Російський спанієль: характерна для полювання на породу

Російський кокер спанієль як порода визнана лише на території Російської Федерації. Ці собаки не беруть участі у міжнародних виставках, і їх власники часто чують висміювання того, що їхні домашні тварини - це лише позначки англійських кокерів та Спрингера. Чи так це?

Історія походження породи

Мисливська собака може виглядати так, як вам подобається, головне в ньому - це його особливі якості. Історія російського мисливського спаніеля починається в 1885 році, коли чорний Кокер спанієль Даш послав імператора Ніколаса в подарунок імператору Ніколасу. Незважаючи на те, що собака була оголошена мисливцем, для Росії він був непридатним через короткі лапи. Однак подарунок був Ніколаєм. Чорний Кокер став його улюбленим.

Історія походження породи

Російський кокер -спанієль

Представники благородних сімейних сімей стали власниками нащадків Даш. Маленька собака, яку найкращі англійські заводчики були задіяні тривалий час, ризикуючи в Росії, щоб стати декоративним. Дами суду часто з`являлися з нею у світлі, чоловіки використовувались як подарунок. З Іспанії, Англії та Франції були принесені різні види скельних груп. Вони були в`язані між собою. Як результат, спаніелі в Росії втратили виразні риси породи.

Стандарт породу

Мисливська собака на прогулянці

Ситуація змінилася в двадцятих роках минулого століття, коли вчений Ленінград зацікавився породою. П. Міклашевський. Він був засновником сортів Ленінграда та Москви спанієлів. Міклашевський поставив собі завдання повернути спаніелі до спанієлів свою первісну функцію мисливців, придатних для російських земель, збільшуючи зростання та тривалість ніг собак. Вчений досяг аналогічного ефекту, в’язавши Спрингер і Шер.

Зверніть увагу! Експерти відрізняються у питаннях утворення породи. Одні називають 50 -х років ХХ століття, інші наполягають на 20 -х роках.

Цікаві факти

Представники породи спанієля, незважаючи на невеликі розміри, можуть бути корисними не лише під час полювання. Доказ - деякі факти:

 • Найменший представник групи спанієля - американський. Його зростання не має і 40 см.
 • Спаніелі - найкращі собаки виявлення наркотиків, тому їх часто використовують спеціальні послуги.
 • Під час землетрусу в Японії в 2011 році представники породи виявили сотні людей, які опинилися під завалами.
 • Спаніелі - одна з найбільш веселих порід. Ці собаки до старості залишаються грайливими, як цуценята.

Стандарт породу

Перший стандарт породи був затверджений російським спаніелем у 1951 році. Пізніше його обдурили двічі: у 1966 та 2000 роках. Останній офіційний стандарт, що працює на території Російської федерації, містить наступний опис породи спанієля, російська різноманітність:

 • Голова і тіло симетричні, пропорційні морді та черепу один одного. Мати об`ємну потилицю і широкий лоб, плавно рухаючись до морди. Пігментовані губи. Симетричні зуби з укусом у формі ножиці. Великі носи з круглими чорними або коричневими ніздрями. Довгі м`які вуха.
 • Прямокутні синусої собаки з потужною шиєю, грудами, широкою м’язовою спиною. Виробник худий.
 • Лапи на висоту складають половину зростання. Задні ноги трохи ширші, ніж передня. Похилі довгасті ноги. Пальці щільно притиснуті один на один. Сильні суглоби.
 • Хвіст у спокої знаходиться на одній лінії з хребтом. Коли схвильований піднімається. Хвіст не потрібен.
 • Гладко -рукотворна, середня довжина, пряма або хвиляста шерсть. Має підшерстя, що штовхає воду.
 • Може бути звичайний колір (чорний, червоний, коричневий), два -тонн (білий з перемежованим) та три -тон (різні варіанти описаних відтінків).

Навчання та освіта російського мисливського спанієла

Російська порода Стандарт

Яка різниця між російським спаніелем та представниками родовідної групи

Найпоширеніші сорти родовідної групи спанієля включають:

 • Англійський та американський кокер;
 • Англійський та американський Спрінгер;
 • Королівські спаніелі (король Чалз і Кавалер Кінг Чалз);
 • Кламбер;
 • Сассекс;
 • Німецький Вахтелхунд.

Зверніть увагу! Російський спанієль як тип породи визнається лише російською Поганологічною федерацією, але вона стала широко поширеною у світі.

Основні особливості російського сорту закладають англійський кокер та Спрингер. Зняття нової гілки мисливського спаніеля було вимушено, оскільки представники принесли не підходили для полювання в Росії.

В результаті компетентного відбору російські мисливці отримали неприємного помічника у пошуку гри майже в будь -якій області. Собака не втратила головних рок -знаків, але набула відмінності:

 • розмір (російський представник перевищує кількість англійської CHER, але поступається Спрингеру);
 • середовище розвиненої вовни;
 • подовжена нижня частина спини;
 • збільшена висота ніг;
 • Поширена кольорова палітра.
 • Суха елегантна голова.

