Чи можливо їсти котячу їжу людині, якщо він рідкий або сухий

Багато власників котів віддають перевагу готовим сухим промисловим композиціям для тварин, оскільки немає необхідності додатково розвивати збалансовану дієту з натуральних продуктів і проводити час на приготування їжі. Припустимо, якісні композиції не дешеві, але поповніть дефіцит чотириногих друга з усіма необхідними вітамінами, мінералами, макро- та мікроелементами. Якщо сухі корми настільки корисні, чи можна їсти їжу для котів людині?

Що таке котяча їжа

Перш ніж дізнатися, чи можна їсти котячу їжу сухому людині, вам потрібно розібратися, що таке цей продукт. Корм для котів включає ті м`ясні продукти, які постачаються до столу. Він не містить вмісту шлунка та кишечника, кісток, вовни та інших страхітливих компонентів. Але це не означає, що людина може використовувати промисловий корм для тварин.

Що таке котяча їжа

Зовнішній вигляд сухої котячої їжі

Всі промислові дієти для домашніх тварин поділяються на три великі категорії:

 • консервована їжа в олов`яних банках;
 • волога сила в герметичних мішках;
 • Сухі колодки.

Усі виробники, що спеціалізуються на розробці композицій та виробництва раціонів для тварин, не враховують.

У більшості випадків власники своїх домашніх тварин віддають перевагу сухим подушам. Їх витрати змінюються дуже залежно від типу та якості початкової сировини. Преміум-клас корму виготовляється з натурального м’яса, крупи, жирів, додавання вітамін-мінеральних комплексів.

Зверніть увагу! Дешевші сполуки містять шкіру, вени та кістки.

Процес виробництва сухих прокладок включає 6 етапів:

 1. Шліфування. Фабрики оснащені спеціальними фрезерами, розробленими для подрібнення стартової сировини до стану борошна. Подрібнені частинки здатні швидше і краще засвоюються тваринними організмами.
 2. Змішування всіх компонентів, що використовуються в спеціальних змішувальних машинах. Весь вміст танків повинен бути рівномірно змішаним, інакше домашня тварина може бути отруєна.
 3. Екструзія - це процес, під час якого отримана композиція проходить через спеціальні отвори для формування, в результаті яких стиснуті гранули отримують на виході.
 4. Після екструзії гранули піддаються сушенню. Цей етап необхідний для видалення решти вологи з гранул.
 5. Охолодження. Висушені подушки піддаються холодній обробці, так що в процесі зберігання на їх поверхнях патогенна мікрофлора не розвивається, здатна викликати сильне отруєння у тварин.
 6. Скля - заключний етап виробництва. Різні жири та аромати розкидані на поверхні гранул, які можуть привернути увагу домашніх тварин.

Рекомендації від ветеринарів

Преміум -асортимент корму для домашніх тварин

Що стосується виробництва мокрого та консервного корму, то технологія приблизно однакова. Є лише кілька відмінностей:

 • Початкова сировина не піддається сушінням та охолодженню, натомість гранули обробляються компонентами вологи;
 • Під час змішування інгредієнтів у резервуарах висока температура. Це необхідно для крохмалю, щоб зайняти форму, схожу на желе. Смак готового продукту вже залежить від якості впровадження цього етапу;
 • Ще одна гаряча їжа упаковується в олов`яні банки та герметичні мішки, врешті -решт, проводиться стерилізація, щоб запобігти розвитку патогенної мікрофлори.

До відома! Врешті -решт залишається охолонути готову їжу і вже дозволено в реалізації.

Рекомендації від ветеринарів

Кожна людина, починаючи з кота вдома, повинна усвідомити, що здоров`я та тривалість життя домашнього улюбленця повністю залежать від нього (за винятком хронічних та спадкових захворювань). Свердловина та стан кота залежать від правильності дієти.

Основні рекомендації ветеринарів:

 • Ви не можете змішати промислову їжу з натуральною, оскільки кожен сорт поглинається по -своєму. Інтервал між такими прийомами їжі повинен бути не менше 8 годин.;
 • Ви не можете придбати різні назви мокрого або сухого корму, наприклад, дорого і дешево, і змішати їх разом. Це пов’язано з тим, що різка зміна продукту може надзвичайно негативно вплинути на стан здоров`я домашніх тварин.

Ще кілька експертів можуть порадити утримуватися від придбання бюджетних каналів, оскільки в їх складі практично немає нічого корисного, крім хімії.

Зверніть увагу! Якщо фінансові можливості не дозволяють купувати дорогі композиції, краще перенести домашнього улюбленця на натуральну їжу та з певною частотою для введення вітамінізованих добавок у дієту.

Як котяча їжа відрізняється від їжі людини

Основні правила складання дієти для домашніх котів

Як котяча їжа відрізняється від їжі людини

Порівняно з людьми, тіло котів практично не потребує вуглеводів. Але в той же час вони відчувають збільшення потреби в білках та жирах. Через особливості метаболізму коти добре засвоюються білковою їжею, але людина швидко починає відчувати нездужання та біль у шлунку з такою їжею.

