Як дати "лопамід" коту з розладом кишечника?

Що таке лоперамід?

Коли коти проявляють діарею, власники починають панікувати і шукають методи лікування. Перш за все, ідея приходить дати тварині "lopeamid", адже це ефективний препарат ОТУ. Однак використання ліків слід вдаватися обережно. Прочитайте про характеристики препарату, показання та шкідливі ефекти нижче.

Що таке лоперамід?

Лоперамід - препарат для симптоматичного лікування діареї. Однак це скорочена назва речовин гідрохлориду лопаміду, який включений у приблизний список основних препаратів, складених Всесвітньою організацією охорони здоров`я.

Чи знаєте ви? ЩоЛоперамід" Розроблений у 1969 році. Співробітники компанії Dzhanssen Pharmaceutics.

Це активна речовина, яка призводить до бажаного результату до лікування діареї. Елемент є частиною різних препаратів, які вважаються аналогами та мають антидіа -ефект.

Хімічний склад та характеристики препарату

У рамках препарату "loperamid":

 • Лопопамід гідрохлорид (2 мг за 100% речовиною);
 • Моногідрат лактоза;
 • картопляний крохмаль;
 • Кальцієвий стеарат.
Хімічний склад та характеристики препаратуАктивна речовина, гідрохлорид лопаміду, погіршує моторику кишечника. У той же час він збільшує вміст кишечника через травний тракт і покращує здатність кишкових стінок до поглинання вологи. Анальний сфінктер потрапляє в тонний стан, затримуючи нетримання калу. Таким чином, лоперамід має симптоматичне лікування і допомагає стримувати бажання дефектувати.

Форма випуску

Препарати, засновані на лопаміді гідрохлориду, виробляються у формах:

 • таблетки;
 • капсули;
 • розчин.
У Російській федерації у вигляді рішення ліки не продаються.

Чи знаєте ви?Кішки видають більше 100 різних звуків. Для порівняння собаки можуть виробляти не більше 10.

Чи можна дати кота "lopeamid" від діареї?

Лоперамід розроблений насамперед для людей. У той же час, препарат у деяких випадках може бути наданий тваринам, включаючи котів. Важливо пам’ятати, що діарея - це не хвороба, а симптом. Спочатку вам потрібно вилікувати причину його зовнішності. Часто діарея провокує неправильно. Для полегшення стану кішки допускається використання ліків. Однак це не повинно бути єдиним лікуванням. Форма випускуПерш за все, ентеросорбент та тимчасова відмова від їжі заощадить від хвороби. У випадку, коли діарея тривалий час не зупиняється і поєднується з блювотою, можлива наявність інфекційного причинного агента в мікрофлорі. Однак неможливо самостійно поставити діагноз - кота повинна бути показана ветеринару.

Важливий! Якщо кали кішки мають чорні домішки та крові переплетені, заборонено давати лопераміду. Такі симптоми вказують на внутрішню кровотечу, тварина повинна негайно показати ветеринару.

При діареї тварина до клініки досить складна через мимовільну дефекацію. Саме в цьому випадку допустимо дати кішку ліки. Лоперамід може бути призначений ветеринаром під час лікування. Це симптоматична допоміжна терапія, яка може полегшити стан тварини.

Переваги та шкода препарату

Переваги продукту виявляються при погіршенні моторики кишечника. Фекальні маси перестають довільно виходити на вулицю. Таким чином, стан тварини покращується, що дозволяє ефективно проводити основне лікування. Чи можна дати кота

Шкідливі наслідки можливі у випадках:

 • передозування;
 • Само -призначення без консультацій з ветеринаром;
 • Відсутність основного лікування.
Якщо ви не лікуєте причину (отруєння, кровотечі або), стан тварини посилюється. При передозуванні можна спостерігати побічні ефекти.

Показання до застосування

Єдиним вказівкою на використання "лопаміду" є кишкове розлад. Використання препарату дозволено, якщо викликається діарея:

 • дисбактерія;
 • алергія;
 • отруєння;
 • реакція на незвичну їжу;
 • бактеріальні або вірусні захворювання.
Переваги та шкода препарату

Схема та методи застосування

Лопераміда не може вживати кошенят, поки вони не досягнуть 3 місяців. З потребою та призначенням ветеринара дозволено вживати препарат з 6-місячною твариною. Через півроку коти в більшості випадків зазвичай сприймають ліки.

Ми рекомендуємо вам ознайомитись із шлунково -кишковими препаратами:

Ветеринари рекомендують такі дозування:

 • кошенят до 1 року - 0,1 мг на 1 кг маси.
 • Дорослі коти - 0,05 мг на 1 кг маси;
Доза для молодих тварин більша через їх швидкий метаболізм. Вказані дози використовуються раз на день. "Лоперамід" вдома не може бути наданий тваринам довше 2 дні через ризик передозування. Показання до застосування

Побічні ефекти

З неправильним вживанням, передозуванням та відсутністю базового лікування Тварина має такі негативні наслідки:

 • запор;
 • апатія;
 • порушення дихання;
 • кишкова непрохідність;

Умови зберігання та термін зберігання

Препарат рекомендується утримувати в темному місці при температурі до +25 ° C. Термін зберігання - 4 роки.

Важливий!Уникайте аналогів із саліцилатом вісмуту в композиції. До них відносяться десмол, пептобісмол та джеатрокс. Активна речовина в складі шкідлива для котів.

Аналоги та ціна

Ціна "lopeamid" в таблетках 2 мг, 10 шт., становить 16 рублів. Засіб усунення капсул 2 мг, 10 шт. коштує 11 рублів. Аналоги "Лопераміди" - це всі ліки, що пригнічують перистальсі. Список наркотиків та їх ціни наведені нижче в таблиці:

ЛікиЦіна
"Imodium" у ліофілізованих таблетках 2 мг, 10 шт.228 Rub.
Лопедія в таблетках 2 мг, 10 шт.51 розтирати.
"Узара" в таблетках 40 мг, 20 шт.98 Rub.
"Стопанан" в капсулах 2 мг, 8 шт.130 потерти.

Застосовуйте "lopeamid" для лікування діареї у котів, але з обережністю. Якщо це можливо, не самостійно. Краще показати домашнього улюбленця ветеринару, щоб уникнути можливих залежності.

209

Статии на тема
LiveInternet