Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Опис та особливості скелі

Незважаючи на добре відому проголошення "Собака -найкращий друг людини", часто коти з’являються в квартирах і будинках як домашня тварина. На відміну від собак, котам не потрібно ходити, вони займають менше місця, що є величезним плюсом для власників маленьких квартир. У той же час, існує величезний асортимент порід: ознайомлюючись з характеристиками котів, ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить. І сьогодні ми поговоримо про таку породу, як Selkirk-river: Крім опису породи, ви дізнаєтесь, чим вона відрізняється від інших, на що звернути увагу, перш ніж купувати кошеня та як доглядати за ним, щоб він радує його власників.

Опис та особливості скелі

Порода, про яку йдеться, включена до різновидів породи Рекс. На додаток до цього, є німецький REX та Ural Rex. Кожна з порід має свої характеристики, як зовнішні, так і поведінкові. Поміркуйте, як Selkirk-River відрізняється від родичів.

Колір, зовнішній вигляд та стандарт

WCF - це всесвітня організація, пов’язана з розведенням котів, включаючи визнання нових порід, їх реєстрація, виставки. Ця організація має стандарти щодо того, якою має бути кішка певної породи. Оскільки Selkirk-River є вже зареєстрованою породою, певні стандарти також розводяться на його появі.

  • Тіло: Кішок приписують середньому і великому. У них добре розвинені м’язи, спина широка, скриня також. Пропорції тіла гармонійні. Лапи середньої довжини, досить потужні і сильні, шия невелика, але масивна. Хвіст середній за довжиною, з великою кількістю вовни біля основи, але кінчик хвоста закруглений.
  • Керівник: має округлу форму, достатньо масивну через повні щоки. Ніс повинен бути коротким, широким і прямим.
  • Вуха: середньо -розміщений, прямий, встановлений на значній відстані один від одного. Мати форму ізоскотного трикутника. Кінчики вух не гострі, згладжені.
  • Очі: круглий -великий, великий, розташований один від одного широко. Колір райдужної оболонки варіюється від сірого та зеленого до синього та помаранчевого.
  • Вага: починається з двох і не перевищує семи вісім кілограмів. У той же час дорослі коти мають масу від п`яти до семи кілограмів, і коти - від двох до п’яти.
  • Висота в Сюрі: досягає 25 см.
  • Колір: змінюється залежно від кольору вовни батьків. Це може бути звичайним, або змішаним, так званим кольоровим настоком.
  • Вовна: є ознакою представленої породи. Канонічний представник породи має м`яке товсте пальто. Його довжина може змінюватись від довгого до короткого, обов`язковий завивка вовни є. Ці самі «локони» і відрізняють села від усіх інших порід, що робить їх подібними до маленьких внутрішніх овець.
Історія породи

Довжина волосся котів залежить, перш за все, від батьків. Таким чином, хрест з перською кішкою дасть кошенят з довгим волоссям, а з британською - з коротким плюшем. Завит вовни може охарактеризувати лише один із батьків дитини. Цей ген є одним з головних, і обов`язково передається на потомство. Якщо обидва батьки є представниками села Селькірк-Рівер, то 100% кошенят матимуть курей кучерявої вовни, якщо тільки половина народжених немовлят.

Вовняна обкладинка немовлят розвивається протягом наступних двох років. У цей період можливі зміни в структурі вовни - вона може випрямитися, після чого знову придбати локони. Часто впливає на стан котячого волосся та кліматичних умов, а також стан гормонів (це особливо характерно для котів).

Чи знаєте ви?Щоб визначити, чи є у дитини кучерява, зверніть увагу на його антени: якщо вони хвилясті, навіть не, головна особливість породи залишиться.

Як вибрати і скільки коштує кошеня

Характер і темперамент

Selkirk-Rexes стане чудовими домашніми тваринами для одиноких людей та сім`ї. Кішку характеризують педагоги, поміркована грайливість, а також відносно спокійний персонаж. Вони не мститься, крім того, вони дуже прив’язані до людини. Власник такого кота буде обдарований її прихильністю, а також не зможе допомогти не відзначати її здатність адаптуватися до навколишнього середовища.

