Забудьте про котяче волосся, або про те, що розчісує фурмінатор

Що це?

І дорослі, і діти люблять котів, але в їхньому змісті є одна незручності - це шерсть, яку можна знайти скрізь у будинку.

Під час линьки тварини самі відчувають незручності, щоб допомогти їм у цьому, був розроблений спеціальний пристрій.

Сьогодні ми поговоримо про фурмінатора для котів, що це таке і як ним користуватися.

Що це?

Хто має в будинку представника котячої родини, він знає, як важко очистити килими, дивани, крісла та власний одяг з вовни. Шерсть також заважає домашньому улюбленцю: під час процедури промивання, частина вовни, кота ковтає, коли в шлунку збирається грудочка незрозумілої вовни, це викликає аварійний рефлекс у тварини. На ринку домашніх тварин з’явився пристрій фуринатора, який може впоратися з проблемою надлишкового "кудрячого". Отже, що таке фурмінатор, ми детально зрозуміємо.

Цей пристрій виглядає як інструмент бритви, його дизайн-це гумова ручка та ублюдки у вигляді гребеня. Завдяки особливостям форми та загостренню гвоздику, пристрій ефективно видаляє пух і підшерстя, не впливаючи на здорові вовни.

Чи знаєте ви?Чому стільки і ретельно облизуються? Окрім спостереження за гігієною, ця процедура дає психологічний баланс тварин. На волосках є спеціальні речовини, які регулюють роботу нервової системи кішки. Вітамін В у своєму складі згладжує можливу агресію та знімає стрес. Якщо тварина втратить можливість лизати, вона помре.

Через відстань між зубами здорові волосся просто ковзають між ними. Гребені інструменту мають різні розміри, залежно від довжини волосся на тваринах, в різних порідах він відрізняється. Для того, що підходить скелі?

Для того, що підходить скелі?

Така гребінець для котів як фурмінатор підходить майже для всіх котів котів, британський синій та шотландський Vysloguye потребують цього, особливо в ньому. Обидві породи очищаються, тому процедура прання займає більше, ніж інші породи. Ці плюшеві "притулок" допомога власників буде дуже корисною, оскільки часта регургітація здоров`я здоров`я не додає.

Чи знаєте ви?Існує така неприємність, як алергія на котяче волосся, але це не алерген, а спеціальний білок, що міститься в слині тварини. Миття або облизування, кішка зволожує з цією речовиною самою по собі, що викликає дратівливу реакцію. Примітно, що жінки речовини алергену менше, ніж у чоловіків.

У цих пристроях є коти, які протипоказані: деякі породи не мають підшерстя, і пристрій може їх травмувати. Це стосується таких котів:
 • Сфінкс і Дон Сфінкс;
 • Турецька ангора;
 • Бурманська;
 • Сінгапур;
 • Східний;
 • Kornish-River та River Devon;
 • Тіффані;
 • Пітерболд.
Критерії вибору

Критерії вибору

Вибираючи фуринатор для котів, потрібно зосередитись на розмірі тварини та її довжині.

На що слід звернути увагу

Перш за все, вони дивляться на ширину гребеня:

 • 3,2 см для кошенят і маленьких котів;
 • 4,5 см для середніх котів;
 • 6,8 см для великих домашніх тварин (більше п’яти кг ваги).
Тоді вам потрібно вирішити, чи потрібен вам інструмент для короткої руслі або довгими руками: з довгими зубами для довгих волосків, з коротшими зубами -для гладких скель.

Функції, які не впливають на ефективність

Фурумінатори виробляються двома типами: розкіш та класична. Різниця між ними полягає в тому, що в першому випадку зручніша ергономічна ручка та очищення волосся відбувається автоматично, а в другому її очищають вручну.

Якщо ви відкиньте додаткову функцію типу люкс, обидва пристрої справляються з сто відсотковою ефективністю, різниця в ціні.Купуйте вам дорожчий інструмент або його дешевший аналог, вашого вихованця все одно, якщо тільки йому було комфортно.

Як правильно використовувати фурмінатор?

Ретельно використовуйте пристрій, є деякі правила, які вам потрібно знати. Сканування повинно бути чистим і сухим, якщо є розгублені клопи, їх потрібно видалити вручну, щоб не зашкодити тварині.

Важливий!Протипоказано використовувати ріжучий інструмент, якщо у вихованця є рани або запалення на шкірі.

Для вашої та котячої зручності покладіть пацієнта збоку, вам слід почати з нижнього шару в довгих руслах, верхній може утримуватися з затискачем, щоб він не заважав. Спочатку плавно рухайтеся від живота до спини, а потім перейдіть до лап. Вони намагаються не захоплювати великі площі, щоб волоски не застрягли в гребені, а вісь не пошкоджує їх грудочку. Як правильно використовувати фурмінатор?Очищення короткого волосся простіше - ви можете почати з будь -якого місця. У будь -якому випадку всі рухи повинні бути спокійними та вимірюваними. Під час линьки (весна, осінь) гребінець для котів використовується частіше - до двох разів на тиждень, в інший час - двічі на місяць.

Важливий!Ви не можете рухатися проти росту волосків, тому ви зашкодите тварині.

Переваги використання "чудодійного"

Розглянемо перелік переваг пристрою для очищення вовни:

 • Не пошкоджує шкіру, на відміну від простого гребінця.
 • Розподіляє жирну жир по всій довжині волосся, надаючи шерсленню здоровий блиск.
 • Зменшує об`єм випадання волосся.
 • Не пошкоджує структуру зовнішнього волосся.
 • Світло у використанні.
 • Усуває потребу в дорогому догляді за тваринами в спеціальних салонах.
 • Підходить для інших домашніх тварин: собак, кроликів, морських свинок тощо.D.
Переваги використання Тварина в будинку -це згусток позитивно зарядженої енергії, але поки домашня тварина не буде повноцінною, здоровою та здоровою. Як виглядає волосся тварини - це відображення його здоров`я, тому догляд за цим також важливо.

54

Статии на тема
LiveInternet