Вельш коргі пемброк: опис породи собак

Англійська королева Єлизавета II часто з`являлася в суспільстві зі своїми улюбленими собаками породи Велш Коргі: Досить маленькі собаки-суб`єкти з хитрою мордою лисиць. Королев дав Пембруку прозваний Уіспер, останній представник чистокровної лінії "Віндзора" Велш Корг, багато поколінь вірою та правдою, які служили королівській родині з початку XIV століття. Чому порода Велш-Коргі отримала привілей бути поруч з монархією? І чи ця привілей зробила ці короткі в’язані такими популярними у всьому світі? Це все про історичні традиції та чудові якості породи. Але спочатку речі спочатку.

Історія походження Вельш Каргі

Важко простежити точну історію походження породи, але той факт, що собаки породи Коргі тісно пов`язані зі шведським Вальхундом.

Історія походження Вельш Каргі

Елізабет зі своєю Коргі

Цю присідання сірої собаки нібито привезли до Швеції вікінги в часі споконвіку, а звідти вона вже була у Великобританії, де він змінив свою коричнево-жовту шерсть на яскраві, основні кольорів червоного, чорного кольору та ротаційний колір. Колір став однією з головних відмінностей в англійській собаці від шведського предка.

Мета Velsh Cargi Pembrock раніше і сьогодні

Шведський Вельхунд

Зверніть увагу! Коли Вільгельм Завойовник (XI століття) провів інвентаризацію земель Англійського Королівства, невеликі короткі забиті маневраси Південного Уельсу, суворо контрольовані збереженням стада відомих британських овець, вже існували. У той час їх називали не лише Коргі, але й англійська (Уельс) вівчарка.

Вершина овець для Великобританії до 17 століття була справжньою двигуном економіки, і податки на її експорт великим джерелом доходу корони. Овки Blackface розмножуються в Південному Уельсі вже близько 1000 років, і майже однакова кількість є славними короткими -ногими пастухами та дистиляціями овець Отара.

Починаючи з XIV століття, під Монар-престолом і на місці лорда-канцлера, в Палаті лордів лежить мішок з волоссям овець-символ процвітання Великобританії, а також Корджі Ваельські англійські пастухи-символ захисту і процвітання процвітання Англії вільно біжить навколо престолу.

Короткі Уельські короткі вперше були виставлені в 1925 році. Через 9 років (1934.) Вельш Коргі Пемброх та Велш Коргі Кардіган стали двома незалежними скелями.

Порода стандартних та основних характеристик

Пембрі та Кардиган

На популярність, обидва типи Коргі жодним чином не поступаються один одному, крім того, ці споріднені породи дуже схожі!

додаткова інформація! Не називайте собаку "скоринами"! Перекладено з мови кельтів (головна національність, яка населяла Уельсу під час правління завойовника Вільгельма) "КОР" означає "Шорті" та "Гі" - собака. Cor + gi = собака-коротик, а не шкірка помаранчевого взагалі!

Цікаво, що "Кор" у розмовній шотландській та валлійській (група кельтських мов) також означає "карликовий" або "фея". Звідси приходить легенда про те, що ці казкові істоти дали людям карликових собак.

Мета Velsh Cargi Pembrock раніше і сьогодні

Вельш Каргі Пемброк укус багато століть тому за ногами бойових овець, підводячи їх ближче до Отара та режисуру Гурта. Невеликий ріст і короткі сильні лапи дозволяли собакам легко бігати під животом сором`язливих тварин, контролюючи напрямок руху Отара.

Характер та психологічний портрет

Коргі - пастух

Собаки коргі використовували для випасу великої рогатої худоби. Їх гачок, стрибки та швидка реакція, поєднані з невеликим паростком, зробили ці сміливі пастухи недосяжними для важких копит і гострих рогів корів та биків.

Тепер невтомні гуртити перетворилися з вівчарки собаки на незвично популярну породу домашніх тварин, ласкава та обожнюють увагу, які отримали прізвисько-маралію «Корчікі» у російській версії.

