Типи домашніх щурів - які кольори

Гризуни декоративних видів тривалий час живуть з людиною. Відмінні особливості щурів помітні у своєму стані - структура вовни, кольору, форми тіла та голови.Декоративні тварини вважаються невибагливими та товариськими домашніми тваринами, які не пов`язані з дикими гризунами. Про які декоративні щури будинку описані у статті.

Типи та породи декоративних щурів

Існують різні типи домашніх щурів, які з належною обробкою стають посібниками. Залежно від типу вовни, тварини - це стандартні, атласні, кучеряві, сфінкси. Середня вага дорослих самців становить від 400 до 650 грам, а самки-250-450 грам.

Типи та породи декоративних щурів

Домашні щури

Стандартний

Стандарт домашніх гірських порід щурів характеризується пропорційною статурою. Вони стрункі та спритні тварини. У верхній частині голови пропорційні вуха невеликих розмірів. По всьому гризуна є блискуча шерсть. На лапах і хвості шерсть коротка.

На вухах легкі тварини мають оксамитову шерсть. Над очима і на щоках антен. Якщо гризун має різний тип вовни, то вуса можуть бути короткими і скрученими. Декоративні щури стандартного стандарту - одна з найбільших гризунів, вага яких досягають 500 грам.

Дамбо

Щури цієї породи відрізняються структурою черепа. Округлі вуха розташовані посередині голови, що трохи сплющене.

Кольори декоративних щурів

Порода є дамбо

Тварини мають дамбо вуха повністю. У деяких людей вони злегка нахиляються по краях. Деякі копії мають трохи виступаючу потилицю. За твариною має розширену форму тіла.

Рекс

Рекс - тварини, які мають кучеряву і тверду вовну. Короткі локони розташовані на щоках.

Тип декоративних щурів Dabl REX з`являється у батьків з кучерявою вовною. Шкіра таких тварин усіяла ділянками з твердим волоссям або пухом. Дипка - це особливість породи. Після народження домашня тварина втрачає пальто, а секції з`являються в розділах. Після цього вовна росте, і в тих місцях, де вона була - випадає.

До відома! Цей вид не має офіційної назви.

Сфінкс

Це свого роду домашні щури, які взагалі не мають шерсть. У деяких випадках у паху, лапах і головах є невеликий пух. Гризуни мають рожеву шкіру, на якій видно складки. Деякі люди мають чорні плями на шкірі.

Інші спеціальні типи

Порода сфінкса

Атлас

Атласні тварини мають тонку і блискучу вовну. Привабливість гризунів забезпечується сяйвом хутряного пальто. Деякі атласні домашні тварини мають коротку вовну, як стандартні тварини.

Навряд чи

Тварина має назву розмови. У нього повністю відсутність хвоста. Тіло має групу форму, яку тварини відрізняються від інших видів. Тварини без хвоста активні та розумні. Шерсть гризунів - кучерява або стандартна різні кольори. Деякі люди мають абсолютно відсутнє покриття волосся.

Яка різниця між декоративним щуром і загальною

Вільний щур

Манкс

Щурів Манкса характеризується відсутністю хвоста, тому вони приписуються групі інвалідів. Більшість цих тварин мають хворобу сечовивідної системи та задніх ніг. Вовна тварини - пряма або кучерява, кольорова - різна.

Інші породи декоративних щурів

Серед цікавих порід декоративних домашніх тварин виділяються фази. У своєму зовнішньому вигляді вони схожі на сфінкси. На шкірі є лише пух, а зовнішнє волосся відсутнє. Довгошкірі щури виглядають як стандартні, але мають пальто довше.

Кольори декоративних щурів

Щури поділяються на типи забарвлення. Вони монофонічні або помічені. У простих людей забарвлення - чорне, біле, платинові, норки, синій різних варіантів тощо. D.

Крім того, відрізняються такі типи:

  • Позначені щури мають волосся різних кольорів. Нокірні волосся прості. Колір фауна має яскраво -помаранчевий колір.
  • Срібні щури мають схрещування між сірими та білими волосками, тому їх хутряна пальто буквально виблискує.
  • Забарвлення Aguti має гарний каштановий колір та індивідуальні вовни - чорні. Короткі та середні волосся мають помаранчевий або жовтий відтінок.
  • Ембер -забарвлені щури мають волосся.
  • Удари кориці мають хутряне пальто в червоно-коричневому тоні.
  • Фаун -щури мають кавову шерсть, яка має золотий відтінок.
  • Перлові, що виглядають гризуни, мають сріблястий або легкий відтінок.

Комбіновані кольори домашніх тварин поєднують кілька кольорів. Наприклад, сиамський вигляд має бежевий тулуб. Задня спина, морда та вуха мають темно -коричневий колір. Сіамські щури можуть мати чорні очі та стандартне забарвлення. Сіамський синій має вершкове хутряне пальто, яке має срібний відтінок.

