Volkosob: опис породи, розмір собаки

Volkosobs - Дивовижні істоти, гібриди собаки та вовка. Вони дивляться уяву своїми гігантськими розмірами та видатними психічними здібностями. Опис породи говорить про те, що вони не підходять для початківців. Красиві тварини потребують суворого та сильного -власника, що має добру собакою -для досвіду.

Volkosob - що це таке

Ідея перетнути вовка та собаку, щоб отримати тварину з відмінними робочими якостями, не нова. Але лише вченим російського інституту внутрішніх військ Перм вдалося досягти хороших результатів та консолідувати їх. Volkosob, який вони створили, ідеально показали себе в прикордонній службі, тому інтерес до породи не послабився. Типовий гібрид характеризується фізичною силою, силою та витривалістю сірого хижака. Однак їхній характер є більш гнучким і хорошим, агресією набагато рідше зустрічається.

Volkosob - що це таке

Волкособи - це потужні м’язові тварини, що поєднують благодать хижака та розум собаки

Відмінні риси таких тварин:

 • Розвинений запах.
 • Витривалість і фізична сила.
 • Розвинений інтелект.

Зверніть увагу! Незважаючи на успіхи, програма була закрита через недостатнє фінансування.

Історичний сертифікат: Перші вовки

Історія знає кілька прикладів того, як люди намагалися створити гібрид, перетинаючи вовка та собаку. Перші спроби були зроблені в давнину.

У 1766 році вони вперше спробували штучно перетинати вовка та пастуха. Народилося 9 цуценят - досить, сильні, але неконтрольовані. Це потомство знайшло своїх власників у особі обожнювало криваву забаву аристократів, але подальше переправа не здійснювалося. У Німеччині та Англії було зроблено кілька невдалих спроб: життєздатні витривалі тварини, але не піддані соціалізації народилися.

Перша перемога-це робота Ландера Сарлоса, який перетнув німецьку вівчарку та ВОНК. Потім була проведена робота, щоб перетнути вовка з отриманим гібридом. В результаті генетичного матеріалу вовка у тварині він ставав все менше і менше, що не заважало міжнародним цинологічним асоціаціям визнання гібридного неконтрольованого.

Успіх у створенні гібриду вовка та собаки чекали чеського дослідника Карел Хартлу, якому вдалося отримати фізично сильну та відносно слухняну тварину.

Історичний сертифікат: Перші вовки

Гібрид вовка та собаки розумний, розумний, але втілення послуху не можна назвати

Volkosobs: Опис породи

Російська вовча ємність-це велика тварина, висота в Вітерс-55-60 см, вага-40-50 кг. Відмінні риси:

 • Спеціальний голова подовженого формату.
 • Маленькі очі, коричневі або бурштинові очі.
 • Вуха середнього розміру.
 • М’язовий розвинений статура, потужні лапи, сухість, високо -ветня хвоста з вовною гутте.
 • Шерсть з розробленим чудовим підшерстом.
 • Кольорова, вовк, варіанти від світло-сірого до темного, майже чорного.

Зверніть увагу! Home Wolfest - це службова собака, для якої потрібна огороджена територія та кабінка. Щоб жити в будинку, ця напів -здива тварина не адаптована.

Опис основних сортів

Представники рок -групи можна розділити на три гілки:

 1. Чехословатський Вольфхунд (Вовк).
 2. Російський вовк.
 3. Собака Саарлоса.

. Вовк має сили та витривалість вовка, міцного здоров’я. Однак від другого предка - німецької вівчарки він успадкував послух та відносну здатність тренуватися.

Російські Волкособи - це не лише результат племінної роботи Інституту Перм. .

Собака Саарлоса великих розмірів, крім того, вона легша, ніж два минулі типи. На даний момент належить до зникнення.

Це вовк: Характерна для породи доводить, що це дивовижна тварина, в якій поєднуються найкращі якості обох предків. Але, незважаючи на це, хижак залишається хижаком.

Volkosobs: Опис породи

При неправильному підході до освіти тварина може проявляти агресію

Характер і спосіб життя

Це сильна службова собака, яка не підходить для обслуговування будинку. Найчастіше правоохоронці починають виконувати певні завдання, у приватних будинках є надзвичайно рідкісні.

Тварина розумна, розумна, але, як і всі хижаки, негативно відноситься до обмежень і не любить навчання. Ви можете змусити Вовка -Бемен поважати себе, але навіть найдосвідченіший обробник собак не отримає ту саму команду від цієї пишливості тієї ж команди.

Зверніть увагу! Вовки - це тварини, для яких важлива присутність лідера. Для Volkosob це "положення" може зайняти власник. Тільки бачачи в ньому сильнішого лідера, тварина погоджується підкорятися.

Навчання та освіта

Дивовижна тварина, отримана штучно, вовка -частота, розмір якої слід віднести до великого, потребує руки магістра заліза. .

Основні принципи навчання:

 • Щодня, без поступок і домашнього улюбленця.
 • Послідовно: спочатку заробляйте повагу, а потім використовуйте свій повноваження.
 • Політика пряників, але не батога. Фізичне насильство неприйнятне, воно призведе до тварини, але не змусить її підкорятися.