Освіта та навчання

Домашній промінь

Коргі - порода собак, яка досить задоволена життям Сібаріта та Універсального променя: вони невибагливі, енергійні, розумні та насолоджуються славою найбільш ласкавих і відданих собак.

Порода стандартних та основних характеристик

Пемброк (Corgi Pembroke), згідно з описом поргі Коргі - собаки розтягнутого формату, сильного та мобільного, з розумним, діловим виглядом цікавих очей.

Corgi Breed Care для собак

Поява Пембрука

Таблиця Опис породи Velsh Cargi Pembrock.

Рух і кінцівкиРухи енергійних, вільних, скорочених кінцівок широко рухаються, "загробне життя", в одному ритмі.

Передня - паралельні, скакальні суглоби ззаду не повинні наближатися.

Ліків у спокої натискають на сторони.

Лапи на сильних прокладках, овальні через 2 середні пальці, які трохи довші, ніж решта.
КерівникУсі дорослі собаки мають форму голови та зовнішній вигляд, схожий на лисицю: широкий лоб є рівним між вухами, перехід від лоба до морди помірної глибини.

Морда завдовжки щонайменше 7 см, спрямована на ніс носа.

Частка чорна (виняток допустимий лише для синіх та мармурових кольорів), злегка виступає за лінією задньої частини носа, але не придушки.

Співвідношення черепа до довжини морди 3: 5.
Вуха та зубиВуха - трикутник стоячих ізокелів, пропорційний розміру голови. Висота трикутника трохи довша, ніж відстань від зовнішнього кута до середини вуха.

Нижня щелепа не видається, з чіткою контрастною пігментацією губ.

Набір зубів завершений. Великі зуби, побудовані в одній рівній лінії.
Вага та розмірМаленькі собаки.

Вага Pningbrok Male-9-11 кг із ростом (в в`яжух) -25-30 см. Сука важить менше - до 10 кг.
КольориБалений, соболь -олень, безперервний червоний, чорний з різними варіаціями білих і червоних плям на шиї, грудях і лапах, біколор, триколор, чера.
ХвістУ Пемброку він майже відсутній (бажано за своєю природою).
ПородиКрипторхризм.

Недоброзичливість.

Відсутність або ненормальний розвиток зубів.

Нечисті очі.

Світлі очі.

Відсутність гармонійного доповнення.

Допомога та відхилення ваги.

Зверніть увагу! Для чорно -червоного Корджі наявність білого протохона на обличчі з чола або плям навколо долі дозволяється. Однак кількість білого кольору на голові не повинна визначати колір морди, як -от "білий з червоними (чорними) плямами".

Собаки, колір яких характеризується "білими плямами" або "чисто білими" для розмноження, не дозволено.

Pembli з недоліком, або хто є фліфами

Час від часу, у підстилці чистокровного пітчбру або кардиганів, народжуються цуценята. Це фуффі -тип чистокровного вугілля, який показав побудований рецесивний ген довгих залегливих.

Як правильно годувати собаку

Пухнастий

Пухнасті цуценята, схожі на кабанів іграшок, отримують родовідні нарівні з усіма помірними, але їм заборонено брати участь у виставках - вони не підходять для скельного стандарту. Тому такі цуценята коштують 2-3 рази дешевше, ніж виставкові люди, стаючи розумінням домашніх тварин з незвичним виглядом.

додаткова інформація! Є лише одна складність у змісті довгих вугілля - вам доведеться приділяти набагато більше часу для догляду за шерсть, яку доведеться покласти в порядок після кожної прогулянки.

Характер та психологічний портрет

Хоча Пемброк спочатку є робочою собакою, вона легко і із задоволенням адаптується до життя променя долі та сім`ї, якщо не позбавлена ​​його щоденних прогулянок щонайменше 2 години.

Незважаючи на невеликий розмір, собака - це хороший охоронець і сторож. Віддане серце робить його безстрашним бійцем для власника та його родини, оскільки він сприймає їх як свою зграю, яка потрібна для захисту.

