Чи потрібно і як часто ви можете мити собаку?

Це літо купається достатньо?

Як часто ви можете мити собаку і чи потрібно це взагалі робити? Це питання задає всі заводчики для початківців собак.

Давайте спробуємо це зрозуміти.

Це літо купається достатньо?

Купання - це найдоступніший спосіб підтримувати вовни тварини чистим і захистити її від паразитів. Є багато собак, які готові плавати з ким -небудь та будь -яким. Але є такі, які ви не можете затягнути у воду ні за яких обставин. Як же бути?

Як часто потрібно мити?
- Я люблю плавати!..

Не знаючи, як часто ви можете купати собаку, вам слід звернутися до ветеринара, оскільки думки любителів тварин про це розходяться. Три точки зору на миття домашнього улюбленця одночасно існують серед непрофесійних:

  • Собака купається не більше 1-2 разів на рік, бажано влітку;
  • Собака купається раз на 7-10 днів;
  • Вихованця промивається за потребою.

Останній варіант є найбільш правильним, оскільки частота миття тварини залежить від швидкості забруднення її вовни. Отже, після тривалої прогулянки під дощем, під час якого собаці вдалося випасти в грязі, буде цілком розумно купувати її, незалежно від того, коли була проведена попередня процедура. Одного літнього купання в цьому випадку явно буде недостатньо.

Як часто потрібно мити?

І все -таки давайте детальніше проаналізуємо, скільки разів потрібно мити собаку і що це залежить від:

  1. Місце проживання собаки. Якщо собака живе на вулиці або на волі, то часто не потрібно його мити. Купання для таких собак, швидше за все, не гігієнічна, а профілактична процедура, з якою вони позбавляються від бліх та інших паразитів. Якщо тварина живе в квартирі і спить у ліжку власника, то вам доведеться купувати її кілька разів на тиждень.
  2. Розводити. Чим м’якша шерсть собаки, тим більше накопичується бруд. Від жорсткої вовни, бруду та пилу краще. Наприклад, собаки -породи Шелті з твердою вовни промиваються не більше 1 разів на місяць. М`який Йорк потребує щотижневого купання.
  3. Присутність сімейної алергії на вовни. Якщо власник собаки має алергію на вовну, то тварині доведеться купатися частіше. Використовуючи спеціальний шампунь, можна змити лупу та жир з вовни, яка провокує алергічні реакції. Але, не знаючи, як часто ви можете мити собаку шампунем, ви можете серйозно завдати шкоди тварині та провокуйте шкірні захворювання. Тому перед використанням продукту ви повинні ретельно прочитати інструкції.
Миючі засоби
-Жанів трохи!..

Частота купання собаки також залежить від наявності свербіж шкіри та кількості прогулянок з домашнім улюбленцем у свіжому повітрі. Собаки поглинають більшість алергенів через шкіру. Купання дозволяє видалити дратівливі речовини ще до того, як вони проникають у тіло. Якщо собака лежить на піску під час щоденної прогулянки, пил або купання в калюжах, то вам доведеться постійно купувати його. Природно, це не стосується ситуацій, коли собака просто пофарбувала лап. У цьому випадку достатньо, щоб витерти їх мокрим рушником.

Миючі засоби

Для миття тварин використовують спеціальні зоошампи. Звичайні гігієнічні продукти, призначені для людини, собача вовня не підходить через різні властивості шкіри. У тварин такий шампунь може спровокувати алергію.

Як мити вдома?
Шампуні

Вибираючи хороший засіб для миття собаки, слід віддати перевагу безбарвним рідинам, які не містять барвників. Собачі шампуні поділяються на типи вовни. Універсальні продукти не завжди такі хороші, як сказано в рекламі. Наприклад, для очищення шерстя Йоркширського тер’єра або жорсткого руху Шнаузера, це, безумовно, краще не використовувати їх.

Як мити вдома?

Наприклад, мити собаку вдома, наприклад, у невеликій ванні, вам потрібно:

  • запас кількома рушниками;
  • придбати спеціальний шампунь;
  • Одягніть старий одяг з довгим рукавом (врятуйте руки від подряпин, які з’являються, якщо тварина протистоїть);
  • Перемішайте підлогу у ванній кімнаті старим покриттям або доріжкою (захищаючи підлогу від водного спрею, пом’якшує падіння, якщо собака намагається вистрибнути з ванни).

Тварина поміщається у ванну і починає зволожувати вовни невеликою кількістю теплої води. Шампунь наноситься на голову собак між вухами і розподіляється вздовж хребта. Піна не повинна потрапляти в очі і вуха тварини, тому слід дотримуватися обережності. Вуха собаки можна покласти з бавовняними тампонами. Після мила, потрібно почекати 2-3 хвилини, а потім змити всю піну.

Висновок
Купання

Волога собака витерях з добре абсорбуючими рушниками вологи.Процедура повторюється кілька разів. Якщо квартира прохолодна, то шерсть можна висушити за допомогою фен, встановивши її в мінімально допустимому режимі сушіння. Ви можете розчісувати собаку лише після того, як вона висихає. В іншому випадку ви можете пошкодити шерсть і зробити собаку болісною.

Через 2-3 дні після купання собаку додатково обробляють з паразитів.

Висновок

Коли купувати собаку і як часто це робити, власник вирішує. Для очищення вовни Використовуйте спеціальні тваринні продукти. Графік прання тісно пов`язаний із способом життя собаки, породи та алергії для людської вовни.

Статии на тема
LiveInternet