Ви не повинні сподіватися, що найважливіший вовк освоїть техніку виконання великої кількості команд. Це особлива тварина, готова до захисту, але не підкоряється. Взагалі, порода рекомендується лише досвідченим собачим лініям, які раніше займалися соціалізацією "важких" тварин.

Опис основних сортів

Страшний хижак, Вольфесто, поважає лише сильного та сильного власника

Необхідний догляд

Волкособи вдома, а точніше, на території будинку - хороших домашніх тварин, невибагливі та невисокі. Їм достатньо, щоб оснастити просторого вольєра, встановити теплий контуер, не забувайте своєчасно годувати, забезпечити прісну воду та робити всі щеплення.

Собака має щільне щільне пальто волосся, а також пишний підшерст, тому домашнього улюбленця слід регулярно розчісувати з пензлем з твердими зубами. Особлива увага приділяється цій процедурі навесні та влітку - у сезон лиття.

Зверніть увагу! Представник породи є шляхом, тому ви повинні почати звикати до розчісування з віку цуценя. Дитина повинна дізнатися, що процедура необхідна.

Інші поради щодо догляду:

 • Собака міститься на вулиці. . . Якщо ви не можете цього зробити, звикайте свої кігті з раннього віку, щоб вирізати.
 • За необхідності для очищення вух і протерти очі.
 • Не забувайте про вакцинацію, особливо важливо прищеплювати домашніх тварин у сказ.

Як і всі псович, Вольфесто любить прихильність, увагу власника, прагне догодити йому, хоча він вважає себе рівним. Тому вам слід пограти з твариною, похвалити його за найменший успіх, пригощайте його улюбленим частуванням.

Два ставлення до дітей. З одного боку, Вовк -черв`як, завдяки характеру та інтелекту, розуміє, що дитина є частиною пакету, і її "слабка ланка", вам потрібно доглядати за ним. Але з іншого боку, всі спроби пограти з собою сприйматимуть надзвичайно негативно, аж до прояву агресії та спроб кусати.

Характер і спосіб життя

живлення

. Ось чому до 70 % дієти тварини повинно бути сирим м’ясом. Варений продукт містить денатурований білок, саме тому він втрачає деякі його корисні якості.

Живучи з людиною, Вовк очікує смачної та здорової їжі щодня за розкладом. Це те, що ви можете нагодувати домашнього улюбленця:

 • Низько -жирове сире м`ясо (телятина, кролик, курка, індичка, яловичина).
 • Offal (серця, печінка, легені, шлуночки).
 • Морська риба - раз на тиждень.
 • Яйця.
 • Сир.

Зверніть увагу! .

Неможливо надати вовчий скелет з кісток, жирної свинини, продуктів від господаря власника, солодощів, випічки, алкоголю. Вся їжа для домашнього улюбленця повинна бути готова в індивідуальній сковороді.

Тривалість життя

В середньому тривалість життя - від 12 до 15 років. Багато в чому залежить від якості догляду та споживання їжі.

Плюси і мінуси

 • Інтелект, швидка кмітливість, хороша пам’ять.
 • Витривалість.
 • Здоров`я - спадщина від вовка.
 • Чудові якості безпеки.
 • .
 • Простота догляду.

Однак вовки не ідеальні, у них є деякі недоліки:

 • Потрібна рання одягання та тяжкість.
 • Їжте багато, і м`ясо.
 • Не відповідайте ролі улюбленого всієї родини. Це робоча собака, а не іграшка.
 • Потрібне безкоштовне місце, категорично не підходить для вмісту квартир.
 • Не відрізняються доброзичливістю та послухом.
 • Їх рясно годують.
 • Потрібні регулярні фізичні навантаження.

Навчання та освіта

У генетиці вовка -променя є багато від дикого хижака, тому він не повинен бути милим домашнім улюбленцем

Вартість цуценя і де ви можете придбати

Деякі потенційні власники зацікавлені в тому, який розплідник приймати вовчий рид. У Росії є спеціалізована установа, яка займається цією дивовижною породою-«Вовк-день» або «Волдру». Тут представлені три родовідні сорти: мисливський гібрид вовка та собаки Вольанда, синій вовк та гібрид собак Сулімов, головне призначення якого - пошук.

Середня ціна залежить від того, скільки генів вовка у представника конкретної підстилки. Станом на січень 2020 року від 10 000 рублів. Каші нащадки видатних предків коштуватимуть власнику первісної собаки на суму 50 000 рублів.

Як вибрати цуценя

Перш за все, цуценя вовка - це не іграшка, а виключно офіційна тварина, яка виконає певне завдання. Тому вони звертають увагу на генетичний матеріал (чим менші гени вовків, тим безпечніше вихованця). Ви повинні перевірити документи батьків, а також переконатися, що цуценя здоровий.

Порода вовків категорично не підходить для початківців. Це масивні, фізично сильні та витривалі службові тварини, для яких потрібен суворий сильний та досвідчений власник. Соціалізація та сувора освіта з перших днів життя - це гарантія, що вихованець не завдасть шкоди своєму господареві.

Статии на тема
LiveInternet