Чи можуть коти "забрати" хворобу господаря

Кішки - один з найпопулярніших домашніх тварин. Багато людей з дитинства живуть з котами і переживають свою любов до цих милих пухнастих істот у дорослому житті. Однак кіт - це не просто хороший друг і домашня тварина, а іноді цілитель.

Здатність зцілити людей

Здатність зцілити людей

Майже кожен власник таких домашніх тварин має в своєму арсеналі історію, пов’язану з цілющим впливом тварини. Наприклад, болить рука людини, до нього приходить пухнаста домашня тварина, лежить на болі, і біль проходить дуже швидко.

Як зібрано знайти боляче місце

Як зібрано знайти боляче місце

Коли звір тривалий час живе в будинку, він синхронізується з власником, вчиться розуміти його на підсвідомому рівні. Крім того, коти - це досить розумні тварини, деякі з них набагато розумніші, ніж люди. Тому зрозуміти, що їхній власник має щось боляче, не складно. І якщо власник любить свого вихованця, а вихованець любить його, то між ними, безумовно, створюється невидимий зв’язок. Багато історій відомо, коли коти сміливо кинулися на величезних собак і навіть ведмедів, щоб захистити людину, яка їм дорога.

Може тварина взяти на себе хворобу на себе

Може тварина взяти на себе хворобу на себе

Пухнасті красиві люди можуть врятувати людину від болю, оскільки вони грають роль свого роду нагрівання. Вони приходять, влаштовуються в боліть і починають муркотися. Він діє як своєрідна анестезія. Тепло тварини зменшує симптоми болю, і тиха муркотне заспокоює нервову систему. Як кажуть, усі захворювання від нервів, такі пухнасті друзі, заспокоюючи людину, таким чином приймають хворобу. На жаль, коти можуть приймати хворобу на себе, якщо власник довго хворий і постійно в поганому настрої. Оскільки ці тварини максимально близькі з власником, вони приймають не тільки його настрій, але й фізичний стан, а також захворіють.

Інші здібності CAST

Інші здібності CAST

Кішки можуть не тільки лікувати фізичний біль у людей, але й заспокоїти свою нервову систему. Наприклад, якщо людина нервує на роботі, тварина може стрибнути на коліна і почати муркотися. Поки власник погладжує цю м’яку, теплу маленьку тварину, він поступово заспокоює і приходить до збалансованого стану. За цю наддержаву коти дуже вдячні.

Чи можуть коти

Таким чином, коти - це не лише смішні пухирі з милими обличчями, які ходять самостійно і роблять різні смішні речі, але й вірні друзі, які можуть підтримувати у важкі часи та допомагати власникам.

Статии на тема
LiveInternet