Дизайн та дизайн cichwornik: як оснащувати акваріум


Будь -який акваріум з рибою та рослинністю повинен бути обладнаний у вигляді циперіду, що підтримуватиме його належний вигляд, а живі організми не страждають від розкладання органічної речовини та затуманення води. Це те, що всі недосвідчені любителі живих істот акваріума спочатку повинні знати про це, перш ніж оснащувати живий куточок.

Загальна інформація про cichlid
Ця рослина вимагає постійного догляду

Загальна інформація про cichlid

Немає певної концепції того, що таке цисклеор, оскільки акваріум з цією назвою є здатністю риби, знайомою всім, серед якого живе особливий вид - це цичліди. Звідси сама назва "циклар".

Цикліди - це родина декоративної риби, для якого потрібна комплексна допомога. Таку рибу не слід зберігати в одному ставку з кількома іншими видами, оскільки перші дуже агресивні не лише для навколишніх живих істот, але й один до одного. Місце народження Цихліда - Південна та Центральна Америка, а також Африка, де вони живуть у величезній кількості.

З усього вищезазначеного ми можемо зробити висновок, що акваріум Циклер - це грамотне розташування невеликого водосховища, де неспокійна риба, рослинність зможуть уживатися в комфорті, і в той же час усі необхідні умови для цього будуть підтримуватися і певний декор можна підтримувати.

У цьому відео ви дізнаєтесь більше про цю рибу:

Також у цьому акваріумі ви можете утримувати іншу рибу. Важливо, щоб вони були з одного середовища проживання з циклідами.

Опис цикліциду

Потрібно зрозуміти, що вони є, цичліди. Для любителів початківців життя акваріумів той факт, що така риба існує в 1900 році, буде цікавим, і всі вони відрізняються один від одного своєю красою. Але вони цікаві не лише різноманітним і яскравим забарвленням, але й дуже незвичною поведінкою.

Опис цикліциду
Існує кілька типів цієї риби

Серед декоративних, як правило, акваріумних циклідів, найпоширеніші такі види:

  • дискус;
  • Оскар;
  • Скаляри;
  • смугастий папуга;
  • Julicomis;
  • Хромісний.

Така риба має невелике тіло, що сплющується з боків. Але є також рибальська риба з цичлі - це тилапа, яку можна знайти на полицях рибних магазинів.

Акваріум для тропічної риби

Варто підкреслити, що конструкція акваріума з циклідами передбачає насамперед його великі розміри. Це необхідно для комфортної риболовлі, оскільки кожен з них повинен мати власний куточок, де він може сховатися, і де не запропонований гість не буде виглядати. Вимоги тут такі:

  • Об`єм - щонайменше 120 літрів;
  • форма - лише прямокутна;
  • довжина - щонайменше 90 см.
Акваріум для тропічної риби
Не забудьте зробити відповідний акваріум

Дані вище довжини, форми та обсягу добре підходять для африканських типів цичердів, які є більш спокійними та живими. А для риб Амазонки вам потрібна інша схема мінімум щонайменше 200 літрів. Довжина тут може досягти 2 м, що не дуже зручно для стандартного житла.

Що стосується дизайну рослинної рослинності, часто недосвідчені люди покладаються на думку, що вона там не потрібна. Тобто, якщо риба неспокійна (а цичліди просто такі), то вона почне їсти водорості акваріумів або викопувати їх. Так, це саме так, але, тим не менш, ви не повинні залишати штучний резервуар порожнім і безжиттєвим, тому що для дизайну Cichwhrik качка досить придатна, яка буде плавати на поверхні. І якщо ви дійсно хочете поставити рослину всередину, внизу, то спочатку ви можете посадити її в невеликий горщик. Посадка акваріумної рослинності, краще вибрати своїх сильних представників, з твердими листками та сильними пружними стеблами.

Дизайн інтер`єру акваріума

Щоб правильно оснащувати заліку, потрібно негайно відмовитися від ідеї захаращення. Багато людей люблять розкидати неймовірні багато декоративних дрібниць внизу, які врешті -решт не прикрашають, а лише захаращують простір. Cichlids - Риба дуже активна, і їм буде незручно петля серед численних палі. Це може завдати шкоди їх звичному житті. Результат - не кладіть декоративні замки, Грот, корчі та камені за межами норми. Варто також поставити їх у достатню віддаленість один від одного.

Зонування - ще один важливий аспект у розташуванні резервуару для циклідів, оскільки кожен з них повинен мати власну територію, вони не зможуть жити разом. В іншому випадку така риба не зможе розслабитися та почати потомство. Зонування території може бути кущами або галькою, як дозволяє розмір акваріума. Спочатку риба буде боротися за території, які їм подобаються, але потім вони розподілять їх між собою і продовжуватимуть мирне співіснування.

Важливо вибрати потрібний ґрунт для дна акваріума. Завдання непросте: риба постійно копає дно з дрібних частинок і тим самим знищує внутрішній декор, а великі частинки ґрунту можуть завдати їм шкоди. Є лише один вихід - це звичайний річковий пісок, який буде складатися з невеликих зерен піску в 2-3 мм. Товщина шару такого піску вздовж дна повинна бути близько 5 см. Товщина ґрунту буде залежати від типу риби та їх розміру.

Взагалі, вміст Cichlids не буде незручним, якщо всі рекомендації будуть правильно дотримуватися. Комфортне життя риби у своєму ставку повністю залежатиме від навичок та знань людини, яка оснащує цей резервуар. І Вам завжди потрібно пам’ятати, що ципери дуже чутливі до змін у навколишньому середовищі, і це необхідно враховувати при виборі рослин, декоративних елементів та їх розміщення у воді.

Статии на тема
LiveInternet