Для порід котів, які найчастіше вибираються у домашніх тварин, пояснюються:

Однак краще не починати такого домашнього улюбленця, якщо вас часто немає вдома. У цій породі увага дуже важлива, і, незважаючи на пацієнта, їм потрібно спілкуватися з людьми. Вони не нехтують іграми з власниками, але з усією їх товариською відповідальність вони не будуть накладені на. Вони будуть чекати, коли власник буде звільнений і зможе повністю присвятити їм час. Необхідні умови та правила затримання

Якщо у вас вже є домашні тварини, крім кота, не хвилюйтеся: Selkirk-River, безумовно, знайде з ними загальну мову. Стосовно гостей, коти також будуть доброзичливими і будуть раді дати собі гладити або навіть грати з ними.

Порода відданості, але в той же час доцільно мати можливість дати котячій свободі - вони не нехтують прогулянками у дворі.

Історія породи

Історія виведення Селькірк-Рівер починається в 1987 році, у США, штат Монтана. В одному з розплідників міста Шерідан народився кошеня з незвичайною вовною. Через пару місяців незвичний представник кота привернув увагу Джеррі Ньюмена - дівчина займається розведенням перських котів, зацікавлена ​​в генетиці та кошенятам із не стандартними зовнішніми даними. Важко було проїхати повз кошеня з незвичайною шерсть, тому через кілька місяців, коли дитина виросла, господиня перетнула її з однією з перських котів. В результаті цього народилися кошенята - троє з шести також володіли кучерявою шерсть. Раціон харчування

Чи знаєте ви?Існує думка, що характер домашнього улюбленця залежить не лише від своєї породи, але і від кольору. Набори з чорною шерсть вважаються спокійними, з червоною - енергійною, черепахою кольорами говорить про незрілість, навіть школярі, але черепаха з білими плямами розповість про баланс між грайливістю та спокоєм. Біла шерсть служить символом сором`язливої ​​вдачі.

Будучи захопленою генетикою, дівчина вирішила отримати окрему породу котів з кучерявою шерсть. Однак батько породи не був котом, взятою з притулку, а її нащадком. Справа в тому, що поява кішки не був шкідливим, тому Ньюмен почав визначати основні характеристики всіх можливих порід, щоб привести її породу до досконалості. Окрім перських котів, гімалайські коти та британці з короткою шерсть також брали участь у поліпшенні річок Селькірк. У той же час Selkirk-Rivers успадкував не лише зовнішні дані перерахованих порід, але й особливості їх персонажів.

Все про здоров`я

Щоб врешті -решт отримати породу котів з певним персонажем, а також зовнішністю, дівчина привертає увагу фелінологів, які допомагають їй у видаленні котів і котів з кучерявою вовною.

У 1990 році була зафіксована порода. Але це не дає їй права отримувати нагороди на виставках CAT. Тим не менш, з’являється здатність представляти домашніх тварин цієї породи. Для породи, яка існувала лише три роки, це безпрецедентна удача. Через два роки, у 1992 році, коти отримують вищий статус, і ще два роки, у 1994 році порода Селькірк-Рівера отримує статус чемпіонів. На початку 2000 -х років коти визнані з CFA. Завдяки ревній роботі фелінологів, оригінальна порода придбала громадське визнання, і Джеррі Ньюмен зміг здійснити свою мрію - створити абсолютно нову породу кота.

Варто зазначити, що родичі кота, знайдені в розпліднику.

Чи знаєте ви?Назва породи не пов`язана з областю, в якій сама порода сталася. Джеррі, як засновник Selkirk-River, взяв ім`я вітчима на ім`я котів. Префікс "Rex" вказує на те, що порода має непряму вовну, з локонами.

Як вибрати і скільки коштує кошеня

Перш ніж придбати домашнього улюбленця, більше схожий на плюшеву іграшку, ніж справжню кішку, вирішіть придбати. Ви можете придбати кішку, щоб отримати милого вихованця, який підходить вам у всіх відношеннях, або ви можете почати розводити цю породу. Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Якщо в першому випадку вам потрібно звернути увагу на особисті уподобання (колір вовни, колір очей) та сертифікат від продавця, то для розведення тюленів потрібно дуже обережно. По -перше, два роки тому, а саме в 2015 році, переправа сіл сіл коордерів з іншими порідами була взята під забороною, тому необхідно придбати двох котів замість одного. Зверніть увагу на родовід котів, їх колір, довжину вовни та інших зовнішніх характеристик, оскільки майбутні кошенята успадкують гени батьків.

