Пагорби вводу/д їжу для котів (gastentinal gast)

Пагорби вводу/д їжу для котів- це високоякісний промисловий продукт, який в організмі домашньої тварини поповнює дефіцит вітамінів, мінералів, макро- та мікроелементів. Виробник пропонує великий асортимент котячого корму.

Інформація про компанію

Пагорби введення/д для котів виробляють харчування Hill`s Pet, яке було засновано в 1939 році ветеринаром Марком Моррісом. Цей лікар протягом усього життя був переконаний, що здоров`я та міцне здоров`я тварини залежать від якості харчування. Спочатку компанія спеціалізувалася на розробці промислових композицій, призначених для собак. Однак, ближче до кінця 60 -х, для котів був представлений продукт AI Dee Hills AI Dee.

Інформація про компанію

Логотип харчування Hill`s Pet

Компанія існує протягом 80 років, і протягом цих років її техно постійно покращує продукти, вдосконалюючи рецепт, розробляючи нові харчові продукти для домашніх тварин. Сьогодні ці корми відомі у всьому світі. Промислові споруди, де виробляється продукт, зосереджені в штатах та Нідерландах.

До відома! На території простору поштового простору цей бренд співпрацює з великою кількістю різних дистриб`юторів.

Сьогодні сухі, а також мокра їжа та пасти для котів дуже популярні завдяки відмінній якості та широкій лінійці продуктів запропонованої продукції. Продукт належить до категорії "супер-преміум".

Основні переваги та недоліки товару

Асортимент сухого пагорба

Важливий! Виробник розробив терапевтичні харчові продукти, які використовуються для запобігання та лікування недуг сечостатевої, серцево -судинної системи та Т. D.

Основні переваги та недоліки товару

Харчова їжа для котів, незважаючи на популярність та попит, має як переваги, так і недоліки. Їх слід знайти більш детально.

Основні переваги включають прийнятні витрати та широкий асортимент продукції. Є універсальні назви, які підходять майже для всіх типів котів та котів. Склад поживних речовин завжди описаний на упаковці із вмістом, де спостерігається оптимальне співвідношення фосфору, магнію та кальцію.

Що стосується недоліків, то слід зазначити, що деякі продукти містять високу концентрацію вуглеводів та овочевого білка. Такі композиції погані тим, що ймовірність розвитку алергічної реакції у домашніх тварин значно збільшується.

Типи корму

Склад сухого продукту бренду Hills для домашніх тварин

Зверніть увагу! Якість виробництва та рецепт сухого корму значно перевищує подібні критерії для вологого корму.

Типи корму

Продукція, що виробляється за цією торговою маркою, поділяються на два основні сорти. Перш за все, це їжа, призначена для повсякденного використання. Окрім спеціалізованої медичної дієти, склад якого був розроблений для тварин, які потребують спеціального меню під час лікування захворювання та для профілактики.

Корм для котів виготовляється в декількох формах:

 • сухі "подушки", упаковані в пакети різних обсягів;
 • Павуки з невеликими шматочками м’яса в соусі;
 • консерви, що продаються в металевих банках.

Тепер варто прочитати більш докладно з лінією терапевтичних композицій і, розроблених на повсякденній дієті домашніх котів.

Призначений для щоденного дієти

Хіллз виробляє 3 різновиди промислових сухих композицій:

 • Ідеальний баланс - характерна особливість продукту - це повністю збалансована композиція. Він містить коричневий рис, який є оптимальним для травної системи котячого.
 • Найкраща природа - продукт, склад, збагачений речовинами, корисними для котів. Інгредієнти, які можуть викликати алергічну реакцію, були виключені з формул препарату.
 • Науковий план - щоденне меню, склад якого був розроблений для активних домашніх тварин, які знаходяться у відмінному стані здоров`я. Лінія враховує вікові особливості, розміри породи, а також індивідуальні характеристики.

Склад подачі

Хіллз суха їжа на кожен день

Зверніть увагу! Кожна лінія представляє безернарний спеціалізований корм. Якщо ви віддаєте перевагу лише їм, тварини можуть почати запор.

Правила корму з терапевтичним ефектом

Незважаючи на те, що велика кількість компаній спеціалізується на виробництві промислових композицій для котів, лише кілька. Хілл представляє широку лінійку справді стоячих продуктів:

З патологіями розвитку або захворюваннями сечостатевої системиХвороби травного тракту та печінкиЗ зайвою вагою
 • SD призначений для усунення та запобігання серолітіазу.

 • CD популярний при лікуванні серолітіазу та циститу.

 • KD - показаний з нирковою недостатністю.

 • Широкий спектр подачі SD.

 • Видавництво рекомендується для патологій розвитку або захворювань органів шлунково -кишкового тракту.

 • Склад доктора медичних наук для домашніх тварин, які загрожують розвитку цукрового діабету на тлі підвищеного вмісту глюкози в крові. Показано тваринам із зайвою масою.

 • Metabolic призначений для прискорення процесів метаболізму.

 • Rd - дієтична їжа.

 • Метаболічна сечовипускання Компонент комплексу профілактичних заходів для розвитку серолітіазу також розроблений для підтримки оптимальної ваги.

Пагорби вводу/д їжу для котів (gastentinal gast)

Пагорби для котів для котів

Хіллз гастро -кишкова їжа для котів найпопулярніша через те, що вона відмінна переноситься тілом тварин.

Зверніть увагу! Hills AIDI для котів - це суха їжа, пов’язана з групою преміум -композицій. Звичайно, є недоліки у вигляді відсутності свіжих овочів, фруктів та ягід, але для запропонованої вартості - відмінний варіант.

Склад подачі

Введення/д їжі для котів має багато різновидів, тому початкова сировина використовується по -різному. Склад буде розглянуто на прикладі продукту для дорослих домашніх котів - науковий план у приміщенні.

Основна складова продукту - борошно птиці, концентрація свіжого м’яса в ньому становить близько 40 %. Інші джерела білка, але вже рослинне походження - гідролізат білка та борошна кукурудзяного глютену.

Важливий! Відповідно до стандартів Американської асоціації AAFSO, борошно для птиці повинно складатися з більш ніж половини свіжого м’яса, кістки та шкіри.

Основним джерелом вуглеводів є рис і кукурудза. Для поповнення дефіциту поліненасичених жирних кислот в організмі ПЕТ використовується рослинна олія та тваринне жир.

Джерелом клітковини є целюлоза, решта допоміжних компонентів розроблені для збагачення складу мінералами.

Склад цих продуктів вибирається грамотно і досить збалансовано. Але незалежно від лінії, не існує ягід, фруктів та овочів, як у промислових композиціях класу супер-премії чи холістики. Якщо немає фінансових можливостей придбати кращі промислові композиції, то краще перенести домашнього улюбленця на натуральну їжу або розробити змішану дієту. Це компенсує дефіцит усіх необхідних речовин у тілі домашнього улюбленця.

Статии на тема
LiveInternet