Коргі - це собака, яка швидко і чітко визначає голову сім`ї і поводиться з ним прихильно. Він ставиться до дітей господаря з любов’ю, якщо в дитинстві вони не ображали його, любить балуватися ними і брати участь у своїх іграх.

До гостей, що стоять до гостей, відстежує реакцію господарів. Якщо відносини довіряють, він приймає гостей як нове поповнення зграї - він із задоволенням пропонує своє спілкування.

Важливий! Немає мисливських якостей, тому що Пембрук - пастух, а не так.

Розмноження собак породи Corgue

Пастух, а не так

Це може випадково задушити курку, але лише тому, що він намагався збити курей в гурт, і вони "відмовилися". Більший інтерес до інших тварин, але не агресивні. Виняток - великі собаки, які можуть проявити агресію першої. З тими, хто лояльний до нього, вони не шукають конфлікту, але також не встановлюють дружби.

Решта домашніх тварин намагаються подбати і запустити рот.

Освіта та навчання

Ця давня британська порода вимагає серйозного ставлення, оскільки вона взагалі не стосується декоративних порід. Хоробра, розумна та мобільна собака повинна дати належне виховання - Сусиканінг призведе до негативних результатів.

Щоденні прогулянки в поєднанні з завершенням завдань OKD є необхідною умовою для виховання повної собаки.

Ймовірна тривалість життя

Щоденні прогулянки та заняття

Розвиток сильної основи та накопичення м’язів сприятиме розвитку стабільної психіки та більшої довіри та прихильності до власника.

Важливий! Ви не можете дозволити своєму вихованцю стрибнути з висоти, поки він не збільшить сильний м`язовий скелет. Це може призвести до непоправних травм хребта.

Варто звернути увагу на історію породи та природу Коргі, так що з віку цуценя відлучити її від природної тенденції допустити зубів - кусати людей по ногах.

Pembrock легко навчатись із загальною швидкістю OKD, в будь -якому віці готовий вивчати нові навички та команди, охоче беруть участь у всіх змаганнях з адміністрації, приносячи радість не лише власнику, але й до себе.

Коргі - чудова собака -супутниця!

Corgi Breed Care для собак

Ці собаки потребують стандартного догляду: раз на тиждень повна перевірка для виявлення різних шкірних захворювань, паразитів, запалення в роті та анальних залозах, профілактична очищення вушних снарядів.

Піклуйтеся про вуха та кігті собак

Вухо повинно бути відкручене у напрямку до корони і, тримаючи вушну пальцями лівої руки, обережно змочивши бавовняним тампоном з витиранням усіх видимих ​​місць.

Важливий! Ніколи не потрібно намагатися «доїхати до глибини», які не видно для ока - ви можете травмувати, позбавити собаку слуху.

Собака породи Коргі має сильні лапи, а кігті на цих лапах також сильні та великі. З достатніми прогулянками кігті Коргі не потребують особливої ​​обережності - вони ростуть незалежно.

Якщо вам все одно потрібно вирізати кігті, то це потрібно робити за допомогою спеціальних щурів або кігтям-«гільйтопієць» (це краще), які дають рівномірний, гладкий виріз без «розкладання». Не рекомендується використовувати ножиці, щоб кігті не поширювалося.

Під час різання кігті собаки собаку потрібно тримати щільно і розрізати лише нижче живої частини кігті.

У разі підозри на запальні процеси у вусі та на лапі слід негайно звернутися до ветеринара, щоб не розпочати захворювання.

Піклуйтеся про очі та зуби собаки

Пемброк, як і будь -яка здорова собака, не потребує особливого ставлення до зубів і очей, але, щоб підтримувати своє здоров`я, потрібно робити прості процедури раз на день.

Бавовняний тампон (для кожного ока вам потрібно своє), змочився теплою водою або спеціальною рідиною, вам потрібно витерти закрите око в напрямку від зовнішнього кута до внутрішнього, злегка тягнучи шкіру на скулу, так що Складка не утворюється на нижній повіці, коли собака закриває очі.