Однак не думайте, що колір пальто пов`язаний з ретельністю кошеня, а також їх зовнішністю. Якщо генеалогія має значення - зв’яжіться з питанням, від якої ви маєте намір придбати кішку. Він не тільки покаже вам фотографії та документи, але й поділиться інформацією про те, як найкраще взаємодіяти з котом, чого уникати, коти люблять і не люблять, та багато інших нюансів. Ці знання допоможуть вам правильно підняти кошеня та отримати його любов. Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Важливий!Незалежно від того, хочете ви придбати вірного пухнастого друга чи котячої родини, зверніть увагу на те, що коти повинні бути вакциновані. Зрештою, деякі захворювання можуть переходити від тварини до людей, і шанс зловити хворобу з`являється у дітей, якщо у вас є,. Щоб зробити всі щеплення, потрібно близько двох-трьох місяців.

Купуючи кішку, є шанс натрапити на шахраю. Щоб переконатися, що ви купуєте дитину у чесного продавця, зверніть увагу на скільки порад, які він може дати про життя кошеня. Людина, яка захоплена власним бізнесом. Крім того, ми переконливо просимо не звертати увагу на рекламу на продаж двох -місячних або навіть менше кошенят. Цей варіант можливий лише в тому випадку, якщо продавець видає їх лише для виконання дітей на чотири місяці і хоче заздалегідь знайти власників до його крихти. Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Вартість котів змінюється. Це залежить не лише від появи пухів, але і від чистоти породи. Якщо в розплідниках, де порода займається розведенням, ви можете знайти дані про родичів кошеня, див. Батьків та дізнатися про походження дітей, то приватні продавці не завжди мають сертифікат та дані про родовід. Мінімальна ціна на випадковий кошеня Velkirk-River-170-200 доларів. Чим вища ціна, тим більше чистокровна кішка, яку ви купуєте, або вона має назву генеалогію.

Необхідні умови та правила затримання

Нехай представники CAT та свободи -все -таки природа, проте, як турбота, і правильні умови для життя, яке їм потрібно. Це допомагає тварині наблизитися до людини, особливо села коордерів, які цінують увагу. Щоб ваш вихованець відчув, що вони його люблять, і відповідають, прочитайте правила його вмісту.

Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Умови та аксесуари для ігор

Selkirk-river-animals активні, тому вони не можуть обійтися без ігор. Якщо ви не завжди встигаєте провести півгодини з домашнім улюбленцем, зверніть увагу на іграшки для кота. Серед асортименту найближчого зоомагазини ви обов`язково знайдете доступні та цікаві заняття для свого вихованця. Від звичайних кульок від різних матеріалів та різноманітних кольорів до бігових мишей чи інших іграшок, які можна розпочати, та справжні лабіринти! Навіть такий процес, як годування, може бути перетворений на реальну розвагу, якщо ви виберете інтерактивну годівницю, де кішку доведеться отримати їжу або, навпаки тарілка. Варіанти - Маса, все залежить від ваших можливостей. Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Крім того, доцільно придбати, щоб кошеня не бачило цей предмет у оббивці дивана, стільців чи навіть ваших речей. Це не можна назвати розвагами, але необхідний предмет, безумовно, є.

Але не забувайте: навіть якщо будинок сповнений іграшок, коту знадобиться ваша увага. Зрештою, жодна іграшка не замінить її господаря - люблячого та турботливого.

Купання та догляд за вовни

Основна особливість породи - це незвичайне волосся котів, а це означає, що вона потребує відповідної допомоги. Як довгі рукотворні, так і тварини з короткою плюшевою вовни необхідні. Цю процедуру потрібно робити регулярно, і це бажано з юного віку, щоб ваш вихованець не боявся води, і кожна водна процедура не перетворюється на неприємну подію з наслідками у вигляді подряпин, укусів і наляканих кіт.

Для прання потрібно використовувати спеціальні шампуні для котів - вони розроблені таким чином, щоб сприятливо впливати на вовняну та шкіру тварини.

Важливий!Ні в якому разі не використовуйте шампуні, призначені для людей. Включаючи дітей. Вони можуть спричинити подразнення та втрати кота, крихка вовна.

