Вакцинація "багатофель-4": як і де колоти кішки

Короткий опис та склад препарату

Домашні тварини потребують не лише ретельного догляду, належним чином відібраного дієти, але й регулярного введення вакцин для запобігання зараження різними паразитами. Тому сьогодні ми поговоримо про препарат "багатофель-4", який може захистити вашого вихованця від найпоширеніших та небезпечних захворювань, і розглянути детальні інструкції щодо використання ліків для

Короткий опис та склад препарату

Вакцину вводять твариною, щоб уникнути зараження ринотрахеїтом, каліцивірусною інфекцією, хламідіям. Виробляє препарат із вірусних штамів, позбавлених активності. Після впровадження такого інструменту виникає вироблення антитіл в організмі і створюється стійкий імунітет до вищезазначених захворювань. Кожна пляшка містить одну дозу, яка складається з каліцивірусу, парвовірусу, герпесу та хламіідофілів. Форма випуску та упаковка

Важливий!Штам вищезазначених вірусів дезактивовані формаліном, що дозволяє не заразити організм, а змусити імунну систему тварини до боротьби з захворюваннями.

Форма випуску та упаковка

Вакцина подається у продажу як ін`єкційна рідина. Продукт виглядає як прозора або злегка каламутна рідина, його колір характеризується світло -жовтим або злегка рожевим відтінком. У вигляді осаду іноді видно невеликі пластівці.

Дізнайтеся, як подрібнити вакцину для котів

Вакцина упаковується в ампули з об`ємом 1 мл, їх засмічують гумові пробки, які зміцнюються алюмінієвими ковпачками, після чого пляшки герметично герметизовані. Препарат продається в коробках з картонних або пластикових пухирів, там вкладаються інструкції щодо використання.

Важливий!Інструмент не має терапевтичного ефекту, тому ознаки захворювання не можуть бути вакциновані.

Фармакологічні властивості

"Багатофель-4" утворює імунну відповідь кримінального кодексу кримінального кодексу після введення другої дози препарату. Ефект вакцини починається через 14 днів після останньої ін`єкції та триває один рік, розвиваючи антитіла та захищаючи організм від інфекції. Multifel-4 є ефективним та безпечним для тварин будь-якого віку. Фармакологічні властивості

Показання до застосування

"Multifel-4" використовується для профілактичних цілей, врахуйте, що ця щеплення робиться тваринам. Препарат призначається для домашніх тварин, якщо існує ризик зараження загальними захворюваннями кішок: ринотрахейт, панлекопенія, каліцивірусна інфекція, хламідія.

Процедура застосування та дозування

Перш ніж використовувати вакцину, протягом холодного періоду її слід нагрівати до комфортної температури, приблизно +37 ° C, потім ретельно струсити, щоб утворити однорідну рідину без осаду. Давайте детальніше розглянемо, як колоти котів «мультифел-4». Введення препарату проводиться внутрішньом’язово 12 тижнів, повторювану вакцинацію через 3 тижні. Дозування для немовлят і дорослих однакова і становить 1 мл. Котяча ревакцинація проводиться у віці одного року, дорослі вакцинуються щороку.

Такі наркотики, як: і

У процесі введення препарату необхідні відповідність правилам безпеки та гігієни, оскільки це вони вдаються до використання стерильних матеріалів та інструментів, кожній особі слід вводити індивідуальною голкою. Дуже важливо дотримуватися схеми вакцинації, оскільки можлива низька ефективність антитіл. Якщо повторне введення препарату було пропущено, вам слід зробити ін`єкцію якнайшвидше. Використовуйте вакцину для багатофель-4, згідно з інструкціями, змішування різних засобів в одному шприці, ви не можете. У той же час, ви можете вколити препарат "багатофель-4" з leominor, який є ефективним інструментом у боротьбі з вірусним лейкемією. Показання до застосування

Заходи безпеки та особиста гігієна

Працюючи з вакцинами, необхідно дотримувати. Люди, які беруть участь у вакцинації тварин, повинні бути в спеціальному медичному халаті, штанах, головному уборі, гумові рукавички.

Чи знаєте ви?Найскладнішим котом, який був записаний у 1986 році в Книзі рекордів Гіннеса, був Himmy Pet з Австралії. Він важив 21 кг, а його талія становила 84 см.

Під рукою у вас завжди слід мати перший комплект для допомоги у випадку непередбаченої ситуації. Якщо препарат потрапляє в шкіру або слизову мембрану, вам слід негайно промийте це місце холодною водою. Якщо ви випадково налили вакцину, то ділянку потрібно обробити 5 % розчином хлораміну або їдкої соди.

Протипоказання та побічні ефекти

Неможливо вводити препарат ослаблених та хворих людей, вагітних котів, а також тварин, які народили менше 30 днів тому. Також заборонено вводити препарат людям, які ще не досягли віку 8 ​​тижнів. Якщо ви використовуєте багатофель-4 відповідно до інструкцій щодо використання, то побічні ефекти можуть виникати дуже рідко. Процедура застосування та дозуванняНайпоширенішим побічним ефектом є набряк місця, де вводили багатофалів 4. У цьому випадку він проходить сам, і не потрібно вжити особливих заходів. Якщо серйозна алергічна реакція на вакцину тварини була виявлена ​​після препарату, рекомендується зв’язатися з ветеринаром, щоб призначити антиалергічні препарати.

Чи знаєте ви?Найдавнішим світом був Puss з Великобританії, він помер незабаром після свого 36 -го дня народження. Зазвичай домашній буде в середньому 14 років.

Умови зберігання та зберігання

Вакцина показана для використання протягом року з дати виготовлення, але лише якщо всі умови зберігання та транспортування були дотримані. Зберігайте та транспортуйте препарат, який повинен бути в сухих затемнених ящиках, температура повинна бути від +2 ° С до +8 ° C. Препарат вимагає нейтралізації, якщо ампули замерзлі, не мають етикетки, цілісність ампул була порушена, існує виражений змінений колір, іноземні домішки містяться, які не розчиняються після струшування. Для цього багатофільне-4 кип`ятять протягом 15 хвилин, після того, як препарат повинен бути утилізований. Ви можете утилізувати вакцину, не дотримуючись спеціальних заходів безпеки. Таким чином, "мультифільна-4" є ефективною вакциною проти серйозних захворювань у. Головне - чітко дотримуватися інструкцій, щоб досягти максимального результату.

двадцять

Статии на тема
LiveInternet