Не складно проводити регулярний догляд за зубами: бавовна з зубним порошком з бавовняним порошком щодня зніміть рейд з кожного зуба, починаючи з корінного моляра. Палички змінюються за необхідності.

додаткова інформація! Не варто очистити зуби собаки, щоб використовувати зубні щітки та пасти, призначені для мікрофлори порожнини людини.

Догляд

Собаки Corgi характеризуються товстою, середньою жорсткістю, плавно сусідньою шерсть до тіла. Довжина волосся від короткого до середнього. Щоб підтримувати його в чистоті та порядку, потрібно щодня очистити собаку твердою щіткою.

Таке очищення дозволить:

  • Видаліть бруд і мертве волосся;
  • проводити масаж шкіри для поліпшення його кровопостачання;
  • покращити тон м`язів тіла і кінцівок.

Під час линьки, коли величезна кількість щільного і щільного підшерстя (з настанням теплих днів) буде розсипатися від собаки, гостро використовувати кисть (пудер). Коргі доведеться поєднувати хоча б раз на 3 дні.

Зверніть увагу! Використовуючи фурмінатор, ви не можете доторкнутися до гострих і частих зубів шкіри щітки домашнього улюбленця. Це не тільки спричинить йому біль, але й може призвести до пошкодження шкіри з усіма наслідками, що виникають.

Як правильно годувати собаку

Коргі - справжні маленькі глютони! Якщо ви побалуєте апетит собак, то домашня тварина легко перетвориться на "ковбасу на ногах" - "торти" легко втрачають гармонію фігури. Тому вони покладаються лише половина стандартної дієти раз на день і не частувань із загального столу.

Вибір цуценят: розплідники та основні критерії

Коргі - справжній обжерливий

Наркоманія «Корджик» за їжею утворюється протягом першого року життя і залишається незмінними для решти решти.

Зверніть увагу! Важливо звикати молодого Пемброк до різноманітної їжі, так що згодом немає проблем з харчуванням.

Коли вони старіють, ви повинні дотримуватися столу:

Коргі вік по місяціКількість годувань на день
з одного до трьох4-5
від трьох до шести4-3
від шести до дванадцяти3-2
з 1 року та даліодин

Записи від 1 до 4 з 4 записів

ПопереднійНаступний

Розмноження собак породи Corgue

Розповсюдження Пастух Уельсу слід серйозно підходити, оскільки нічого так швидко не зіпсуває породу та думку про неї, як масовий поява напівпрофільних або абсолютно рівномірних цуценят, зовні схожі на корги.

Вибір пари

Основне завдання племінної роботи - виключити з розведення людей, що переносять гени до нащадків, що призводить до дефектів, спадкових захворювань та вад розвитку.

Щоб вибрати пару до свого вихованця чи домашнього улюбленця, вам слід звернутися до фахівця або заводчика, який купив цуценя.

додаткова інформація! Навіть якщо у дівчини в Керрі є невеликі вади, досвідчений фахівець зможе вибрати хлопчика, який може виправити це в цуценятах через переваги самця.

В’язання

Благословення підшипника та пологи безпосередньо залежать від готовності обох собак для в`язання.

  • Заплановані щеплення - за 2 місяці до в`язання.
  • Glorogolon - 10 днів до Еструса.
  • Результати тестів на хламідії та мікоплазмоз є обов`язковими для обох.

Безпосередньо перед в`язкою парою вони не годують і ходять окремо щонайменше 30-40 хвилин.

В`язання проходить (як правило) без допомоги інструктора, двічі, з інтервалом 1 день.

Після спаровування спаровування вчинено акт (3 примірники), де умови оплати для власника чоловіка.

Полог

Вагітність триває від 58 до 72 днів.

Через 35-40 днів, з природним годуванням, потрібно буде ввести додаткові вітамін-мінеральні добавки для вагітності та догляду в раціоні (дози вказані на упаковці).