Крім того, доцільно придбати спеціальний сом. Якщо її вовна довга, її доведеться поєднувати більше, якщо коротко - відповідно, менше. Однак цей процес не можна нехтувати. Незважаючи на те, що самі коти люблять розчісуватися, вимиваються, вони не можуть обійтися без вашої допомоги. Вовна має здатність плутати, особливо враховуючи той факт, що локони котів не крутяться рівномірно, а в хаотичному порядку та напрямку. Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Розчісування тварини в середньому двічі на тиждень, але зверніть увагу на товщину вовни: якщо волосся тонкі, то вам доведеться щодня розчісувати домашнього улюбленця. Це пов’язано з утворенням їх мелодій - чим тонша шерсть, тим швидше вони утворюються. Якщо ви нехтуєте цією процедурою, згодом ви будете змушені провести більше одного вечора, щоб принести волосся вашого вихованця в належному стані, крім того, ця процедура досить неприємна. Однак не перестарайтеся - занадто часте розчісування буде випрямити пальто кота.

Необхідно приймати водні процедури хоча б раз на два місяці, щоб підтримувати шерсть у прекрасному, загроженому стані.

Піклуйтеся про вуха, зуби, очі та кігті

Коти, безсумнівно, чисті тварини, вони люблять піклуватися про себе, але чистити вуха, зуби, а також мити очі та скорочення - це процеси, в яких потрібно взяти участь, щоб захистити кошеня від можливих захворювань цього частини котячого корпусу.

Важливий!Перевірка стану здоров’я домашнього улюбленця вимагає щонайменше раз на півроку, якщо ви не помічаєте жодних незвичних симптомів.

Кішки доглядають за зубами, потрібно не менше, ніж будь -яка людина. Бактерії, які потрапляють у ротову порожнину їжею, можуть залишатися на зубах, після чого - щоб потрапити в саме тіло і негативно впливати на внутрішні органи тварини. Щоб уникнути цього, принесіть кішку таку процедуру, наприклад, чистити зуби. З його допомогою ви уникнете захворювань домашнього улюбленця, крім того, не тільки ротової порожнини, але й тіла в цілому. Якщо ви не знаєте, як це правильно провести - запитайте про ветеринара про це. Він може припустити, який засіб найкраще використовується одночасно, оскільки "людська" зубна паста не підходить для кішки так само, як шампунь. Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Існує також спеціальна їжа для котів, яка допомагає видалити рейд з бактерій. Він містить речовини, що діють як зубний порошок. Нормальна їжа з магазину не має можливості видаляти бактерії та бляшки. Прибирання можна проводити як щодня, так і раз на тиждень. Головне - принаймні.

Очищення вуха - це ще одна процедура, яка впливає на здоров`я кота і може призвести до захворювань, якщо її нехтують. На щастя, для очищення вух кота не потрібно щодня. Частота такого догляду має індивідуальний характер. Це залежить від того, як часто і в якій кількості вивільняється вухо. Якщо ваш вихованець трапляється досить часто, не бійтеся і не поспішайте взяти тварину до ветеринара: це особливість тіла, і ми не говоримо про жодну хворобу. Це лише означає, що для очищення вух частіше буде потрібно частіше-2-3 рази на тиждень.

Але почервоніння вух, утворення прищів або набряку в них є ознакою того, що кішці потрібна допомога лікарів. Єдине, що ви можете зробити з такими симптомами - це доставити кішку до ветеринарної клініки. Домашні заходи не принесуть результатів і можуть лише посилити ситуацію.

Важливий!Часте проведення цієї процедури може завдати шкоди здоров’ю домашнього улюбленця, оскільки разом із вушною сіркою також випускається спеціальна мікрофлора, яка діє як захисна плівка для котячих вух. Часте очищення вух його видалити, що дозволить проникнути на котячі вуха до інфекцій.

Важливо також витерти, а точніше, полегшити вологу, котячі вуха після купання. Якщо рідина все -таки потрапляє у вушну раковину - не панікуйте, але обережно отримайте її з тампоном або вато. Це захистить кішку від хвороби Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Допомога в догляді за очима пухнастого друга не займе багато часу. Потрібно лише час від часу мити очі кішки. Це найкраще зробити з мокрим бавовняним тампоном. Замість води ви можете вдатися до допомоги відвару ромашки або завареного чаю (ні в якому разі не гаряче). Необхідно почати промивання на зовнішній стороні ока, поступово наближаючись до внутрішнього кута, але жодним чином навпаки. Часто ця процедура не потрібна - лише якщо у вас є консультація та вирішення лікаря не тільки в цьому процесі, але і при обробці очей за допомогою спеціальних крапель.

