Як вибрати собаку літню людину?

Літні люди, на жаль, часто живуть наодинці. Вони, як і будь -яка людина, потребує компанії, в якій він не пропустить, і знали, що його любили. Тому в основному літня людина набуває собаку. Але перед тим, як запустити цю тварину, вам потрібно мати справу з критеріями, за якими вибрати пухнастого друга буде набагато простіше.

Розмір

Розмір

Не дуже розсудливо купує велику собаку, особливо якщо в будинку є кіт. Cogda gdrug gdog pobuжit з зkoшkoй, tо -пноеломю,.

У той же час, не найкращим варіантом було б придбання занадто малого, іншими словами собаки "кишенькову".

Темперамент

Таким чином, краще вибрати середню або помірно маленьку собаку - це найбільш оптимальний варіант. До них відносяться:

  • Французький бульдог;
  • Пекінес;
  • Мопс;
  • Кокер -спанієль;
  • Маленький або середній пудель.

Ще один момент: не купуйте цуценя елітної породи, який потребує дорогого догляду. Навряд чи літня людина має достатньо сили та засобів. Крім того, йому потрібен насамперед хороший друг, а не об’єкт для виставок.

Темперамент

Дорослий собака або цуценя

Собака для літньої людини повинна мати спокій і збалансований темперамент. Хоча, досить часто ви бачите, як бабусі та дідусі ходять по парку. Але ця собака спокійна лише на перший погляд. Насправді вона часто розриває шпалери, гризе речі і займається іншими собаками.

Дорослий собака або цуценя

Турбота

Вибираючи друга, літня людина повинна подумати про те, чи має він сили піклуватися про цуценя, тому що йому потрібно часто годувати його, ходити кілька разів на день, спостерігати за своїм здоров’ям, поки він не виросте.

Тому краще звернути увагу на дорослого цуценя або дорослого собаку, які вже є більш незалежними.

Таких собак часто можна знайти в притулках. Якщо порода не є пріоритетною, то там можна знайти добру собаку.

Турбота

Як вибрати собаку літню людину?

Собака має хороші терапевтичні навички. Але щоб вони не зникали, вам потрібно постійно піклуватися про домашнього улюбленця та стежити. Часто хвора собака навряд чи зможе повернути людину похилого віку до нормального життєвого ритму. В іншому випадку людина буде постійно згадувати ін`єкції та ліки, і його фізичний, і моральний стан також погіршиться.

Тому вам потрібно вибрати таку породу собаки, яка не має схильності до важких і довгих захворювань. Вам також потрібно врахувати довжину вовни: краще надати перевагу короткій собаці, що було б легше розчісувати.

Як вибрати собаку літню людину?

Якщо ви дотримуєтесь цих елементарних порад при виборі домашнього улюбленця для літньої людини, то собака буде для нього найкращим другом.

Статии на тема
LiveInternet