Босіта: їжа для котів та кошенят будь -яких порід

Bosita - котяча їжа, поширена на батьківщині, у Швеції, але відносно нова на російському ринку. Тим часом знайти його у великих магазинах не складно. Виробники приписують свій продукт до класу Super Premium, що дозволяє нам говорити про нього як якісну, збалансовану дієту для домашніх тварин.

Переваги бренду Bozita для котів

Основна перевага цього бренду - різноманітність. Bosita для котів представляє багато продуктів, які відповідають потребам домашніх тварин з різними фізіологічними характеристиками. Це вирішує проблему пошуку відповідного харчування для молодих та літніх тварин, фаворитів з алергією та чутливим травленням.

Переваги бренду Bozita для котів

Bosita - це висока якість та різноманітність шведської

Ще одним важливим плюсом Босіта є композиція. Відмітною особливістю сухої їжі цього бренду є вміст білків (приблизно 30 % від загальної маси). Більше того, у них є тварина, а не рослинне походження, що важливо для нормального функціонування тіла кішки.

До відома! Смур містить багато вітамінів та макро елементів, які допомагають покращити стан шкіри та вовни, кістки, зубів.

Історія виробника

Bozita - котяча їжа з більш ніж століттями - історія. Його батьківщина - Швеція, і засновник компанії вважається. Гей, хлопець. Довгий час він проводив подорожі, відвідував Шотландію, де набув досвіду та знань про те, як підтримувати здоров`я домашніх тварин через належне харчування. Повернувшись до рідної Швеції, він зупинився у місті Воргорда і почав працювати над створенням власної компанії - Doggy ab.

Історія виробника

Сорти посудок

Перший продукт, випущений Гейманом у 1903 році., стала собачою їжею Vårgårda собачим борошном. Його смак сподобався шведським домашнім тваринам, тому компанія продовжувала свою роботу, випускаючи все більш різноманітні товари, цього разу як для собак, так і для котів.

Зверніть увагу! Сьогодні Босіта популярна серед мешканців Швеції. Компанія збирає понад 500 мільйонів крон щорічно. Сучасна собачка AB включає 160 працівників, які контролюють якість продукції та намагаються зробити її максимально різноманітною та корисною, враховуючи думку ветеринарів.

Що є частиною

Інгредієнти подачі залежать від вибраного правителя. Як основний м`ясний компонент, м`ясо часто використовується:

 • ягня;
 • лося;
 • олені;
 • лосось;
 • Курка.

Зверніть увагу! Деякі корми можуть вказувати на інгредієнти, такі як свиняче борошно, гідролізована або зневоднена курка. Таке формулювання означає, що різні суб`єкти можуть використовуватися у виробництві замість чистого м’яса.

Джерела вуглеводів у харчуванні в основному є пшеницею та кукурудзою, що характерно для котячих кормів преміум-класу та економічного класу. Однак Bosita також виробляє рамкові продукти, в яких ці інгредієнти замінюються на горох та картоплю.

Ви можете знайти:

 • сухий білок (свинина, яловичина);
 • кістковий жир;
 • рибне борошно;
 • лігноцелюлоза;
 • мінеральні речовини.

Серед харчових добавок є вітаміни (A, D3, E), таурін, L-карнітин.

Що є частиною

Важливо завжди звертати увагу на композицію, оскільки деякі корми не гарантують наявність чистого м’яса та відсутності компонентів зерна

Асортимент корму

Doggy AB не виробляє продукти для конкретних порід, але враховує багато інших факторів. Bosita пропонує котячий корм з різним рівнем активності: низький, помірний та збільшений. У них співвідношення поживних речовин буде таким, що сидячі домашні тварини не набувають зайвої ваги, і найпотужніші, навпаки, не страждають від його відсутності.

Також подача виготовляється відповідно до розміру домашнього улюбленця. Існує босіта для великих котів (2 кг у зграї), для малих і середніх порід. Крім того, можна вибрати їжу відповідно до характеристик тіла тварини. Спеціальні коти для котів з проблематичним перетравленням та алергією виробляються.

