“Ветом 1.1 ": як розмножуватися та дати котам

Опис, склад, вихідна форма

Препарат "vetom 1.1 "ветеринари використовують вже багато років для лікування домашніх котів та котів. І не марно, оскільки він має багато позитивних властивостей, дозволяє швидко відновитись після операції або будь -якого захворювання. Давайте детальніше знайдемося з цим препаратом і з’ясумо, який його склад, терапевтичний ефект, дозування та багато іншого.

Опис, склад, вихідна форма

Vetom є дуже популярним, оскільки це ефективний інструмент у боротьбі з багатьма захворюваннями. Його можна використовувати для профілактичних цілей для прискорення росту та підтримки імунітету. Терапевтичний ефект

Він має форму білого порошку з солодким смаком, добре розчинений у воді, виражений запах не має.

Чи знаєте ви?Коти не мають рецепторів, відповідальних за розпізнавання солодкого смаку. Тому такі продукти, як печиво, торти та шоколад для людей, не представляють для них жодного інтересу.

Основна дійсна компонент у складі - це концентрована паличка для сіна, яка запускає процес виробництва інтерферону. Інтерферон - це білок, відповідальний за захист організму, і це головний бар`єр для патогенних мікроорганізмів. Бактерії палички сіна мають тип суперечки і зберігаються в спеціальному поживному середовищі, що також є компонентом препарату.

Перегляньте інструкції щодо використання інших котів для котів, таких як: і

Це нешкідливі рослинні компоненти, такі як екстракт кукурудзи, крохмаль і цукровий порошок. "Vetom" випускається в пакетах від 2 до 200 г або в пляшках від 500 до 1000 г. Всередині мішків для фольги, в яких порошок герметизується, а пляшки герметично закриті щільною кришкою. Є ще один тип наркотиків - таблетки та капсули, однак, дуже важко знайти їх на полицях зоомагазин.

Важливий!Форма вивільнення препарату не впливає на його ефективність, тому ви можете придбати будь -який із запропонованих у зоомагазині.

Терапевтичний ефект

Його дія "ветеринара" починається в шлунку. Сіно -паличка осідає на своїх стінах, і з цього моменту починається процес активного виробництва інтерферону. Після цього регулюється травний тракт, метаболізм нормалізується, а процеси регенерації також стимулюються в організмі. Крім того, цей препарат підвищує стійкість організму до вірусів, різних видів грибів та бактерій, а також покращує стійкість до алергічних реакцій. Усі ці позитивні фактори можна узагальнити і сказати, що «ветеринар» працює як імуномодулятор, підштовхуючи тіло до боротьби з чужими проявами. Показання до застосування

Показання до застосування

Ми перераховуємо найпоширеніші причини, чому кішка може призначити курс прийому ветоми:

 • будь -яка форма алергічних реакцій;
 • Вага тіла вище норми;
 • слабкий імунітет;
 • Гормональні розлади;
 • порушений або повільний метаболізм;
 • захворювання, спричинені вірусом;
 • онкологія;
 • шлунково -кишкові розлади;
 • різні види інфекцій;
 • Погане зростання кошенят;
 • отруєння;
 • одужання після операції;
 • діарея.

Чи знаєте ви?Щоденник у котів може викликати молоко. Існує поширена думка, що коти є закоханими молоком, але ця інформація насправді помилкова. Справа в тому, що більшість наших пухнасті друзі мають непереносимість лактози, тому молоко - це не найкраща ідея для лікування.

Але, звичайно, це неповний список, оскільки, як ми вже згадували, препарат можна призначити для профілактичних цілей як для малих, так і для дорослих котів, і котів. Ви завжди можете запитати ветеринара з якою метою він призначив цей інструмент.

Процедура застосування та дози

Процедура застосування та дози

Це не важко використовувати, достатньо читати прикріплені інструкції для використання для котів. Потрібно розбавити порошок у чистій воді, поки не буде отримано суспензію.

Виходячи з мети прийому, існують такі дозування:

 • Профілактика - раз на день у кількості 50 мг на 1 кг маси тіла. Курс зазвичай триває близько двох -трьох тижнів.
 • У важких формах дисбактеріоз, діарея та інших захворювань кишечника проводиться до введення препарату. Він використовується в таких випадках 3-5 днів.
 • При зниженому імунітті зазвичай викидається 50 мг/кг двічі на день. Курс прийому - один тиждень.
 • З інфекцією або вірусним захворюванням дозування залишається однаковим, лише 4 рази на день протягом 3-5 днів.
 • У разі порушення травлення однакова дозування раз на три дні протягом 10 днів.
Заходи безпеки та особиста гігієна

Якщо у вас є сумніви щодо того, як розводити "Veta 1.1 ”для котів рекомендації для вас будуть такими: візьміть чайну ложку, виміряйте необхідну кількість порошку і розведіть у невеликій кількості теплої води з температурою 38-40 градусів.

Важливий!Порошок не повністю розчиняється у воді, тому не чекайте, поки це станеться.

Після цього ви можете додати ліки до звичайного пиття та їжі, кількість препарату зазвичай невелика, тому це не впливає на смак. Але якщо, тим не менш, кішка чи кішка пахли якийсь смак, то ви можете використовувати шприц і ввести рот, намагаючись дістатися до кореня язика.

Дізнайтеся більше, ніж коти хворі і які методи лікування захворювань, таких як:

Заходи безпеки та особиста гігієна

При використанні препарату "vetom 1.1 "повинен дотримуватися певних правил особистої гігієни та заходів безпеки, а саме:

 • Під час приготування наркотиків ви не можете їсти їжу, напої та диму;
 • Після закінчення всіх процедур добре очистити руки милом;
 • Якщо продукт входить у шкіру або слизові оболонки, то вам потрібно негайно промити їх проточною водою.
Протипоказання та побічні ефекти

Протипоказання та побічні ефекти

Побічні ефекти після використання "ветома" не були знайдені, тобто це цілком безпечно, і ви можете сміливо віддати його своєму пухнастому другу. Єдиний виняток - кішка з діабетом, в цьому випадку приймати цей препарат неприйнятний. Багато власників пухів часто переживають за лікарів про виникнення алергії, але ми поспішаємо заспокоїти вас, оскільки така реакція може виникати лише з індивідуальною непереносимістю до бактерій сінової палички, що рідко рідко рідко рідко.

Важливий!Це не варто через відсутність поганих наслідків від прийому, щоб нехтувати дозуванням. Ви обов`язково повинні проконсультуватися з лікарем у ветеринарі ЩоВЕтома 1.один" І завжди виконуйте Інструкції для дорослі коти та кошенята.

Умови зберігання та зберігання

Термін зберігання препарату становить 4 роки з дати продажу. Після закінчення терміну дії терміну закінчення терміну дії його не можна використовувати. Він зберігається і транспортується в місці, де велика кількість світла та вологості не падає при температурі від 0 до 30 градусів. Після відкриття упаковки зберігайте при кімнатній температурі не більше 15 днів. Якщо в будинку є діти, то зберігайте в місцях недоступно для них. Умови зберігання та зберігання

“Ветом 1.1 "Він добре зарекомендував себе на домашніх широтах як ліки, які прекрасно відзначають травні порушення, допомагаючи впоратися з патогенними мікроорганізмами та покращує метаболізм. Крім того, він практично не має протипоказань та побічних ефектів. І зручна упаковка та низька ціна будуть додатковими перевагами при її купівлі. Тепер ви знаєте, як дати йому кішку і за яких обставин «vetom 1.1 "буде ефективним. Тільки не забудьте проконсультуватися з ветеринаром.

61

Статии на тема
LiveInternet