Сусідна собака виє вночі: що робити, що робити

З усією повагою до сусідів, які живуть з тваринами, іноді ситуації досягають немислилих меж. Сьогодні ми поговоримо про собак, які виють вночі, і їх власники, мабуть, нічого не можуть з цим зробити. Як це зробити в такій ситуації, і що говорить закон у цьому випадку - варто говорити про це сьогодні.

Діалог

Діалог

Звичайно, перше, де вам потрібно почати вирішувати будь -які проблеми такого характеру, - це діалог. Можливо, сусід буде адекватною людиною, яка може пояснити причини того, що відбувається. А там інша сторона вирішить прийняти це або спробувати вирішити проблему на законодавчому рівні.

Невдаха

Невдаха

Якщо переговори не принесли необхідних результатів, то настав час звернутися до місцевого окружного поліцейського. Для цього вам потрібно поїхати до відділу поліції, який належить до будинку, де винуватець живе та подати претензію в письмовій формі, де буде описано вся суть проблеми. Районний поліцейський повинен відвідати злочинця протягом 24 годин і спочатку зробити усне попередження. Усі наступні візити закінчиться адміністративним штрафом від 500 до 3000 рублів. Якщо це не зупиняється, цілком можливо, що людина чекає затримання. Звичайно, найчастіше це не досягає цього, зрештою, через деякий час недбалі власники намагаються якось умиротворити свою собаку.

Організація захисту прав тварин

Організація захисту прав тварин

Також паралельно ви можете звернутися до спеціалізованих організацій, які захищають права тварин. Необхідно висловити своє припущення, що, наприклад, собака може жити в умовах, що не підлягають відповідності.

Rospotrebnadzor

Rospotrebnadzor

Тоді буде правильним зв’язатися.

Суд

Суд

Якщо, тим не менш, жоден із вищезазначених випадків не може укладати мирну угоду про дотримання мовчання з порушником мирної угоди, то справа прийде до суду. Тому, щоб закон був на стороні позивача, він повинен озброїтися повним пакетом документів, який включатиме аудіо матеріали, відеоказок та свідчення інших сусідів.

Статии на тема
LiveInternet