Зверніть увагу на внутрішню частину повік, вона повинна мати рожевий колір. Якщо ви бачили почервоніння або білизну - зверніться до ветеринара. Також подивіться на білок - він повинен мати білий колір. Будь -яке відхилення може вказувати на інфекцію або виникнення захворювання.

Класніння кігтів тварини також не принесе вам незручностей. Особливо, якщо кіт звик до цієї процедури з невеликого віку. Перше, про що ви повинні дізнатися, - це те, що кішку ніколи не слід видалити, тому що разом з кігтями під час операції наконечника котячих пальців ампутуються. Замість цієї болісної процедури, яка значно вразить поведінку кішки і підірве його довіру до вас, використовуйте спеціальні ножиці для розрізання кігтів.

Важливий!У процесі вирізання кігтів будьте обережні: ви можете випадково відрізати частину кігті, де розташовані кровоносні судини. Це не тільки боляче для тварини, але й небезпечно.

Виріжте лише краї кігтів, які мають білий колір. Досвідчені власники кажуть, що краще зняти меншу довжину, ніж травмування домашнього улюбленця. Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Бажано робити цю процедуру кожні три тижні. У той же час, навіть терпіння Селькірки недостатньо, щоб вирізати всі кігті в одній процедурі.

Раціон харчування

Кішки не особливо вибагливі в їжі - питання полягає лише в тому, яким годували котячі люди, які доглядали за ними до моменту придбання. Ви можете годувати домашнього улюбленця як різними придбаними кормами, так і домашньою їжею. Важливо, щоб харчування містило корисні мікроелементи та вітаміни, які необхідні для котів не менше, ніж люди, які підтримували здоров`я.

Тварина, як правило, не нехтує крупами, суб`єктним, сирим м’ясом. Можливо, кота сподобаються фруктами чи овочами-не бійся запропонувати це, а також переконайтеся, що домашня тварина не їсть ненавмисно їв щось шкідливе для тіла.

Дізнайтеся більше про переваги та недоліки корму CAT:

Не забудьте переконатися, що ваша кішка отримує вітамін В - саме він відповідає за стан пальто, а його недостатня кількість, безумовно, вплине на появу тварини.

Єдиний недолік річки Селькірк можна назвати їх любов до їжі. Коти не знають заходів, і тому будуть спустошувати навіть повну миску з їжею. Ретельно стежте за кількістю їжі, споживаної кішкою, щоб тварина згодом не починала ожиріння. З цією метою ви можете придбати годівницю, яка в певні години видасть представнику котячої їжі в певній кількості. Це зручний аксесуар, який не буде переживати, що кіт наздоганяє, якщо ви не вдома. Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Все про здоров`я

Ми вже сказали вам, що вам потрібно подбати про здоров`я вух, очей, лап і зубів кішки. Саме догляд за ними зменшить ризик усіх видів захворювань. Окрім щеплень, зроблених кошеням, і кішка, і його майбутні власники захищені. Сама порода не має тенденції до певних захворювань. Кішку характеризується міцним здоров’ям та резистентністю до хвороб, потрібно лише забезпечити домашню тварину правою, своєчасною турботою, щоб запобігти найменшій можливості проникнення в організм.

Однак зверніть увагу на той факт, що без власних генетичних захворювань, Cellkirk-Rivers може мати тенденцію до захворювань тих порід, які брали участь у їх зовнішності. Тому будьте обережні у догляді за тваринами: у кота може розвиватися, серце або тазостегнове суглоби. Це рідкість, але помічаючи перші симптоми, серед яких дислокована чашка коліна задньої лапи, негайно зв’яжіться з ветеринарною клінікою.

Порода котів selkirk-river: як це виглядає, ніж годувати, як дбати

Підсумовуючи, ми можемо сказати, що Селькірк-Рівер ідеально підходить для людей, які хочуть придбати не просто кота, а вірного друга, і готові подарувати домашню тварину з ніжністю, любов і надати кішку ретельно догляд. Якщо ви часто не вдома, зверніть свою увагу на іншу породу, щоб не мучити кішку, оскільки дефіцит кішки може врахувати відсутність любові з вашого боку. І незалежно від того, яку породу кота ви обрали, пам’ятайте, що просто любити пухнастого друга. У будь -якому випадку йому потрібна належна допомога, оскільки здоров`я є ключем до довгого і щасливого життя.

Статии на тема
LiveInternet