Варто ввести ще одне годування, збільшуючи кількість їжі на 50%.

До 30 днів вагітності фізичні навантаження залишаються однаковими. Після активних ігор обмежені, і собака ходить лише на повідку 1-1,5 годин 2-3 рази на день.

Частота прогулянок диктується підвищеним тиском плодів на сечовому міхурі та кишечнику майбутньої матері, оскільки застою може ускладнити майбутнє народження.

Ускладнення народження собак Уельсу вівчарки рідкісні, якщо ви спостерігаєте за режимом годування та ходьби, але краще заздалегідь погодитися з ветеринаром щодо його присутності в пологах.

Вельш коргі пемброк: опис породи собак

Ускладнення під час пологів рідкісні

Важливий! Якщо цуценя не з’явився через 2 години після початку спроб, вам потрібно терміново зателефонувати до лікаря!

Кількість цуценят може змінюватись від одного до дванадцяти, але зазвичай 4-8. Множина сміття можна назвати нормальною, якщо вага цуценят не менше 200-230 г. Повноцінний цуценя в купі після народження важить 250-300 г.

додаткова інформація! Собака, яка пройшла через дію кесаревого розтину для подальшого в’язання, не дозволяється.

Ймовірна тривалість життя

Ці енергійні істоти живуть до 15 років, але, добре обережно, вони можуть жити до 18-20.

Вибір цуценят: розплідники та основні критерії

Є багато явників та приватних заводчиків, які пропонують придбати цуценя або дорослу англійську вівчарку, оскільки порода переживає пік своєї популярності.

Розплідник

Візьміть дитину з дитячої кімнати бажано. Це гарантія чистоти собаки. Навіть якщо він (вона) не візьме участі на виставках і не буде придатним для розведення, власник може бути впевнений, що собака має всі позитивні якості, притаманні маленькій вівчарці Уельсу.

Розплідник видасть повний пакет необхідних документів, цуценята Коргі будуть стигентами (забиті) та щепленими за віком.

Крім того, розплідник ніколи не відмовиться допомагати своїм домашнім тваринам та власникам на будь -якому етапі дорослішання.

Скільки коштують цуценята монети з дитячої вартості

Вартість цуценя досить висока, навіть якщо це клас немовлят (ПЕТ).

  • ПЕТ-клас від 15 до 25 тисяч. потерти.*
  • Показати клас (гарантована участь у виставках та племінній роботі)-з 50 до 70 тисяч. потерти.
  • Клас BRID (за бажанням)-від 30 до 40-45 тисяч. потерти.

Зверніть увагу! Вартість CORGI включає не тільки популярність породи та можливі перспективи, але й вартість в’язання, правильний зміст суки перед пологами та під час годування немовлят, щеплення, оформлення документів.

Вельш коргі пемброк: опис породи собак

Цуценя Пембрука

Приватні торговці

Запропонуйте придбати цуценя англійської вівчарки поза рукою недорого, може перетворитися на великі проблеми в майбутньому.

Найчастіше Коргі видає монгрел з аномаліями розвитку або щомісячними собаками (такс + тер’єр і Т.D.).

Вони можуть продавати цуценят, батьки яких вилучаються з виробництва племен через генетичні захворювання або через набуті пороки.

Дуже рідко добра собака продається дешево "за встановлені обставини".

Важливий! Низька ціна - майже завжди показник наявності проблеми!

Отримавши недорогий "Korzhik", не забудьте перевірити наявність документів від батьків та метрику на цуценя, позначки вакцинації та відсутність гена.хвороби, умови затримання.

Маленький Коргі має не лише чудові офіційні якості, невибагливість у змісті, переміщення, солодкий зовнішній вигляд та гаряча відданість, вони також позначені інтелектом та розвиненим почуттям гумору. У цьому маленькому тілі справді величезний, гарячий, люблячий серце б`ється.

*Ціни актуальні для листопада 2019 року.

Статии на тема
LiveInternet