Годуйте дрібні породи для цуценят, а також великі та середні види

Собака з невеликою породою та великий щеня мають абсолютно різні потреби, але є загальні особливості. Через невеликий розмір втрати тепла збільшуються у всіх маленьких тварин, тому їм потрібно додаткове джерело енергії. Їм потрібні невеликі шматочки їжі, зручні для жування.

Огляд найкращих виробників цуценят

Ознака хорошої марки собачої їжі - наявність спеціальної лінії для цуценят. Ці якості відрізняються продуктами Premium та Super-Premium Class.

Королівський канін

Лінія харчування для здоров`я породи спеціально пристосована для цуценят різних порід. За віком їжа ділиться на кілька груп:

  • Стартер - менше 2 місяців, для вагітних та годуючих собак;
  • PUPP - від 2 до 8 місяців;
  • Юніор - старше 8 місяців.

Огляд найкращих виробників цуценят

Як нагодувати маленького домашнього улюбленця

Міні, середні, максі, гігантські виробляються з точки зору тварин.

Зверніть увагу! Преміум -продукти - це їжа з оптимальним співвідношенням ціни/якості, яка, поряд із натуральними інгредієнтами, містить різні добавки, що посилюють смак та запах харчування.

План Purina Pro

Цей бренд виробляє лінійку сухих домашніх тварин з особливими потребами. Найпопулярніші продукти -це високоякісна корм для тварин з чутливим травленням та шкірою.

Як годувати собак дрібних порід

Пурина для невеликих порід

Науковий план Хілла

Продукти Hills базуються на наукових розробках. Для дитинчат надаються спеціальні дієти залежно від породи - для малих, середніх та великих собак. Для тварин з чутливим травленням виробляється їжа з ягнями та рисом.

Тепер природний

Силова потужності Natural Holistic характеризується високим вмістом м`яса та найрізноманітнішими смаками. Це супер-преміум-продукти, здатні підтримувати здоров`я травної системи з раннього віку.

Зверніть увагу! У виробництві корму супер-преміального класу використовуються високоякісні природні компоненти (м`ясо, яйця, крупи) та різні корисні харчові добавки.

Almo Nature для цуценят

Недорогий варіант для тих, хто піклується про здоров`я домашніх тварин, але має обмежений бюджет. Дорослі собаки - доросла собака, для дітей - цуценя. Найпопулярніший з них, що виробляється з різними смаками, - це свіже м`ясо.

Ідеально підходить

Виробляє сухий корм для цуценят до року, вагою менше 10 кг або більше 10 кг. Розмір прокрутки ідеально підходить для особливостей щелепи маленького вихованця.

Бути природним

Йти! - Це продукція категорії середньої ціни для собак. Він розділений на кілька ліній: для собак великих, середніх та малих порід.

Еукануба

Виробляє професійні дієти для дітей. Що стосується домашніх тварин, їжа ділиться на групи - великі, Smoll, Medium та Toy. Виробляються конкретні дієти для німецької вівчарки, ретрівера та французького бульдога.

Грандіозний

Бренд виробляє різноманітні та смачні продукти для домашніх тварин різного віку. Найпопулярніші - 4 типи м`яса, йому сподобається домашня тварина, але власники повинні бути готові до його ціни.

Зверніть увагу! Склад кормів економ -класу не включає вітаміни, тому власник повинен доповнити дієту свого вихованця полівітамінними комплексами.

Родовід

Бюджетний бренд, що виробляє дієти для дорослих собак та немовлят усіх порід. У асортименті є суха їжа, консерви та частування - кістки, м`ясне печиво, печиво для тварин. Займає перші місця в рейтингах найкращого корму для собак дрібних порід. Більшість власників використовують ці продукти.

Саварра

Виробляє різні продукти, включаючи їжу для домашніх тварин з алергією на їжу. Рекомендується ветеринаторами для лікування травних патологій у домашніх тварин.

Вибір корму для цуценят великої породи

Собака була голодною

Ферма

Спеціальна дієта для здорових цуценят та їхніх братів з різними патологіями. Популярні смаки - ягня, індичка, курка.

Онтаріо

Продукт, ретельно пов`язаний з травленням дитини, містить додаткові вітаміни, що виключає необхідність давати таблетки для домашніх тварин. Позиція як дієта для здорової вовни та активного життя.

Як годувати собак дрібних порід

Вибір корму для маленьких собак базується на двох основних особливостях домашніх тварин - високі витрати на енергію та невеликий розмір щелепи.Частота годування повинна бути вищою, ніж великі породи-2-3 рази на день. Спеціальна їжа для маленьких собак має більш високий вміст калорій, і її посуди зменшуються так, що зручно кусати тварину.

Зверніть увагу! Неможливо дати дорослим дорослим, щоб дати їжу цуценятам, оскільки вони збільшують ризик ожиріння.

Вибір корму для цуценят великої породи

Корм для цуценят великої породи виробляється в більшості ліній. Він має високий вміст поживних речовин та збільшення розміру прокрутки. Лідери на ринку - це "планування", "педігріни" та "королівський канін". Останній бренд виробляє окремо їжу для великих і дуже великих цуценят.

Найкращі варіанти цуценят з чутливим травленням

Найвідомішими серед ветеринарних каналів є Королівський Канін та Еуканубе. Першим з них є список популярних та відносно недорогих продуктів. Бренд Eukanuba дуже задоволений м`ясом. На відміну від більшості інших продуктів, він не використовує відходи - лише високоякісна сировина. Через особливості виробництва цей корм дорожчий, ніж більшість, на масовому ринку він не представлений.

Як перенести цуценя в суху їжу

Щоб перекласти дитину зі свіжих продуктів зі столу до сухої їжі, потрібно його звик. Перша частина нової їжі повинна бути 5-10 грамів (біля чайної ложки). Йому дають цуценя вранці, до першого годування. Якщо він не голодний, він відмовиться їсти. Для їжі порції домашнього улюбленця потрібно заохотити. Щодня вам потрібно збільшити порцію, доносячи до вікової норми.

Якщо звір відмовляється їсти сухі укуси, вам потрібно запропонувати йому ще одну марку - собаки чітко виражені смакові уподобання. Коли домашня тварина вибрала для себе собачу їжу (для цуценят своєї породи), варто зупинитися на ній. Вам не потрібно змінювати дієту, особливо якщо у щеня є проблеми з травленням.

Як правильно годувати цуценя

Невеликі домашні тварини часто годують невеликими порціями. Звичайна частота годування залежно від віку:

  • молодший 3 місяців - 6 разів на день;
  • 3-5 місяців-4-5 разів на день;
  • 5-8 місяців-3 рази на день;
  • До року - перехід до двох часів або одиничного годування.

Зверніть увагу! Кількість корму залежить від виробника, віку та породи цуценя. Ви можете знайти таблицю на пакеті, але її дані будуть правильними лише для продуктів одного виробника.

Якщо ви не змогли вибрати найкращу суху силу для собак маленьких або великих порід, то ви можете годувати домашнього улюбленця натуральними продуктами - м`ясо, молоко, яйця. Додати в дієту кашу, хліб та овочі допускаються лише як вітамінні добавки, а не основна страва.

Вибираючи їжу для невеликих порід, для цуценят, для дорослих собак важливо враховувати потреби домашнього улюбленця. Якщо виникають сумніви, краще проконсультуватися з ветеринаром.

Статии на тема
LiveInternet