Кожна особливість цієї собаки спрямована на покращення мисливських якостей. Довгі ноги дозволяють рухатися у високій траві, перестрибнути через болотні удари. Середня довжина вовни підтримує комфортну температуру тіла тварини та невибагливий у догляді. Спаніелі з червоного, чорно -білого відтінки в кольорі зливаються з областю. Довжина вух до носа знижує ризик їх травмування.

Догляд за собаками

Майбутній мисливець

Характер та поведінка

Собака до старості стане енергійним, мобільним. Він добре ладнає в сім`ї, ладнає з дітьми, доброзичливий, не чинить опір іам, а як власник, який він обирає одну людину, яка залишається правдою.

Представники породи - прекрасні супутники, які готові дотримуватися свого господаря не лише для полювання. Слухняні, не нав`язливі, незважаючи на велике бажання налагодити контакт з людиною. Толерантні до інших тварин, які живуть у будинку, але не повинні залишати їх наодинці з невеликими представниками фауни: за відсутності можливості полювати, вони стануть здобиччю для спаніеля.

Російський спанієль надійно обов`язки мисливця. Слідує здобич у будь -яких погодних умовах та районах. Як мисливська собака, він сміливий і наполегливий. Володіє швидкою дотепністю, здатна приймати рішення самостійно. Окрім мисливських інстинктів, показує хороші якості охорони.

Зверніть увагу! Російська спанієль, характерна для породи.

Навчання та освіта російського мисливського спанієла

Це доброзичлива мобільна порода, яка легко ладнає з людьми та іншими тваринами. Але вона має ревне ставлення до власника і не в змозі поділитися його увагою, тому власник повинен навчати та навчити цуценя.

Виховування

З перших днів перебування в будинку цуценя повинна отримати своє місце, де він відпочине і де він буде спрямований, якщо він буде винним. Це повинно бути незмінним. Це дисциплінує собаку і дає їй відчуття впевненості.

Псевдонім для російського спанієля дуже важливий. Це потрібно дати відразу і вперше використовувати лише в поєднанні з похвалою або в процесі навчання. Ви не можете вимовити прізвисько цуценя під час покарання. У цьому випадку домашня тварина може розвинути негативне ставлення до свого імені.

Фактичні захворювання

Спанієль на полюванні

Вночі товариський спанієль пропускає власника і часто намагається потрапити в його ліжко. Ви не можете це дозволити. Одним із важливих моментів освіти є навчити собаку відпочивати на своєму місці і не втручатися в решту будинку. Це доведеться бути терплячими протягом декількох днів, тому спанієль буде гавкати, скуголити, щоб привернути увагу.

У перші місяці життя цуценя російського спаніеля повинен звикнути до туалету. Невеликий вихованець може відсвяткувати свою потребу до 10 разів. Він робить це найчастіше після їжі. Тому в процесі звички до туалету цуценя, деякий час слід віднести до лотка відразу після годування. Після кількох повторень розумний спанієль буде знати, що робити.

Зверніть увагу! Спанієль - порода, що потребує постійного спілкування. Собака може поводитися неналежним чином і навіть агресивно.

Навчання

Навчання мисливської собаки завжди слід відповідально підходити. Вона повинна знати не лише команд, необхідних у повсякденному житті, але й під час полювання. Вам потрібно почати із загальних команд: «Місце!", "До мене!"," Сидіти!"," Це заборонено!". Тільки після їх асиміляції можна перейти до тих, хто знадобиться на полюванні: «Дай!"І" Подивіться!".

Команда "місце!»Спочатку розробляється з собакою. Після його подання цуценя пояснюється його публікацією. Перш ніж повторювати, команда повинна пройти щонайменше 10 хвилин. Цього разу собаці призначений для засвоєння та дає розуміння власнику, наскільки вихованець розуміє, що від нього вимагає.

Найкраща команда - "для мене!»Тренуйтеся за допомогою їжі. Власник дає команду домашньому улюбленцю, що знаходиться поруч, і показує йому частування. Команда "сидіти!"Також розробляється з їжею, яка приносить над головою спанієля і відводяться назад. Слідуючи смачним, собака сідає.

Важливий! Собака повинна вивчити основи навчання та освіти в ранньому віці, оскільки важче навчити дорослу собаку.

При розробці команди "не може!»Ви можете використовувати таку техніку: покладіть миску з їжею перед домашнім улюбленцем, щоб цуценя не міг дістатися. Тримаючи спанієл для повідку, повторіть команду. Тримайте цуценя, поки він не перестане їсти. Після цього відпустіть, наказуючи "Візьміть!".

Команди "служать!"І" Подивіться!»Основний про полювання з собачим спаніелем. “Отримати!»Працює на Землі. Пункт для подачі вам потрібно вибрати простий, але найкорисніший для тренувань, наприклад, крило птиці, яке потім полюватиме. Власник наказує собаці сидіти, після чого він кидає предмет одночасно з "подати" команду.