Гімалаян -це сніговий білий колір, який характеризується однорідністю по всьому тілу. На тілі є темно -коричневі плями. Очі мають червоний колір.

Бірманські люди мають навіть коричневий колір, а пшеничний бірманський - піщаний колір і темніші плями.

Розмір декоративної щура

Поставлені тварини

Інші спеціальні типи

Є різновиди декоративних тварин, які мають незвичайний колір або колір очей. Це цінні тварини, які популярні.

З гетерохромією

Різні очі - це мутація, яка не може передаватися іншим поколінням. Для того, щоб відкликати таких тварин, вам потрібна систематична племінна робота. У більшості випадків гризуни мають одне рожеве око, а другий чорний або рубіновий колір. Значення тварини залежить від контрасту кольорів органів зору. Хутряне пальто з катастрофічними тваринами може мати будь -який колір.

Хрипкий

У своєму кольорі щур нагадує шпильну собаку. Обидва тварини мають характерну маску на морді. Відмінна особливість гризунів від собак - зміна кольору вовни протягом усього життя.

Фізіологічні особливості домашнього щура

Порода хаскі

Залежно від кольору, вони можуть бути Baders та смугами. У першому випадку на задній частині тварини є темна вовня. Бендади мають темний колір лише на капоті. При народженні колір щура простий. Вовна починає згасати при 4-6 місяців народження. Цінна порода кольору схожа на суміш солі та перцю. Очі звіра червоного або рубінового кольору.

Альбінос

Порода альбіносу розводиться в лабораторії. У них біле гладке волосся і червоні очі. Лабораторні тварини розумні та віддані. Завдяки хорошому персонажі щури популярні серед любителів домашніх тварин.

Типи домашніх щурів - які кольори

Альбінос

Яка різниця між декоративним щуром і загальною

Дикі та звичайні щури - представники одного типу. Сірі щури у простих людей називають трансійцями. Вони живуть у сараях, підвалах, комунальних кімнатах. Декоративні особи відображаються в лабораторних умовах. Тривалість життя диких видів становить 1-1,5 років, а декоративна 3 роки.

Обидва типи домашніх тварин живляться на одній продукції. Декоративні щури, як і дикі види, дуже активні та чутливі до УЗД.

Розмір декоративної щура

Розмір тварини залежить від її здоров`я, генетики, типу та умов. Довжина диких хижацьких щурів досягає 20 сантиметрів. Його вага-230-250 грам.

Тварини, які живуть вдома, часто мають ожиріння, оскільки вони мають вільний доступ до харчових продуктів. Середня вага дорослих самців-400-500 грам. Максимальна тварина може важити 800-900 грам. Вага самок становить від 250 до 500 грам.

Вага домашніх тварин породи сфінкса становить 350-400 грам, дамбо-250-500, атлас-450-800, REX-200-600, Dumble-Rex-250-600, вільне колесо-250-450.

Фізіологічні особливості домашнього щура

Пухнасті гризуни живуть в середньому протягом 2 років. Якщо ви надаєте належний догляд, то тривалість життя життя. У дикій природі щури полюють вночі, тому вони засинають вдень. Якщо людина живе вдома, то вона звикає до режиму власника, тож він прокидається вдень.

Декоративні щури - невибагливі та чисті тварини. Для їх обслуговування власники купують спеціальні просторі клітини, від 60 літрів. Хаманти підходять для хом`яків. Цей вміст зменшить тривалість життя домашнього улюбленця.

Важливий! Якщо в клітці є колесо, то під час гри гризун може бути травмований.

Спротово заборонено використовувати банку або акваріум для підтримки тварин, оскільки повітря не циркулює в цих суднах. Домашні тварини рекомендуються зберігати в клітинах багаторівневого рівня. Вони повинні бути обладнані будинком, питтям, годівницею, мінеральним каменем, з яким домашні тварини шліфують зуби. Щоб вихованця не набридло, вам потрібно розмістити іграшки в клітку.

Домашні гризуни люблять підніматися, тому камера повинна бути оснащена різними перешкодами, рухами, сходи. У той же час, ви не повинні перестаратися в прикрасі житла для домашнього улюбленця. Тварини почуваються добре в присутності простору. Коли рухи є ADO, їх здоров`я погіршується.

Типи домашніх щурів - які кольори

Клітка для домашнього улюбленця

Очищення очищення проводиться раз на тиждень і складається з повної дезінфекції.Основна складова дієти гризунів - це зерно. Він також повинен складатися з овочів і фруктів, тваринної їжі - яйця, м’яса. Ви можете надати перевагу готовим збалансованим каналам, які складаються з усіх необхідних елементів.

Декоративний щур - це пухнаста тварина, яка має привабливий вигляд. Існує велика кількість сортів домашніх гризунів, що дає можливість вибрати найприємнішу тварину для власника.

Статии на тема
LiveInternet