Чорна собака: чорна чорна шерсть

Повністю чорний колір вовни собаки ніколи не залишається без уваги. Такі породи мають представництво людей з містичними властивостями і повинні принести удачу своїм власникам. Багато хто починають вивчати книги мрії, коли мріяли про чорну собаку. Крім того, сама чорна шерсть дуже практична, не вимагає ретельного догляду.

Сорти кольорів

Колір вовни є важливою особливістю для визначення породи. При заповненні документів на домашнього улюбленця необхідний обов`язковий показник позову. Це може бути або однокольоровим безперервним варіантом, або двома, триколірними комбінаціями.

Сорти кольорів

Чорна собака - справді містична істота

. Повний фальшивий колір собаки складається з кольору шкіри та волосся. Поєднання основного волосся та підшерстя також важливе. У загальному сенсі волосся собаки -це кольореве або багатоколене.

Цікавий! Часто в одній кольорій вовни є біле пляма в певному місці, найчастіше на грудях, морді, шиї або кінчику хвоста.

Красиві чорні породи

Традиційно чорний костюм породи не терпить жодного переплетення інших кольорів. . Наявність темно -коричневого ока на додаток до чорної вовни, а також чітко пофарбовані повіки, мочки та губи, набагато важливіше.

Німецький дог

У породі є стаття та аристократична краса - потужне тіло, глибоке око ока, довгі лапи. Характер цих собак також благородний, спокійний, уважний. Вони дуже розумні, здатні зрозуміти бажання власника, ласкаві. З неправильною освітою це може бути впертим і спокійним.

Важливий! Німецька собака ідеально підходить для всіх - обидва сімейні люди з дітьми та одинокими. Він може стати і охоронцем, і супутником.

Через великі розміри важко тренуватися, тому експерти не рекомендують запустити цю породу для початківців. Досвідченим селекціонерам собак легше перенаправити енергію цуценят на корисному каналі. Крім того, німецький Dogu вимагає ранньої соціалізації, інакше є великі шанси, що він не буде ладити з іншими собаками та котами. Виховуючи це, фізичне покарання не може бути застосовано, оскільки він здатний довгий час пам’ятати про обурення.

Красиві чорні породи

Німецька собака - аристократ за право народження

Шотландський тер’єр (шотландський тер’єр)

Порода є уродженцем півночі Шотландії, собаки давно використовуються для полювання на Норні. У зв`язку з цим вони мають хорошу витривалість та підвищення продуктивності. За своєю природою незалежні та розумні.

Невелика чорна собака породи скотчу тер`єра має складний характер. Періоди прихильності та грайливості можуть легко змінити впертість і дратівливість. Тільки правильна тверда освіта допомагає коригувати поведінку.

. Але агресія зовсім не характерна для породи, вони не піднімаються в бій спочатку. Ці собаки образливі за своєю природою, але в той же час так пишаються, що не виявляють образи. Дуже чутно реагує на похвалу та критику.

Важливий! Завжди готові кинути виклик доброму власнику та перевірити його терпіння. Беззаперечно підкорятися лише в тому випадку, якщо власник виявляється як лідера.

Що шукати при виборі породи

Шотландський тер’єр-маленький і милий собака

Афенпінчер

Порода відома з 17 століття, історично виникла в Німеччині. Перекладено з німецької афен - мавпа. Спочатку собаки виробляли як мисливці та щури. Їх використовували для зловживання гризунами на складах та конюшні. У ті часи вони були більшими та стійкішими, за розміром зменшилися внаслідок відбору. . Французи отримали комічне прізвисько "Чорт -диявол".

Аффенпінчер здатний підкорити серце будь -якої людини своєю думкою та цікавістю. Але з незнайомцями собаки стримані та недовірливі. Тому вони дуже хороші охоронці. У той же час вони завжди хороші та відкриті для своїх власників.

Важливий! Аффенпінери є життєво важливими для тренувань, які вони, через гострий розум, легко піддаються. Без належної підготовки ця собака може перетворитися на примхливий і шкідливий собака.

Експерти не рекомендують взяти цю собаку до сімей з дітьми, оскільки вона може ревнувати власника та проявляти агресію для дітей. Але тут багато залежить від тренувань. Вони добре ладять з котами та іншими собаками. Невеликі гризуни від Affenpiners краще захистити.

Як вибрати цуценя, який буде повністю чорним

Affenpincher справді має схожість до маленької мавпи

Rizenshnutuzer

Собаки цієї породи справді офіційні, тому вони мають дуже яскравий інстинкт захисника. Легко проявляти агресію, якщо ситуація вимагає цього. Але з дітьми чорна собака терпляча, може грати з ними довгий час, незамінний, як няня.

Rizenshnauzer за природою добра, віддана і ласкава собака. Всі члени сім`ї за неї люблять, але вона визнає власником лише однієї людини. . Важливо періодично вивчати нові команди, часто і довго говорити.

Чорна собака: чорна чорна шерсть

Rizenshnauzer завжди вибирає лише одного власника

Grushendal (бельгійська вівчарка)

Зовні ці чорні собаки нагадують дитинчат. Грюндіндалі - хороші охоронці та сторожі. . За своєю природою вони присвячені лише одній людині, це собаки одного господаря.