Якщо людина все -таки хотіла провести експеримент і їсти сухий корм, через короткий проміжок часу він почне турбувати головні болі та проблеми з дефекацією. Пізніше порушення в роботі серцево -судинної системи неминуче почнуть розвиватися. Ось чому тварин не можна підсвідомо годувати з людського столу, їм потрібна зовсім інша дієта.

До відома! Дієта здорової людини повинна включати близько 55 % вуглеводів, 30 % жиру та 15 % білка, тоді як у кота концентрація вуглеводів не повинна перевищувати 2 %.

Інші відмінності:

 • Тіло тварин не в змозі синтезувати кислоту, таку як таурин. Ось чому їжа домашніх тварин повинна збагачуватися цими елементами. Людина, в свою чергу, здатна розвивати його, тому немає потреби в її визнанні ззовні;
 • Аскорбінова кислота (вітамін С) виробляється організмом кішки, тому вона не потрібна суха, волога та рідкі корми для збагачення цього вітаміну. Люди не мають такої особливості, тому їх дієта обов`язково повинна включати свіжі овочі, фрукти та зелень, інакше може розвиватися захворювання цинги;
 • Ще одна суттєва різниця між людьми та тваринами полягає в тому, що для котів нормою заліза, потім для людини на 100 % передозування. Доросла кішка потрібна для кожної 1 кг ваги приблизно 80 мг заліза. Не більше 18 мг достатньо для людини. Надлишок накопичується в печінці, знищуючи її;
 • Для належної роботи всіх органів та систем домашніх тварин важливо збагатити дієту вітаміном А, для людей він токсичний. Надлишок в організмі призводить до проблем з волоссям, покриттям шкіри та зором. Людина починає мучити головний біль, дратівливість і нудота.

Що станеться, якщо є кішка кішки

Правильна дієта здорової людини

Зверніть увагу! Є часті випадки, коли людина любить їсти сухі їжу, наприклад, віскі або кити. У цьому потягу немає нічого поганого, якщо ви рідко їсте їх і мало. Вчені провели дослідження, де люди скуштували різні корми, середній рейтинг за дев`яти точковою шкалою - 5 балів.

Що станеться, якщо є кішка кішки

Як згадувалося раніше, організмам людини та котів потрібні абсолютно різні продукти. Що необхідно поодинці повністю протипоказаний для іншого. Але що спонукає людину скуштувати смаколики своїх домашніх тварин?

Склад містить значну кількість ароматизаторів та ароматизаторів для привернення уваги тварин, тоді як запах може здатися привабливим для людини.

До відома! Результати великої кількості соціальних опитувань свідчать про те, що багатьом людям подобається використовувати подушки сухих котів як закуску для пива.

Якщо ви спробуєте їжу, нічого страшного не станеться, але ви не можете їсти таку їжу довго. Зловживаючи сухою їжею, людина може розвивати проблеми з органами травлення та серцево -судинних систем.

Можливі наслідки у зловживанні промислових кормами для котів:

 • небезпечний дисбаланс речовин в організмі, що може призвести до порушення функціонування органів та систем;
 • Надлишок заліза, що накопичується в печінці, внаслідок чого клітинні клітини знищуються;
 • Надлишок таурін;
 • Дефіцит вітаміну С (аскорбінова кислота) призводить до зниження захисних функцій організму;
 • нелюдське поєднання поживних речовин;
 • Надлишок вітаміну a.

Що станеться, якщо дитина з’їла їжу з миску кота

Наслідки, якщо людина споживає котячу їжу

Важливий! Готовий корм для тварин містить високу концентрацію штучних ароматів та підсилювачів аромату, і вони, як відомо, не несуть самі по собі нічого хорошого.

Що станеться, якщо дитина з’їла їжу з миску кота

Якщо ви залишите маленьку дитину без нагляду, допитлива маленька дитина може їсти їжу з миску кота. Основна небезпека полягає в тому, що суха їжа, якщо застрягла в горлі, може викликати задуху. В інших випадках необхідно негайно звернутися до медичної установи, якщо незабаром після такої їжі дитину зросла, біль у животі та діарея з’явилася.

До відома! У 2010 році. У лабораторних умовах було доведено, що, вживаючи їжу котячої їжі, людина може отримати сальмонельоз. Іноді для зараження просто потягніть брудні руки в корму до обличчя. Після контакту з домашнім улюбленцем ви обов`язково повинні ретельно мити руки милом.

Чи можливо їсти котячу їжу людині, якщо він рідкий або сухий

Якщо маленька дитина їсть їжу з миски, її потрібно показати лікареві

Загалом, якщо не зловживати, промислові корми для собак та котів не завдасть шкоди здоров’ю людини, але взагалі не принесуть користі. Тому не зловживайте.

Статии на тема
LiveInternet