Сухий

Більшість продуктів бренду Bozita - це суха їжа. Вони є збалансованою дієтою в круглих гранулах і діаметром близько 0,5 см.

Важливий! Bosita Feed для кошенят менші, щоб дітям зручно перемогти його.

Продукція виробляється в декількох рядках:

 • Безранная;
 • з зайвою вагою;
 • для котів з чутливою шкірою;
 • без пшениці;
 • З чутливим травленням.

Є окремі корми для маленьких, дорослих, вагітних та літніх котів. Якщо було вирішено стерилізувати домашнього улюбленця, Bosita зможе запропонувати відповідну дієту, яка відповідає всім її потребам.

Важливий! Варто також вибрати продукт, враховуючи рухливість кота, оскільки дієта активної тварини значно відрізнятиметься від їжі за пасивним улюбленим вмістом калорій.

Консерви

Окрім сухого корму, Bozita також виробляє вологість, обожнюється багатьма домашніми тваринами. Вони виробляються у вигляді або сумки 85 г, або невеликих картонних коробки 375 г. Їжа -це повноцінна дієта і може замінити сухість.

Асортимент корму

Bosita також вивільняє різноманітні мокру їжу

Продукти мають різні смаки. Найчастіше ви можете знайти такі варіанти з м`ясом:

 • олені;
 • ягня;
 • лосось;
 • Туреччина;
 • Лангостин;
 • качки;
 • Курка;
 • яловичина.

На відміну від сухого корму у вологому, компоненти зерна не містяться. Як правило, 50 % всієї композиції - це виключно м`ясні продукти, що є хорошим показником. У виробництві котячої їжі використовується або желе, або соус використовується.

Ціна і де купити

Сьогодні Бозіта - одна з популярних кормів не лише у Швеції, але й у всьому світі, в тому числі в Росії. Продукція цього бренду доступна в більшості великих зоомагазин, особливо якщо мова йде про такі міста, як Москва, Санкт -Петербург, Тула, Рязан та інші.

Зверніть увагу! Навіть за відсутності бозизиту на місцевих полицях завжди є можливість замовити суху їжу або консерви в Інтернеті. Продукти цього бренду можна знайти в більшості інтернет -магазинів.

Вартість буде змінюватися залежно від розміру упаковки та типу подачі, але в середньому ціна буде такою:

 • 400 г - 380 рублів.*;
 • 2 кг - 1500 рублів.;
 • 10 кг - 6500 рублів.

Таблиця: Яку їжу замінити Босіта

Якщо з якихось причин годування Бозита було недоступним, ви завжди можете знайти альтернативу. Серед аналогічного корму вирізняється наступне:

Один&ЄдинийБельгійський корм класу супер -преміум -класу з натуральними м`ясними інгредієнтами, велика кількість вітамінів за відсутності зерна.400 г - 380 рублів.- 2 кг - 1500 рублів.
Британська турботаЧеський корм класу супер-преміум-класу відрізняється найрізноманітнішими продуктами та високоякісною складом, є правитель з мокрою їжею.400 г - 300 рублів.- 2 кг - 850 рублів.- 7 кг - 2800 рублів.
КанаганБританський супер преміум, Безерновая, відрізняється високим вмістом м`яса, великою кількістю вітамінних добавок.375 G - 400 рублів.- 1,5 кг - 1500 рублів.- 4 кг - 3000 рублів.
Арден ГранджЩе один супер -преміальний корм з Великобританії виготовляється без зерна з натуральними м`ясними інгредієнтами та корисними харчовими добавками.400 г - 380 рублів.- 2 кг - 1200 рублів.- 4 кг - 2000 р.- 8 кг - 3800 рублів.


Bozita -це високоякісна шведська їжа, яка допоможе не лише нормалізувати травну систему, але й покращить загальний стан кота. Відрізняється найрізноманітнішими продуктами.

*Ціни в статті вказані на лютий 2020 року.

Статии на тема
LiveInternet