Берклі (їжа для собак): консерви та сухість їжі

Берклі - консервована їжа для собак, пов’язаних з холістикою. Вони містять лише натуральні продукти з високою харчовою цінністю. Асортимент продукції великий, але це не заважає виробникам робити гіпоалергенні сполуки.

Власник торговельної марки Берклі та виробник країни

Німецька компанія "Берклі" виробляє природний промисловий корм для домашніх тварин. Компанія - відділення великого німецького виробника під назвою Landguth Heimtiernahrung Gmbh.

Власник торговельної марки Берклі та виробник країни

Логотип Берклі

У виробництві своєї продукції вони використовують не тільки високоякісну сировину, але й найновіше обладнання, яке дозволяє підтримувати максимальну концентрацію корисних речовин при обробці продукції. Виробництво повністю сертифіковано відповідно до коду NASSR та IFS. Всі інгредієнти для виробництва купуються на місцевих фермах, продукція - це суворий вибір якості.

Зверніть увагу! Перший сухий промисловий корм для тварин був отриманий у 1860 році, натиснувши сухі овочі, пшеницю та яловичу кров.

Берклі консервувала їжа для собак, що належать до преміум -продуктів, що містить близько 67% натурального м’яса. Як було сказано раніше, це холістика - спеціальний промисловий корм для тварин. Співвідношення білків, жирів та вуглеводів найкраще врівноважується в них. Добре думка про склад допомагає тілу вихованця жити здоровим і повним спотвореним життям.

Для виробництва продукції використовуються найвища якість сировини. Неодноразово власники собак зазначали, що при регулярному використанні цього корму собаки робота травної системи своїх домашніх тварин була вдосконалена.

Детальні характеристики подачі Берклі

"Berkeley", Dog Feed, доступний у кількох формах, що дозволяє вибрати найбільш кращих у певному випадку. Перш ніж придбати новий промисловий склад вперше, власнику тварини рекомендується ретельно ознайомитися з інгредієнтами, зазначеними у відсотках.

Детальні характеристики подачі Берклі

Асортимент продуктів Берклі для собак

У Берклі подається для собак, кількість м`яса становить приблизно 67%, наступним компонентом є бульйон, завдяки якому їжа стає вологою.

Зверніть увагу! Продукція німецького виробника належить до категорії класу преміум-класу, а не до класу супер-премії, оскільки в останньому випадку вміст м`яса в складі повинен бути щонайменше 70%.

Співробітники компанії запевняють, що якість постачається стартової сировини перевіряється вручну працівники. Завдяки чудовим характеристикам продуктів Берклі, власники домашніх тварин відзначають поліпшення зовнішності, а також нормалізацію травлення.

У кормах немає консервантів, ароматів, синтетичних барвників та інших хімічних добавок. Фіш -лінії розробляються з урахуванням фізіологічних характеристик тварин - для різних порід та віків.

Сухий корм "Берклі"

Суха корм виготовляється з трьох різних типів. Склад містить 56% свіжого м’яса та 44% свіжих овочів та фруктів. Під час виробництва не використовується м`ясне борошно. Як стартова сировина, винятково свіже м`ясо подає. Завдяки цьому корм має чудову поживну речовину та зі смаком якості.

Рекомендації щодо харчування

Суха їжа "Берклі" для собак

Щоб зменшити ймовірність розвитку алергічної реакції, використовуються формули, що не містять монопротеїну, з обмеженим набором природних компонентів. Також композиція обов`язково містить фрукти, лісові ягоди, шпинат та спіруліна. Як джерело хондроїтину та глюкозаміну, використовується зелений -скінний молюск з Нової Зеландії.

Консервована їжа "Берклі"

Консервована їжа "Берклі" для собак також називається мокрими павуками та бульйонами. Представлено близько 10 варіантів для різних смаків, підходящих для всіх порід собак.

Достоїнства і недоліки

Консервована їжа "Берклі"

Основними інгредієнтами консервної їжі є м`ясо, картопля, морква, фрукти, буряк та додатково комплекс вітамінів, екстракти цілющих трав. Існують також нестандартні продукти, що складаються з коричневого рису, локшини, оленини та моркви. Інтегральний компонент консервної їжі - це лише бульйон.

Зверніть увагу! Для собак, схильних до розвитку алергічних реакцій, були розроблені консерви з овочами та індичкою.

Вся різноманітність мокрих консервів призначені для запобігання розвитку або лікування захворювань. Наприклад, патології розвитку або захворювання опорно -рухової системи, ожиріння, серце та ниркова недостатність, запори, дерматит, алергічні реакції та чутливість до травлення.

Волога корм виготовляється у двох формах випуску: у Паухесі та банку олова. Зручно використовувати першу завдяки функціональній упаковці, яка заважає продукту поступатися місцем продукту, а останні зберігають корисні властивості м`яса довше.

Рекомендації щодо харчування

Вводячи мокру їжу в дієту, необхідно дотримуватися набору простих правил. Правильний баланс різних видів корму дозволить вам підтримувати хороший апетит та міцне здоров`я домашнього улюбленця протягом багатьох років.

Берклі (їжа для собак): консерви та сухість їжі

Здорові грайливі цуценята

Основні рекомендації щодо харчування:

 • Волога їжа + суха у співвідношенні 25% на 75% відповідно.
 • Ви не можете годувати собаку лише промисловою консерваторією, якщо це не є нагальною потребою.
 • Якщо собака їсть із задоволенням як сухою, так і вологою їжею, то їх можна чергувати.
 • Волога їжа + домашня їжа у співвідношенні 25% на 75% відповідно.
 • Смачний промисловий склад повинен бути не більше 10% щоденної дієти, оскільки він містить високу концентрацію насичених жирів.
 • Якщо собака є лише мокрою їжею, то для того, щоб уникнути розвитку проблем із зубами, вам потрібно додатково придбати мінералізовану або смачну кістку для домашнього улюбленця.

Зверніть увагу! Звичайно, є дешевші аналоги промислових композицій, але їх годування на постійній основі може завдати серйозної шкоди здоров’ю улюбленого домашнього улюбленця.

Достоїнства і недоліки

Берклі - собача їжа, яка є досить тривалою проміжком часу, незважаючи на високу вартість, є дуже популярною. Основні переваги, згідно з оглядами собак -селекціонерів та ветеринарів:

 • висока якість придбаних товарів;
 • велика кількість свіжого м’яса (баранина, індичка, телятина, яловичина, курка залежно від уподобань собаки);
 • Немає консервантів, хімічних речовин та різних підсилювачів смаку;
 • Різні смаки;
 • Склад додатково збагачується вітамінами та мінералами.

Берклі (їжа для собак): консерви та сухість їжі

Виробництво компанії "Берклі"

Що стосується недоліків, то домашні заводчики собак зазначають декілька:

 • Ви не можете давати їжу на постійній основі;
 • Вартість досить висока;
 • Не можна придбати в будь -якому магазині.

Готова промислова їжа є універсальною, через те, що в роки роботи були розроблені збалансовані сполуки як дорослих собак, так і цуценят. Ще в продажу є окремі склади для лікування ожиріння та для собак, схильних до розвитку алергічних реакцій.

Статии на тема
LiveInternet