Три найкращі породи котів, довіра яких ще потрібно заробити

Кішки традиційно вважаються нешкідливими тваринами. Вони, на відміну від собак, рідко агресивні, коли. Однак є породи, з якими необхідно бути обережним і вкотре не стикатися з неприємностями.

Сіамський кіт

Сіамський кіт

Ця порода заслужено вважається дуже мстивою і мстивою. Крім того, багато власників кажуть, що сіамські коти дуже злі і спеціально роблять брудні хитрощі. Однак, незважаючи на все, ці коти дуже популярні, і багато людей готові миритися зі своїми недоліками. Якщо людина вирішила, що йому потрібна домашня тварина цієї конкретної породи, він повинен запам`ятати кілька правил поведінки, які допоможуть йому жити в мирі та згоді з цим насильницьким звіром. По -перше, ні в якому разі не варто дражнити сіамські коти, а також жорстоко покарати. В іншому випадку кіт легко помститься, можливо, дуже суворий. По -друге, в процесі освіти необхідно бути послідовним і справедливим, а не показувати тварині свою слабкість.

Меконг Бобтаїл

Меконг Бобтаїл

Ці коти дуже люблять їх незвичний вигляд. Любителі всього екстравагантного не залишатимуть байдужих короткого котячого хвоста, подібного до помпому. Але ті, хто вірить, що за милим зовнішнім виглядом ховає той самий ласкавий характер, помиляються. Ця порода дуже навпаки і жорстко захищає свої особисті межі та територію, на якій. Bobtails не терпить зарозумілий стискання та посмикування лапами. Відчуваючи небезпеку, вони сміливо кидаються на напад, тож ви повинні бути уважнішими, залишаючи їх наодинці з дітьми. Крім того, ці коти дуже незалежні та незалежні, вони вважають за краще робити власні справи більшу частину дня, і якщо вони хочуть грати з людиною, вони самі повідомить про це про це.

Мен Кун

Мен Кун

Головна куна - дуже красиві коти, з неймовірно шикарною, густою і блискучою вовною. Ця порода помітна своїм гігантським розміром і надзвичайно різким розумом. Загалом, Мен Куна добра і ласкава, але вони не терплять поганих стосунків. Оскільки вони самі намагаються поводитися пристойно і не спакувати себе, вони очікують такого ж ставлення від власників та всіх інших людей. Тому, якщо цей кіт витягує хвіст, ви можете очікувати неминучої жорстокої репресії. У зв`язку з цим слід ставитися до цих котів з повагою та навчити своїх дітей однаково, і гості не дозволяють тварині стиснути.

Статии на тема
LiveInternet