Після того, як спанієль приносить "гру", її потрібно ретельно взяти. Замовлення "Дай!". Для цього принесіть частування над головою домашнього улюбленця. Бажаючи взяти їжу з руки власника, спанієль відкриває рот, а людина бере крило.

Команда “подивіться!»Російське полювання на спанієль асимілює швидше через гру. Людина показує собаку на шматки м`яса чи сиру, а потім ховає їх. Під час гри собака набуває навичок пошуку. М`ясо використовується вареним так, щоб собака не кусала птаха, знайдену на полюванні.

Як вибрати цуценя

Знайомство собак

Догляд за собаками

Якщо собака часто в природі, то шерсть потрібно розчісувати через кожен раз, щоб очистити від забруднення, трав, колючок. Перед тим, як виходити з лісу, шерсть потрібно обробляти з паразитів, а після прибуття перевіряється, чи є кліщі. Якщо спанієль міститься в квартирі, то для збереження зовнішності буде достатньо, щоб розчісувати собаку двічі на тиждень.

Розріжте кігті кожні 3 тижні до спанієля, що далеко не полювання. У собак, які використовуються за призначенням, вони ростуть самі. Дуже важливо стежити за вухами, оскільки вони схильні до запалення та висипань. Спеціальний лосьйон для очищення використовується для гігієни вуха. Регулярно промийте вуха домашнього улюбленця. Три -час чищення зубів із спеціальною пастою для собак буде достатньо для збереження здоров’я домашніх тварин.

Особливості годування

Правильне харчування - ключ до здоров`я собаки. Ви можете нагодувати російського спанієля як сухою їжею (більш зручним способом), так і натуральною їжею. У другому варіанті необхідна дієта дорослого вихованця:

 • м`ясо і суб`єкт;
 • морська риба;
 • овочі та фрукти.

Що стосується цуценят, то перші два тижні після розплідника, маленький спанієль повинен забезпечити дієту, яку мав заводчик.

Зменшення хвоста

Редінг хвоста не є необхідною умовою. Цю процедуру проводять собаки, які вони планують активно використовувати в полюванні. Одягнений хвіст не травмований про колючі рослини. Процедура проводиться в перші 5 днів життя цуценят.

Прізвиськи для російського спанієля

На зимове полювання

Фактичні захворювання

Не було очевидних генетичних захворювань у російських спаніелях. Усі вони є наслідком незбалансованої дієти, неналежного догляду за собакою та її використання.

Російський спанієль найчастіше страждає:

 • Запалення вуха;
 • харчова алергія;
 • кон`юнктивіт;
 • Стригулярний лишайник;
 • Бактерії, що живуть у відкритих резервуарах.

Тривалість життя та відтворення

Середня тривалість життя російського спаніеля становить 10-15 років. Самка вважається сексуально зрілим у віці 9 місяців, однак, щоб отримати здорове потомство, рекомендується почати з 2 років. Допустима кількість в’язань для чоловіків становить 2 на рік, для жінок - 1.

Запам`ятати! Часте в’язання призводить до виснаження собак та погіршення якості потомства.

Estrus, в’язання та вагітність

Перший Estrus починається у віці 12-14 місяців і триває близько місяця. Сука може мати до 2 витоків на рік. Не майте в`язкого під час першого ескру. Потрібно чекати, поки суці не виповниться.

Після вибору чоловіка для в`язання собаки повинні зустрітися. Найкраще місце - це природа, де вони можуть бути активними. Якщо в’язання не відбулося під час знайомства, то домашня тварина повинна трохи допомогти: відвезти їх на чоловічу територію.

Середня тривалість вагітності становить від 56 до 72 днів. Термін може зменшуватися з невеликою кількістю цуценят. У віці чотирьох років кількість підстилки збільшує жінок.

Як вибрати цуценя

Вам завжди потрібно придбати цуценя у надійних заводчиків з хорошою репутацією, оскільки тільки вони можуть гарантувати чистоту породи. Плюс буде те, що вони прогнозують характер собаки, дають необхідні поради щодо підтримки та від`їзду.

Купуючи домашнього улюбленця, вам потрібно:

 • Познайомтеся з батьками цуценя, їх документами;
 • Перевірте родовід;
 • Зверніть увагу на голос (це повинно бути голосно), активність цуценя.

Зверніть увагу! Якщо ви не впевнені у своїх знаннях і не довіряєте заводчику, то вам слід знайти незалежного експерта, який може допомогти у виборі.

Прізвиськи для російського спанієля

Купуючи щеня чистокровного, його прізвисько вже буде зареєстровано в документах. У повсякденному житті власник може змінити його, головне - пам’ятати, що прізвисько собаки має бути коротким і чітко вираженим. Не називайте собак людських імен або принаймні не використовуйте не -славічні імена, щоб уникнути зустрічі з двома тезком.

Російська полювання на спанієль - це азартна і невтомна собака, яка завжди залишається вірною своєму господареві.

Статии на тема
LiveInternet