Прості і швидко поглинають будь -які команди. У той же час вони не приймають грубої сили. Собака виконує інструкції лише тоді, коли власник ставиться до неї з любов’ю та прихильністю. Соціалізація цієї породи необхідна, особливо якщо цуценя живе за містом.

Важливий! Грундіндалі дуже товариські, люб`язно належать дітям, може бути спокійно. Але вони не терплять грубість навіть від дитини. Тому дуже маленьким дітям їм не слід дозволяти, і тим, хто старший, потрібно пояснити правила поведінки з собакою.

Ці собаки, здається, не помічають інших домашніх тварин в будинку, їх не цікавить коти, гризуни та птахи.

Чорна собака: чорна чорна шерсть

Грушендал - неймовірно красива собака

Доберман

Порода відома своїми енергійними, уважними та безстрашними представниками. Існує помилкова думка щодо надмірної агресії цих собак. Насправді правильна освіта дозволить Доберману бути нейтральним для незнайомців, агресія можлива лише з прямим загрозою для життя та здоров`я власника.

Вони ладять з іншими тваринами, лише якщо вони виросли з ними. . Хоча, при належній освіті та хорошій підготовці, ви можете досягти від Добермана, щоб зберегти нейтралітет по відношенню до нових домашніх тварин.

Важливий! Доберман є життєво важливим як власник із сильним та лідерським персонажем. Для дітей та слабких людей, що розбиваються, собака не підходить.

Чорна собака: чорна чорна шерсть

Доберман з належною підготовкою не буде агресивним

Ротвейлер

Ротвейлерс - це службові собаки. Багато хто вважає їх злими та агресивними. Вважається, що в пристосуванні гніву тварина може вкусити свого власника. Але з належною освітою та хорошою підготовкою Ротвейлер стає вірним другом і захисником сім`ї.

Без професійної підготовки ця порода неможлива. Собаки створюються для активної роботи. Правильне виховання уникає їхнього характеру, робить їх слухняними. Собака настільки віддана потенціалу, що готова дати життя своєму господареві.

Чорна собака: чорна чорна шерсть

Ротвейлер готовий дати життя своєму господареві

CANE CORSO

Були розведені як охоронці. Вони здатні чітко провести межі своєї території на увазі, не дозволяють нікому з сторонніх людей до цих меж. Вони рідко проявляють агресію, з жодної причини вони нікого не нападуть. У цьому випадку інструкції власника завжди виконуються насамперед.

Кейн-Корсо за своєю природою є доброзичливими, стриманими дітьми. Для інших собак і котів нейтральні, якщо вони виросли з ними.

Чорна собака: чорна чорна шерсть

Кейн-Корсо дуже стриманий, їх зовнішній вигляд також говорить про це

Що шукати при виборі породи

Породи собак поділяються на такі види:

  • Сторожова вежа,
  • Декоративний,
  • Пастухи,
  • Полювання.

Майбутній власник повинен чітко розуміти, з якою метою він хоче придбати собаку. Вона повинна вписатися в його спосіб життя. Стійкі мисливські породи ідеально підходять для закоханих не лише полювання, але й довгих прогулянок на природі. Для захисту території потрібно вибрати відповідну породу.

Людям старшого віку буде важко впоратися з великою та надмірно активною собакою. Для дітей середня собака є оптимальною та хорошою -натуральної диспозиції. Діти будуть впоратися з маленькою собакою, як іграшкою, і це небезпечно для здоров`я домашнього улюбленця.

Важливий! Освіта важливіша за якості генетичного родовід.

Метіс також може стати вірними помічниками та друзями з родини. Пористі собаки кращі за те, що їх поведінку та характер можна передбачити.

Як вибрати цуценя, який буде повністю чорним

Вирішили породу цуценя, дуже важливо придбати її у професійного заводчика. Доцільно самостійно відвідати дитячу кімнату, ознайомитись із умовами утримання собак там та з батьками потомства. Таким чином, ви можете надійно зрозуміти, чим стане чорна собака в майбутньому, коли вона виросте.

Чорна собака: чорна чорна шерсть

Не всі цуценята в ніжному віці схожі на батьків

Селекціонери обов`язково складають договір продажу та прописують усі умови там. Ви також повинні надати вам документи для цуценя. Метрика, що вказує на породу, дату народження, підлогу та батьки - обов`язковий документ.

Важливий! Цуценята не завжди схожі на батьків та дорослих представників породи. Зміна пальто з цуценятами відбувається у собак через рік. Тому визначення породи цуценя - це дуже складне завдання, це можливо лише для досвідчених собак.

Підійдіть до вибору породи собак та її костюма, повинен бути дуже свідомо. Незнайомці більше насторожено ставляться до чорних собак, ніж яскравих людей. Щось містичне, загадкове і в той же час благородне відчувається в цьому кольорі.

Купівля цуценя, варто пам’ятати, що він вимагає уваги та догляду від власника. Саме любов і належна підготовка визначає, що стане дитиною, коли вона виросте.

Статии на тема
LiveInternet