається до води для плавання, йому не потрібно пінити його на собаці.

Тварина вирощує тварину на асфальті, або власник повинен отримати ножиці для різання кігтів собак.

Зверніть увагу! Доросла собака породи єгипетських фараонів потребує довгих прогулянок щонайменше 2 рази на день.

Освіта та навчання

Собака воліє активно грати, замість того, щоб виконувати один і той же тип команд

Особливості годування

Єгипетська витончена порода собак у їжі є неважливою, готовою їсти як промислову їжу для собак, так і натуральну.

Якщо власник збирається годувати домашнього улюбленця готовою їжею, він повинен бути високоякісною, дешевий корм для зростання здорового вихованця не підходить.

Важливий! Економія на харчування звіра зашкодить його здоров’ю.

Під час годування натуральних інгредієнтів у щоденному раціоні слід бути присутніми сортами м`яса - курки, яловичини, індички тощо. D. FaraOneov також здоровий месенджер повинен використовувати продукти з кислим молоком - кефір, сир. Раз на тиждень сир можна змішати з яйцем. Хорватів наведені в мінімальній кількості з молочними продуктами або м`ясом. Овочів (морква, гарбуз, кабачки, солодкий перець) слід надати сирим. Якщо собака відмовляється їсти, ви можете змішати їх з м`ясом.

Так що єгипетський елегантний гончак не втрачає фізичної форми, це не може перегодовувати.

Розповсюдження та тривалість життя

Він може жити єгипетською здоровою собакою близько 17 років. Селекціонери, які займаються їх розведенням, не повинні перетинати собак зі своїми родичами крові, інакше потомство матиме відхилення в розвитку.

В’язання та вагітність

Після початку Еструса 11-15 днів вважаються найкращими для в`язання.

Піклуйтеся про дорослу собаку та цуценят

В`язання собак рекомендується у віці двох років

Особливості вагітності та пологів

Найчастіше вагітність та пологи протікають без ускладнень. Фараон вагітні собаки похвалилися через 58-63 днів. У сміті є до 10 цуценят одночасно. Під час вагітності дієта незначно змінюється, вона збільшується, включає вітаміни групи В, а також a, e, d.

Як вибрати цуценя

Щоб вибрати здорового цуценя, потрібно навчитися у заводчика про його батьків. Якщо у них є аномалії, то проблеми зі здоров’ям, швидше за все, будуть передані та цуценя. Четвероногих повинен мати паспорт з усіма позначками про щеплення та переслідування паразитів. Здоровий цуценя чистокровного повинен бути цікавим, товариським з гладким волоссям.

Особливості годування

Щенята повинні мати здорове гладке волосся

Скільки витрат і де можна придбати

Вітання єгипетського фараона вважається рідкісною породою, тому досвідчених селекціонерів слід купувати у цуценя. Вартість цуценя рідкісна:

 • $ 800-1000 на щеня без документів та невідомого родоводу;
 • $ 1500-3000-ціна чистокровного цуценя з усіма документами;
 • понад 3000 $* - ціна ексклюзивного домашнього улюбленця.

Вибір прізвиськи

Псевдонім повинен бути коротким і звучним. Власники люблять давати цуценятам незвичайні назви, пов’язані з міфологією чи літературою. Дівчата називають ISIS, Siri, Cleo, Osana, Maat. Хлопчиків називають Анубіс, Рамзес, Нефат, Кесон, Фараон, Сет.

Плюси і мінуси породи

Порода має багато переваг та деяких недоліків:

ПеревагиМінус
 • розвинений інтелект;

 • відданість;

 • полювання на чуття;

 • любов до дітей;

 • Не потрібна особлива допомога.

 • впертий характер;

 • висока ціна;

 • схильність до алергії та переохолодження.


Собака Фаріонов завжди викликала інтерес до себе. Хтось не байдуже до її благодаті, хтось захоплюється її персонажем. Неможливо залишатися байдужим до неї. Недарма собака займає місце серед найдорожчих і вимагаючих порід.

*Ціни вказані на листопад 2019 року.

Статии на тема
LiveInternet